مشاوره انجام پایان نامه حقوق2022-09-16T05:40:08+00:00
انجام پایان نامه حقوق

انجام پایان نامه حقوق

کارگروه تخصصی مشاوره و آموزش رساله حقوق | مقطع کارشناسی ارشد و دکترا

به همراه ارائه راهکارهای بی نظیر در زمینه دفاع بی نقص از پایان نامه حقوق 

دارای ظرفیتهای منحصر به فرد آموزشی و پژوهشی در تمام گرایشهای رشته نامه حقوق و تضمین کسب حداکثر نمره پایان نامه

پایان نامه تضمینی حقوق

انجام پایان نامه حقوق

مجتمع پژوهشی «دانش داران» معتبرترین مرکز مشاوره طرحهای پژوهشی و پایان نامه های حقوق (از نگاه دانشجویان و اساتید محترم راهنما) در سراسر کشور می باشد که بیش از ۱۵ سال است با ارائه خدمات مشاوره و آموزشی، گامی موثر جهت تسهیل در  گذر از مرحله پایان نامه دانشجویان عزیز رشته حقوق ایفا کرده است.

ما اعتقاد داریم نگارش پایان نامه رشته حقوق؛ نیازمند تخصص بسیار بالا و تجربه کافی است و توصیه می کنیم دانشجویان عزیز حتما از تخصص و تجربه اساتید ممتاز بهره مند شوند. پژوهشگران مجرب «مجتمع دانش داران» پس از سالها تجربه ارزنده؛ اکنون بر تمام معضلات موجود در انتخاب موضوع و نگارش پایان نامه حقوق واقف هستند و مشتاقانه پاسخگوی تمام سوالات شما بوده و تا جلسه دفاع؛ از شما پشتیبانی می کنند.
ما خوشحالیم که اینجا هستید و این یعنی شما برای انجام با کیفیت پایان نامه تان اهمیت قائلید و این مسئولیت ما را دوچندان میکند چرا که حضور گرم شما در این سامانه را آغازی بر تعهدات خودمان می دانیم.

در کشاکش انجام پایان نامه حقوق؛ ما دقیقا میدانیم که شما به چه چیزی نیاز دارید.

جهت ارتباط با کارشناس شیفت؛ می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:
09101502239 – 09103434482


همچنین جهت ارتباط با مجموعه؛ می توانید فرم زیر را تکمیل کنید:

راهکارهایی برای انتخاب موضوع پایان نامه حقوق

وقتی به مرحله نگارش پایان نامه رسیده اید، قطعا اولین دغدغه شما انتخاب موضوع مناسب و غیر تکراری است، در این وضعیت قطعا مشورت با اساتید با تجربه و دلسوز همواره یکی از بهترین و منطقی ترین انتخاب ها برای شما خواهد بود. بعنوان مثال در انتخاب موضوع پایان نامه حقوق جزا؛ ایده هایی به شما پیشنهاد میشود که ممکن است هرگز به ذهن خودتان خطور نکند.
در سالهای گذشته برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد حقوق می بایستی آزمون و خطا می کردید و موضوعات متعددی که به استاد محترم راهنما ارائه میشد، مورد تایید قرار نمی گرفت و حصول نتیجه ممکن بود به درازا بکشد، اما امروزه به لطف تکنولوژی و دسترسی سریع به محققین مجرب و متخصص، می توانید با چند کلیک از خدمات مشاوره رایگان استفاده کنید و با ناب ترین عناوین آشنا شوید.
همچنین برای آشنایی با ظرفیتهای این مجموعه در رشته حقوق خصوصی می توانید مقاله انتخاب موضوع پایان نامه حقوق خصوصی را نیز مطالعه کنید.

هزینه انجام پایان نامه حقوق

ما در مجتمع «دانش داران» توانسته ایم در جهت ارتقا سطح کیفی پایان نامه های رشته حقوق، از ممتاز ترین پژوهشگران و محققین نخبه کشوری بهره ببریم و به گونه ایی برنامه ریزی نماییم تا در کوتاهترین زمان ممکن شما را به مرحله دفاع از پایان نامه تان برسانیم. این مجموعه بستر مناسبی برای دانشجویان رشته حقوق که به هر دلیلی فرصت انجام پایان نامه خود را به تنهایی ندارند؛ مهیا نموده است، که بدون نیاز به تمدید ترم و فوت وقت بتوانید به راحتی نسبت به تکمیل و ارائه پایان نامه تان اقدام کنید.
صحبت در مورد هزینه مشاوره پایان نامه حقوق؛ قبل از بررسی نوع کار و نیازسنجی دانشجو عملا میسر نیست لیکن مطمئن باشید هزینه خدمات این مجموعه  کاملا منطقی و منصفانه تعیین می گردد. برای کسب اطلاعات کاملتر می توانید به صفحه «هزینه انجام پایان نامه حقوق» مراجعه کنید.

بهترین موسسه مشاوره و آموزش نگارش پایان نامه حقوق در کشور

بهترین موسسه انجام پایان نامه حقوق

نوشتن دقیق و بی نقص پایان نامه حقوق توسط دانشجویان این رشته، علی رغم تلاش هایی که در این زمینه متحمل می شوند؛ همواره با مسائل ومشکلات متعددی روبه رو بوده است . پاره ای از این مشکلات ناشی از کم تجربگی یا نداشتن فرصت کافی برای این کار مهم است. به همین  دلیل اغلب حصول نتیجه مطلوب و مورد انتظار اساسا محقق نمی شود و یا به درازا می کشد. به همین دلیل؛ استفاده از خدمات مشاوره موسسه ای معتبر و دلسوز، اجتناب ناپذیر است. مرکزی با  مشاورین با تجربه که دغدغه دانشجویان عزیز حقوق را درک کرده و تخصص و تجربه لازم را جهت همیاری این عزیزان در اختیار دارند.
ما با ظرفیتهای ویژه مجتمع دانش داران؛ موفقیت شما در کسب حداکثر نمره پایان نامه را تضمین می کنیم

نکاتی مهم پیرامون انجام پروپوزال حقوق

نکاتی مهم و حیاتی در خصوص نوشتن دقیق پروپوزال ارشد و دکتری حقوق که در صورت رعایت؛ تصویب پروپوزال در کمترین زمان ممکن انجام می شود. این نکات بسیار مهم؛ ناشی از تجربه صدها نمونه موفق حاصل شده است
نوشتن پروپوزال حقوق؛ مهمتر از آنچیزی است که اغلب دانشجویان عزیز این رشته تصور می کنند این اهمیت در مقطع دکتری به مراتب بیشتر است. همانطور که می دانیم؛ پروپوزال پیش درآمدی از پایان نامه است که در آن باید به شیوه ای واقع بینانه و در عین حال دقیق و علمی؛ به ضرورت و اهمیت تحقیق (پایان نامه) بپردازیم و در خصوص نوآوری و کاربردهای پایان نامه صحبت کنیم. یک پروپوزال قوی و علمی می تواند ذهنیت اساتید محترم راهنما را نسبت به پایان نامه ای که متعاقبا ارائه خواهد شد، بهبود بخشیده و روند نگارش پایان نامه را تسهیل کند.
دانشجویان عزیز رشته حقوق چنانچه در نگارش پروپوزال خود دچار مشکل باشند؛ می توانند از مشورت برجسته ترین اساتید این مجتمع بهره مند شده تا بتوانند هرچه سریعتر موفق به تصویب پروپوزال شوند.
جهت مطالعه کاملتر پیرامون مساله پروپوزال حقوق، می توانید با کلیک اینجا؛ مقاله کامل را مطالعه نمایید.

اصلاح و تکمیل پایان نامه حقوق

در طی سالها فعالیت در زمینه مشاوره پایان نامه های حقوق؛ گاها با دانشجویانی مواجه شده ایم که پایان نامه شان را خودشان نوشته اند اما از عهده براورده کردن نظرات سخت گیرانه و اصلاحات اساتید محترم راهنما ناتوان هستند یا دیگر رمقی برای این کار ندارند! در مجتمع دانش داران؛ با نهایت افتخار، وظیفه اصلاح، تکمیل و تقویت پایان نامه های ناقص یا ضعیف پذیرفته می شود بطوریکه اساتید محترم از مشاهده چگونگی رفع نواقص، شگفت زده شوند. توجه داشته باشید که اصلاح پایان نامه های ناقص یا ضعیف؛ تخصصی به مراتب بالاتر از نوشتن خود پایان نامه می طلبد و این آمادگی و تخصص در محققین این مجموعه وجود دارد.

استخراج مقاله از پایان نامه حقوق

استخراج مقاله از پایان نامه حقوق

هر دانشجوی مقطع دکترا جهت کسب اجازه جهت دفاع از رساله خود می بایستی حتما یک یا دو مقاله معتبر علمی به چاپ برساند و استخراج مقاله از رساله حقوق امری اجباری است. البته دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد نیز جهت تقویت رزومه خود می توانند نسبت به استخراج و چاپ مقاله اقدام کنند.
نگارش مقاله امری بسیار تخصصی است و کسی که در این فیلد وارد می شود می بایستی آشنایی کامل به شیوه نامه نگارش مقاله داشته باشد و از تخصص و تجربه بالایی برخوردار باشد. دانشجویان عزیزی که در این مورد نیاز به مشاوره دارند می توانند از خدمات  این مجموعه بهره مند شوند.

انجام سمینار حقوق

بسیاری از دانشجویان رشته حقوق در طول تحصیل خود در مقطع تحصیلات تکمیلی ممکن است با انواع مختلفی از پروژه های تحقیقاتی و کارهای پژوهشی روبرو شوند که باید از عهده انجام آن‌ها بر آیند. در این میان برخی از دروس پیش درآمدی برای آماده سازی دانشجو جهت ارائه پایان‌نامه هستند که سمینار یکی از همین موارد است که طی آن دانشجو ملزم می شود تا در مورد یک موضوع خاص سخنرانی کند.
نوشتن سمینار نیازمند انجام یک تحقیق کافی در مورد موضوع تعیین شده می باشد که ممکن است برای بسیاری از دانشجویان مشکل باشد. در چنین شرایطی می توانید از خدمات موسسه دانش داران بهره مند شوید. برای آگاهی از شرایط انجام سمینار حقوق به صفحه مزبور رجوع کنید.

نظرات کاربرانی که از خدمات این مجموعه بهره مند شده اند:

بدون شک جزو بهترین شرکت های ایرانی هستید که دلسوزانه پاسخ مشتری را میدهید. کیفیت خدمات به حدی بالا بود که دلم نیومد نظرم رو اعلام نکنم.

میلاد محبوبی, آزاد تهران شرق

ممنونم از پشتیبانی عالیتون از اینکه شمارو انتخاب کردم واقعا راضیم . امیدوارم بتونم یه روزی عضوی از اساتید گروهتون باشم.

احسان کرمی, پیام نور تهران

من با همه موسسات معروف کار کردم هیچکدوم به خوبی دانش داران نبودن

رقیه بهداشتی, دانشگاه شهید چمران

با سلام.واقعا پشتیبانی شما عالیست.ای کاش بقیه شرکت ها نیز مثل شما بودن.

زیبا نام آور, دانشگاه علامه

من تعریف زیادی از مجموعه شما در دانشگاه خودمون و حتی بچه های دیگه شنیده بودم و انتظار داشتم کارتون در اولین ارائه به استاد راهنما تایید بشه که اینطور نشد و اصلاحاتی رو مطرح کردن. شاید من توقعم زیاده ولی انتظارم از یک موسسه با اینهمه مشتری و وسعت کار؛ بیشتر بود. البته پشتیبانی عالی بود و کیفیت کار از نظر خودم مطلوب بودش بازم دستتون درد نکنه برای ادامه کار مزاحمتون میشم

زینب حامی, دانشگاه تهران

بعضی از دانشجوها فکر میکنن هرموسسه ای که یک کار خوب تهیه ارائه می کنه، تمام نیاز شون رفع میشه ولی ارائه یک کار خوب فقط 20% کار هست 80% ما بقی پشتیبانی و رسیدگی به سوالات دانشجو هست که من هم خودم و هم همه دوستام قطعا انتخاب اول و آخرمون دانش داران خواهد بود.

اسماعیل پورزنجانی, دانشگاه علامه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کارکنان شرکت دانش داران. من از تمامی خدمات این شرکت تا الان راضی بودم و از پشتیبانی عالیشون تشکر میکنم.

رویا علیپور, دانشگاه آزاد ساوه

واقعا پشتیبانی عالی دارین بهترین مورد توی سرویس دهی همین پشتیبانی هست که پشتیباتیتون واقعا حرف نداره همیشه در هر حال با حوصله رسیدگی میکنید من که دیگه از این به بهد مشتری دایم این مجموعه میشم واقعا حرف ندارید عالی

سیامک توجهی, دانشگاه قم

بدون شک بهترین موسسه مشاوره پایان نامه در کل ایران هستین تشکر میکنم از شما

سینا مهاجر, دانشگاه بوئین زهرا

اعتراف می کنم که موسسه دانش داران هم از نظر کیفیت . هم از نظر قیمت و مهم تر از همه از نظر پشتیبانی بهترینه . اساتید و پژوهشگراش هم واقعا دلسوز هستند .  خیلی کارها و مشکلات که اصلا حلشون وظیفه اشون نبوده هم کمک کردند . پیشنهاد می کنم اولویت اول تون این موسسه باشه

رضوانه مازندرانی, دانشگاه آزاد سیرجان

سلام؛ من تعریف شما رو زیاد شنیده بودم خواستم ببینم هزینه نوشتن پروپوزال در مجموعه شما چقدر هست؟

یاسر عرفانی, دانشگاه آزاد تهران جنوب

با سلام تجربه ی استفاده از خدمات مجموعه دانش داران واقعاً راضی کننده هستش برعکس موسسات دیگه که پشتیبانی به شدت ضعیفی رو ارائه میدن.

طهورا غازانی, شهید بهشتی

من از کیفیت کار خانم دکتر رضوان زاده بسیار تشکر می کنم استاد راهنمام خیلی راضی بودن درسته که از نظر زمان بندی کمی تاخیر داشتن اما کیفیت کارشون حرف نداشت

یاشار مراودی لیقوان, دانشگاه تهران

قیمت کار من کمی بالا بودن ولی از کیفیت راضی بودم

وحید قدسی نیا, دانشگاه علوم تحقیقات

تجربیات بسیار بدی که از موسسات متفرقه داشتم باعث شد بنابر توصیه یکی از دوستانم بیام موسسه دانشداران کار کنم. از کیفیت مشاوره و نحوه پشتیبانی شون رضایت کامل دارم. ساعت 3 شب کامنت فرستادم و پاسخ دادن و با حوصله مشکلم حل شد. امیدوارم این نحوه پشتیبانی و این کیفیت سالهای سال ادامه دار باشه و من شخصا از بچه های دانش داران تشکر میکنم.

فاطمه خدادوست, پیام نور اصفهان

دفعه اول پایان نامه ام رو به موسسه ***** محول کردم و وقتی به استاد ارائه کردم مشکلات متعددی رو مطرح کردن و حل این مشکل باید از طرف شرکت برطرف می‌شد، اما نه تنها مشکل حل نشد، بلکه شرایط بدتر هم شد، با جستجو در گوگل خیلی اتفاقی با دانش داران آشنا شدم، از همان شروع همکاری با راهنمایی دقیق و کارآمد مشکل من را مرتفع کردند و این‌گونه شد که کارم رو انتقال دادم به این موسسه و تا امروز راضی بودم، برای پژوهشگران و عوامل مجموعه دانش داران، موفقیت روزافزون و تندرستی را آرزومندم

رضا محبی, دانشگاه بابل

میخواستم بدونم شما مقاله هم کار می کنید؛ اگر بله، هزینه ش چقدر هست؟

مجتبی توکلی, دانشگاه علوم تحقیقات
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

به دانشجوهای عزیز توصیه می کنم اصلا سراغ موسسات متفرقه نروند تجربه بسیار تلخ کارهای ضعیف و پشتیبانی بسیار ضعیف موسسات سودجو کلا من رو ناامید کرده بود اگر از اول با موسسه دانش داران آشنا شده بودم شرایطم خیلی متفاوت بود.  1 شب پیام فرستادم پشتیبانم در دسترس بود. بسیار راضی هستم.

کامیار توسطی, دانشگاه اهواز

بی نهایت سپاس از پشتیبانی و ارائه بهترین خدمات. موفق باشید

فاطمه میراسماعیلی, دانشگاه الزهرا

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین

نغمه یاسوجی, دانشگاه آزاد آبدانان

دانش داران هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر قیمت بسیار عالی هست

محمد سالاروند, آزاد تهران شمال

سلام واقعا دمتون گرم من از همه نظر از دانش داران راضی ام مخصوصا پشتیبانی خانم حائری و همکاران دیگه

پدرام قیاسی, دانشگاه پیام نور تهران

من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید

صدیقه نیازی, دانشگاه شازند

باسلام خدمت پرسنل مجرب و باتجربه مجتمع دانش داران جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاََ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر میکنم

فاطمه رضایی, دانشگاه علامه
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

همه مشتریاتون راضی هستن ولی یه تخفیفی برای کار من در نظر نگرفتین و این یک ضعف برای موسسه شماست

مهری کاکاوند, دانشگاه اراک

با سلام تجربه ی استفاده از خدمات مجموعه دانش داران واقعاً راضی کننده هستش برعکس موسسات دیگه که پشتیبانی به شدت ضعیفی رو ارائه میدن.

طهورا غازانی, شهید بهشتی

من از کیفیت کار خانم دکتر رضوان زاده بسیار تشکر می کنم استاد راهنمام خیلی راضی بودن درسته که از نظر زمان بندی کمی تاخیر داشتن اما کیفیت کارشون حرف نداشت

یاشار مراودی لیقوان, دانشگاه تهران

قیمت کار من کمی بالا بودن ولی از کیفیت راضی بودم

وحید قدسی نیا, دانشگاه علوم تحقیقات

تجربیات بسیار بدی که از موسسات متفرقه داشتم باعث شد بنابر توصیه یکی از دوستانم بیام موسسه دانشداران کار کنم. از کیفیت مشاوره و نحوه پشتیبانی شون رضایت کامل دارم. ساعت 3 شب کامنت فرستادم و پاسخ دادن و با حوصله مشکلم حل شد. امیدوارم این نحوه پشتیبانی و این کیفیت سالهای سال ادامه دار باشه و من شخصا از بچه های دانش داران تشکر میکنم.

فاطمه خدادوست, پیام نور اصفهان

دفعه اول پایان نامه ام رو به موسسه ***** محول کردم و وقتی به استاد ارائه کردم مشکلات متعددی رو مطرح کردن و حل این مشکل باید از طرف شرکت برطرف می‌شد، اما نه تنها مشکل حل نشد، بلکه شرایط بدتر هم شد، با جستجو در گوگل خیلی اتفاقی با دانش داران آشنا شدم، از همان شروع همکاری با راهنمایی دقیق و کارآمد مشکل من را مرتفع کردند و این‌گونه شد که کارم رو انتقال دادم به این موسسه و تا امروز راضی بودم، برای پژوهشگران و عوامل مجموعه دانش داران، موفقیت روزافزون و تندرستی را آرزومندم

رضا محبی, دانشگاه بابل

میخواستم بدونم شما مقاله هم کار می کنید؛ اگر بله، هزینه ش چقدر هست؟

مجتبی توکلی, دانشگاه علوم تحقیقات
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

به دانشجوهای عزیز توصیه می کنم اصلا سراغ موسسات متفرقه نروند تجربه بسیار تلخ کارهای ضعیف و پشتیبانی بسیار ضعیف موسسات سودجو کلا من رو ناامید کرده بود اگر از اول با موسسه دانش داران آشنا شده بودم شرایطم خیلی متفاوت بود.  1 شب پیام فرستادم پشتیبانم در دسترس بود. بسیار راضی هستم.

کامیار توسطی, دانشگاه اهواز

بی نهایت سپاس از پشتیبانی و ارائه بهترین خدمات. موفق باشید

فاطمه میراسماعیلی, دانشگاه الزهرا

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین

نغمه یاسوجی, دانشگاه آزاد آبدانان

دانش داران هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر قیمت بسیار عالی هست

محمد سالاروند, آزاد تهران شمال

سلام واقعا دمتون گرم من از همه نظر از دانش داران راضی ام مخصوصا پشتیبانی خانم حائری و همکاران دیگه

پدرام قیاسی, دانشگاه پیام نور تهران

من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید

صدیقه نیازی, دانشگاه شازند

باسلام خدمت پرسنل مجرب و باتجربه مجتمع دانش داران جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاََ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر میکنم

فاطمه رضایی, دانشگاه علامه
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

همه مشتریاتون راضی هستن ولی یه تخفیفی برای کار من در نظر نگرفتین و این یک ضعف برای موسسه شماست

مهری کاکاوند, دانشگاه اراک

جهت آشنایی با موضوعات مونوگراف رشته حقوق به صفحه مزبور مراجعه کنید.

به بسیاری از سوالات شما عزیزان در این قسمت پاسخ داده شده است:

مراحل انجام پایان نامه چگونه است؟2021-11-21T23:20:36-01:00
مراحل انجام کار پایان نامه چطور هست؟

زمانی که یک دانشجو تصمیم میگیرد پایان نامه اش را شروع کند، اولین و مهمترین قدم، انتخاب موضوع جدید هست. موضوع باید طوری انتخاب شود که هم جدید و به روز باشه و هم غیر تکراری، قابلیت نوآوری داشته باشد و حائز خیلی شرایط دیگر باشد به شما توصیه میکنیم اگر میخواهید شخصا خودتان کار پایان نامه تان را انجام دهید، در انتخاب موضوع دقت زیادی داشته باشید.
بعد از انتخاب موضوع؛ پروپوزال نوشته می شود و بعد از تصویب پروپوزال، فصلهای پایان نامه نگاشته خواهد شد.

چطور کارم را با مجموعه دانش داران شروع کنم؟2021-11-21T23:15:21-01:00
چطور کارم رو با شما شروع کنم؟

برای شروع کارتان باید اول درخواستتان را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا بررسی شود و یک محقق بسیار مناسب، متعهد و دلسوز برای شما تعیین کنیم. بعد مقدمات کار شما را استارتت می زنیم و مرحله به مرحله جلو می بریم و در تمام مراحل کار شما را در جریان پیشرفت کارتون قرار می دهیم. به همین سادگی

این اطمینان را به شما می دهیم که کار شما توسط بهترین پژوهشگرها انجام شود و از نظر کیفیت کار هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

نمی خواهم استادم متوجه شود که از مشاوره موسسات استفاده کرده ام2021-11-21T23:08:41-01:00
من نمی خوام استادم متوجه شود که کارم را به موسسه شما محول کرده ام؛ امکانش هست؟

اگر از ابتدای کار تا پایان مسیر همراه مجموعه دانش داران باشید و قدم به قدم مراحل پایان نامه تان را با ما پیش ببرید، قطعا مشکلی متوجه شما نخواهد شد چون اولا سطح علمی شما را به اندازه سطح علمی و فنی پایان نامه ارتقاء می دهیم، درثانی آموزشهای لازم را به شما ارائه می کنیم تا مرحله به مرحله با پیشرفت کار شما هم پیشرفت کنید بطوریکه چنان به موضوع و پروژه مسلط شوید که براحتی نسبت به ارائه آن اقدام کنید.

استاد راهنمای من خیلی خیلی سخت گیر هست، چکار کنم؟2021-11-21T22:52:32-01:00
استاد راهنمای من خیلی خیلی سخت گیر هست، چکار کنم؟

اگر سخت گیری استاد راهنما ناشی از دلسوزی ایشان باشد؛ ما کار با این اساتید را بیشتر می پسندیم چون باعث میشود توانایی های خودمان را بهتر و بیشتر به نمایش بگذاریم. فقط کار شما دانشجوی عزیز کمی سخت خواهد شد به این دلیل که باید آمادگی لازم را جهت ارائه یک کار علمی با کیفیت داشته باشید. در واقع بایستی با مطالعه کامل نزد استاد راهنما حاضر شوید.

استاد راهنمای من بسیار کم سواد هست، چاره من چی هست؟2021-11-21T22:46:37-01:00
استاد راهنمای من خیلی کم سواد هست، چاره من چی هست؟

کار با اساتید کم تجربه و کم سواد بسیار بسیار دشوار است. توصیه اول ما این هست که در صورت امکان استاد راهنمایتان را عوض کنید اما اگر چاره ای نداشتید، مجبوریم از پلانی که برای مواجهه با اساتید کم تجربه تدارک دیده ایم استفاده کنیم و ضمنا به نوعی با این اساتید مدارا کنیم تا مشکلی پیش نیاید.

من یک کار خیلی ویژه و خاص می خواهم، امکانش هست؟2021-11-21T22:38:47-01:00
من یک کار خیلی ویژه و خاص می خواهم، امکانش هست؟

ما از دانشجویانی که مایلند یک پایان نامه تک و بسیار خاص انجام بدن، حمایت می کنیم اما باید خودشان هم آمادگی لازم برای این کار رو داشته باشند و در واقع حائز شرایط خاص آن باشند.

 

اولا پروژه های خاص و ویژه، به نسبت به زمان بیشتری نیاز دارند.
ثانیا انجام یک کار بسیار خاص و منحصر به فرد، مستلزم استفاده از اساتید بسیار خبره و با تجربه هست و این مساله هزینه متوسط پروژه رو افزایش می ده
ثالثا دفاع از پروژه های خاص، دشواریهای خاص خودش رو داره و دانشجو باید در حد و اندازه کار ظاهر بشه و آمادگیهای لازم برای ارائه و دفاع رو داشته باشه

با تمام این تفاسیر، اگر با در نظر گرفتن این شرایط مایل به انجام یک پایان نامه خاص هستید، ما با کمال میل همراه شما هستیم.

آیا بابت تکمیل پایان نامه های ناقص، مشاوره ای ارائه می شود؟2021-11-21T22:32:16-01:00
آیا کارهای ناقص را شما تکمیل می کنید؟

بله کار شما در هر مرحله ای که باشد و هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید مجتمع دانش داران مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیرد. البته ترجیح ما همیشه این است که هر پروژه را از فاز صفر شروع کنید و از ابتدا طبق بالاترین استانداردهای دانشگاههای کشور انجام بدیم.

پایان نامه من کامل انجام شده اما نیاز به اصلاحات دارد، کمک شما چیست؟2021-11-21T22:28:38-01:00
من پایان نامه ام را کامل انجام داده ام، اما استاد راهنما اصلاحاتی را مطرح کرده اند شما انجام می دهید؟

بله ابتدا باید کار پایان نامه شما مورد بررسی قرار گرفته و کامنتها و اصلاحات مد نظر استاد راهنما هم مورد واکاوی و بررسی دقیق قرار بگیرد. بعد از بررسی دقیق شرایط فعلی پایان نامه شما؛ اقدامات لازم جهت اصلاح و تامین نظرات استاد راهنما انجام خواهد شد و هیچ جای نگرانی وجود ندارد

آیا در مجموعه دانش داران مشاوره رساله دکترا هم انجام می شود؟2021-11-21T22:24:34-01:00
آیا شما پایان نامه دکترا هم انجام می دهید؟

بله ما مشاوره پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد و دکترا را با بالاترین سطح کیفیت انجام می دهیم و تا جلسه دفاع پشتیبان شما عزیزان هستیم.

من فقط یک پایان نامه معمولی می خواهم پیشنهاد شما چیست؟2021-11-21T22:18:55-01:00
من فقط یک پایان نامه معمولی می خوام و مشکلی با اساتید ندارم…

ببینید ممکن است که شما با استاد راهنمایتان یک رابطه دوستانه ای داشته باشید و شاهد سخت گیری زیادی از سمت ایشان نباشید اما ما پیشنهاد می کنیم که باز هم کار پایان نامه تان رو جدی بگیرید چراکه اولا شما بایستی در حضور دو استاد دیگر که نقش داور را دارند، از پایان نامه تان دفاع کنید ثانیا پایان نامه شما ماحصل تلاش شما در مقطع کارشناسی ارشد هست و با انجام یک کار قوی و مناسب، می توانید بعنوان یک رزومه قوی معرفی کنید.

راههای ارتباطی با ما:

جهت ارتباط با کارشناسان واحد حقوق مجتمع دانش داران می توانید از طرق زیر اقدام کنید:

با لمس دکمه «هم اکنون تماس بگیرید» که بر روی تلفنهای اندروید ظاهر شده است؛ می توانید همین الان با کارشناس شیفت این مجموعه تماس تلفنی برقرار کنید. همچنین با لمس لینک واتس آپ که در پائین و گوشه صفحه نمایان است می توانید همین حالا پیام واتس آپی ارسال کنید.

شاره تلفنهای کارشناسان شیفت:
09101502239 – 09103434482

انجام صفر تا صد پایان نامه
خرید ویلا در شمال

Go to Top