هزینه انجام پایان نامه حقوق

هزینه انجام پایان نامه حقوق

براوردی دقیق از مراحل نگارش پایان نامه های حقوق و قیمت گذاری متناسب با درخواست دانشجو و بررسی عوامل تاثیر گذار بر قیمت نگارش پایان نامه

بهترین کیفیت پایان نامه حقوق را فقط از کارشناسان ممتاز کشور مطالبه کنید و با راهکارهای دقیق مانند یک استاد برجسته حقوق، از پایان نامه تان دفاع کنید

شماره تماس کارشناسان شیفت 09101502239 – 09103434482 از هم اکنون مشتاقانه پاسخگوی شمائیم

فرم درخواست مشاوره پایان نامه حقوق

هزینه انجام پایان نامه

در مجتمع دانشداران گروهی از زبده ترین کارشناسان پژوهشهای حقوق گرد هم آمده اند تا خدماتی ارزنده و با کیفیت به دانشجویان این رشته ارائه شود.اگر قصد دارید یک پایان نامه با موضوعی ایده آل و خلاقانه داشته باشید باید به این نکته توجه کنید که هزینه پایان نامه؛ تا حدی می تواند تحت تاثیر کیفیت مورد انتظار شما باشد. البته عوامل متعددی بر هزینه نگارش پایان نامه حقوق تاثیر می گذارد اما نقش کیفیت شاید پر رنگ تر باشد. در ادامه به تمام مسائل این حوزه پرداخته خواهد شد.

براورد قیمت پایان نامه حقوق

دانشجویان رشته حقوق در زمان انجام پایان نامه با همواره با چالشهای متفاوتی روبرو هستند که داشتن مهارت و تجربه در مفید یکی از ملزومات است که باید در طول زمان فراهم گردد، اما بسیاری از دانشجویان به دلیل نداشتن فرصت مطالعاتی کافی؛ در جستجوی موسساتی معتبر برای انجام پایان نامه حقوق روی می آورند. به طور کلی هزینه انجام پایان نامه حقوق در این موسسه با توجه به عواملی تعیین می گردد که عبارتند از:

گرایش تحصیلی دانشجو: در نظر داشته باشید که برای انجام پایان نامه هر گرایش به فراخور حوزه های مطالعاتی و … قیمتهای متفاوتی تعیین می گردد.
دانشگاه محل تحصیل: همانطور که مستحضر هستید در هر دانشگاه حساسیتهای متفاوتی برای سنجش پایان نامه ها در نظر گرفته می شود که یکی از موضوعات موثر بر هزینه انجام پایان نامه حقوق می باشد.
موضوع اصلی پایان نامه: اینکه چه موضوعی برای پایان نامه خود انتخاب کرده اید در قیمت تمام شده آن نقشی مهم دارد. همچنین کارشناسان مجتمع دانش داران می توانند در زمینه تعیین موضوع پایان نامه به شما کمک کنند.
مقطع تحصیلی دانشجو ( کارشناسی ارشد، دکتری): پر واضح است که هزینه پایان نامه در مقاطع مختلف با یکدیگر متفاوت خواهد بود و برای مقطع کارشناسی ارشد و دکتری هزینه هایی گوناگون در نظر گرفته شده است.
زمان: فرصتی که دانشجو برای انجام پایان نامه اش در اختیار دارد؛ می تواند بر قیمت پروژه تاثیر گذار باشد.

در مجتمع دانشداران تعهد داشتن به موفقیت دانشجویان در اولویت است؛ بخصوص آنجا که پشتیانی مورد نیاز دانشجو فراتر از وظایف موسسه باشد ولی همچنان  پایبند به تعهدات باشیم؛ آنجاست که واژع «تعهد» معنا پیدا میکند. در مجتمع دانشداران خدماتی فراتر از هزینه ای که پرداخت می کنید؛ دریافت خواهید کرد…

چگونه می توان هزینه پروژه را کاهش داد

برای اینکه بتوانید به یک پایان نامه فوق العاده دست پیدا کنید، لازم است زمان و هزینه متناسبی را برای آن تعیین کنید. برای کاهش هزینه ها باید مدیریت صحیحی روی پروژه داشته باشید؛ بعنوان مثال همانطور که میدانید پایان نامه هایی که در زمان کوتاه تر انجام می شود بدلیل فشردگی زمانی؛ ممکن است هزینه بالاتری داشته باشند، پس بهتر است تصمیم گیری خود را برای انجام پایان نامه و یا سپردن آن به موسسات را به تعویق نیندازید.
همچنین با سپردن صفر تا صد کار به متخصصین با تجربه، هم نتیجه بهتری خواهید گرفت و هم در زمان و هزینه های شما به نوعی صرفه جویی می شود.
انتخاب یک موسسه درست و قابل اعتماد می تواند موجب موفقیت شما در ارائه پایان نامه شود و در طی آن به نمره کاملی پایان نامه پیدا خواهید کرد. بررسی ها نشان می دهد که برخی از دانشجویان صرفا به دنبال مرکزی برای انجام پایان نامه با هزینه پایین هستند، اما این راهکار صحیحی نیست و باید این نکته را در نظر داشت که کیفیت پایان نامه بیشتر از هزینه آن در سرنوشت شما نقش تعیین کننده دارد.

در سفارش انجام پایان نامه حقوق؛ چرا نباید فقط به دنبال خدمات ارزان باشیم

انجام پایان نامه حقوق مستلزم رعایت ویژگی های بسیار مهمی است و اگر می خواهید نمره ای ایده‌آل از پایان نامه کسب نمایید باید برای آن هزینه ای متناسب کنار بگذارید. در مجتمع دانشداران پایان نامه ها در سطوح ( متوسط، عالی، بسیار عالی) تهیه و ارائه می گردد که هزینه ها برای هر کدام متفاوت خواهد بود. برای انجام یک پایان نامه علمی و مطلوب؛ تحقیقاتی گسترده و مطالعه کتب مختلف مرتبط با موضوع لازم و ضروری است و همچنین نکته برداری از منابع معتبر داخلی و خارجی الزامی می باشد که تمامی این موارد زمان بر و هزینه بر هستند. پس با مشاهده قیمت پایین در موسسات متفرقه نباید وسوسه شوید بلکه آگاه باشید که از این امکانات استفاده نشده است. هزینه انجام پایان نامه حقوق در مجتمع دانشداران بسیار معقولانه و منصفانه در نظر گرفته میشود.

توجه داشته باشید که برای انجام یک پایان نامه مناسب علاوه بر هزینه ها لازم است چند ماه وقت صرف شود تا به نتیجه مطلوب رسید این در صورتی است که اغلب دانشجویان در این زمان مشغول به فعالیت های بسیار زیادی هستند. پس منطقی است که از خدمات موسسات پایان نامه نویسی معتبر استفاده شود. متاسفانه در سالهای اخیر موسسات نا معتبر زیادی بوجود آمده و با موسسات معتبر خلط شده اند بطوریکه با ارائه پایان نامه هایی با قیمت و البته کیفیت پایین تنها در فکر سود جویی هستند. پس در انتخاب یک مرکز انجام پایان نامه نباید فقط قیمت را ملاک قرار دهید چراکه در این صورت بسیار محتمل است که با تصمیمی نادرست هم زمان و هم هزینه تان را از دست بدهید.

قیمت انجام پروپوزال حقوق

هزینه انجام پروپوزال حقوق

همانطور که در بالا اشاره کردیم، هزینه کلی پایان نامه و پروپوزال وابسته به گرایش؛ موضوع و کیفیت مورد انتظار می باشد، همچنین دسترسی به منابع موضوع انتخاب شده نیز یکی از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت انجام پایان نامه حقوق است. با این وجود در زمان سپردن کار به متخصصین موسسه دانشداران؛ توافقی با شما صورت می گیرد که اساس آن کیفیت و پشتیبانی تمام وقت خواهد بود. نوشتن پروپوزال حقوق  یکی از مهمترین مراحل نگارش پایان نامه است و باید با کیفیت و دقت مطلوبی انجام شود.
مجتمع دانشداران سابقه فعالیت زیادی در زمینه تولید و ارائه ممتازترین پروپوزال ها و پایان نامه ها را در حوزه های متفاوت دارد و بدون تردید به فراخور موضوعی که انتخاب می شود، راهکارهای بی نظیری به دانشجویان ارائه خواهد شد. بعنوان مثال؛ در نوشتن پروپوزال حقوق خصوصی به مهمترین نکات این گرایش با دقت زیادی توجه می شود.

هزینه انجام فصل اول پایان نامه حقوق چگونه محاسبه می شود

فصل اول از پایان نامه حقوق اغلب دارای مفاهیم مقدماتی می باشد که به همین علت دارای کار پژوهشی نسبتا کمتر و هزینه پایین تری نیز دارد. در اینجا برخی از سرفصلهای کلی فصل اول قید می شود:

  • مقدمه
  • مطرح سازی موضوع اصلی تحقیق
  • اهداف کلی و اهمیت پایان نامه
  • سوالات متداول و معمول پرامون موضوع
  • مطرح نمودن فرضیه ها و آغاز پژوهشهای بنیادی

هزینه انجام فصل دوم پایان نامه

همانطور که می دانید با پیشرفت مراحل پایان نامه به مراتب به اطلاعات بیشتری پرداخته می شود و این اطلاعات اساسی تر و با رعایت اصول زیادی گردآوردی میشوند در نتیجه مجموع هزینه انجام فصل دوم پایان نامه حقوق به نسبت محتوای آن تعیین می گردد. در این مرحله محقق باید به تاریخچه تحقیق و ارزشیابی موضوع اصلی بپردازد و به نظریات مشابه ارایه شده در خصوص مطلب بپردازد، همچنین بیان اینکه محتوا از چه منابع و مقالاتی برگرفته شده نیز مهم است.
بعنوان مثال در انجام پایان نامه حقوق جزا اگر موضوع پژوهش تطبیقی باشد، بایستی مطالعات دقیقی در خصوص قوانین و حقوق کشوری که پژوهش با آن انطباق داده می شود، صورت پذیرد.

چگونگی محاسبه هزینه انجام فصل سوم پایان نامه حقوق

با تکمیل فصل سوم از پایان نامه حقوق میتوان ادعا کرد که بخش قابل توجهی از پایان نامه به سرانجام رسیده است. در این مرحله باید اطلاعات کوتاه اما مهمی را در مورد موضوع ارائه نمایید، همچنین هزینه این بخش متوسط برآورد شده است. برای اینکه بتوانید به مطلبی واضح و دقیق در فصل سوم پایان نامه برسید کافی است با کارشناسان مجتمع دانشداران ارتباط بگیرید.

هزینه انجام فصل چهارم پایان نامه

در فصل چهارم پایان نامه به بسط موضوع و جنبه های مختلف آن می پردازیم. این فصل به فراخور موضوع می تواند تحلیلی باشد یعنی به تحلیل برخی مسائل حقوقی بپردازید و نظریات خودمان را نیز به مفاهیم ادغام کنیم. توجه داشته باشید که این فصل یکی از فصلهای مهم پایان نامه است و ملاکی برای ارزیابی کل کار خواهد بود. بنابراین در نگارش این بخش باید توجه ویژه ای داشته باشید. برای تعیین هزینه فصل چهارم پایان نامه می توانید با کارشناسان مجموعه مشورت کنید.

انجام فصل پنجم پایان نامه حقوق

در این بخش مشخص می شود که مهم ترین اطلاعات و دستاوردها از این پایان نامه چیست؟ فصل  پنجم که اصطلاحا نتیجه گیری نامیده می شود اساس و شالوده پایان نامه را به نمایش می گذارد و بخش نهایی پژوهش است.

دانشجویان عزیز مقطع دکتری جهت اطلاع از خدمات مجتمع دانش داران در زمینه انجام رساله حقوق می توانند به مقاله مزبور مراجعه کنند.

قیمت پایان نامه حقوق در سال 1401

قیمت پایان نامه در 1401

اغلب پایان نامه ای که با هزینه کم گردآوری شده است، نمی تواند نتیجه دلخواه را به شما بدهد. توقع نداشته باشید که در یک پایان نامه ای که وقت کمی برای آن صرف شده است؛ منابع سنگین و معتبر، دستورات نگارشی و حساسیت های مورد نظر اساتید رعایت شده باشد. نرخ تایید شده برای پایان نامه در سال ۱۴۰۱ با توجه به معیار هایی تفاوت خواهد داشت. همانطور که مستحضر هستید برای به دست آوردن نمره ای مناسب از پایان نامه می بایست موارد متعددی را در نظر داشته باشید که ریزبینی استاتید یکی از مهم ترین آنان می باشد. پس لزوما پایین بودن هزینه در انتخاب یک موسسه برای انجام پایان نامه نمی تواند تعیین کننده باشد.
از این رو دانشجویان ممکن است در زمان جستجوی یک مرکز معتبر برای سپردن پایان نامه سردرگم شوند درحالیکه اگر به موسسات معتبر رجوع کنند ممکن است با هزینه های بسیار مناسب تر از سایر موسسات مواجه شوند چرا که در این مراکز به دلیل استفاده از تجارب ارزنده و دسترسی به آرشیوی از منابع غنی و  به روز معمولا هزینه ها به سهولت مدیریت می شود

شرایط پرداخت هزینه پایان نامه حقوق

چنانچه مجتمع دانشداران پروژه دانشجو را بپذیرد، دانشجوی عزیز می تواند تنها با پرداخت کمتر از 10 درصد از مبلغ توافق شده، سفارش را قطعی کرده و آغاز نگارش پایان نامه را درخواست کند. پس از شروع، دانشجو می تواند ادامه مبالغ را در 8 الی 10 قسط و با پیشرفت مراحل پایان نامه بپردازد. در تمامی مراحل پایان نامه چنانچه استاد محترم راهنما نسبت به پروژه نظرات اصلاحی داشته باشد؛ بدون تعیین هزینه ای اضافه پشتیبانی صورت می گیرد و نسخه ای مطابق با نظرات استاد راهنما تقدیم دانشجو می گردد. انجام پایان نامه حقوق بین الملل نیز از این قاعده مستثنی نیست همچنین دانشجویان عزیز می توانند برای آگاهی بیشتر با کارشناسان شیفت تماس بگیرند.

انجام سمینار حقوق

دانشجویانی که در طول تحصیل خود درس سمینار را گذرانده اند، چنانچه در انجام سمینار کیفیت پژوهشی را رعایت کرده باشند می توانند از آن بعنوان بخشی از محتوای پایان نامه شان استفاده نمایند. همچنین دانشجویانی که هم اکنون در مرحله انجام سمینار حقوق هستند؛ می توانند با یک انتخاب هوشمندانه؛ موضوعی را برای تحقیق سمینار خودشان انتخاب کنند که بعدها پایان نامه شان را در امتداد همان موضوع پیش ببرند.

ثبت موضوع در ایرانداک
پیش از آغاز پایان نامه باید تکراری نبود موضوع از سامانه ایرانداک استعلام شود

دانشگاه تهران
جهت آشنایی با پایان نامه های حقوق دانشگاه تهران به سایت دانشگاه رجوع کنید