مشاوره انجام پایان نامه حقوق عمومی2022-01-17T00:43:21-01:00

خدمات تخصصی و فوری مشاوره و آموزش جهت انجام پایان نامه حقوق عمومی
مقطع کارشناسی ارشد و دکترا

کسب موفقیت در پایان نامه تنها با اتکا به تجربه و تخصص اساتید و خبره میسر است


دارای ظرفیتهای ویژه آموزشی و پژوهشی پایان نامه حقوق عمومی | تضمین موفقیت فوری و کسب حداکثر نمره پایان نامه

مشاوره پایان نامه حقوق عمومی

کارگروه تخصصی پایان نامه حقوق عمومی فعالیت خودش را از سال 1392  آغاز کرده است. ما در این کارگروه طی جلسات مشاوره تخصصی (تلفنی یا حضوری) به شما کمک میکنیم تا یک پایان نامه با کیفیت و مطمئنی را ارائه کنید. پشتیبانی کارگروه حقوق عمومی با اولین تماس آغاز و تا برگزاری جلسه دفاع  از پایان نامه ادامه می یابد؛ البته موفقیت کامل در این مسیر نیازمند همت و تلاش خودتان نیز هست که در همین راستا برای شما مسیر روشن و هدفمندی را ترسیم خواهیم کرد.
 [شماره تلفنهای 09101502239 و 09103434482 همواره در دسترس شماست و ما مشتاقانه پاسخگوی تمام سوالات شما هستیم]

فرم درخواست مشاوره:

پایان نامه حقوق عمومی

انتخاب موضوع پایان نامه حقوق عمومی:

اگر هنوز برای پایان نامه خودتان موضوعی انتخاب نکرده اید باید در نظر داشته باشید که انتخاب موضوع برای پایان  نامه حقوق عمومی بسیار حائز اهمیت است و نقش مهمی را در موفقیت شما ایفا می کند برای اینکه بتوانید یک موضوع دقیق و مناسب برای پایان نامه تان انتخاب کنید باید دانش وسیعی در خصوص سرفصلها و موضوعات روز و جدید حقوق عمومی داشته باشید که اکثر دانشجویان فاقد این دانش و تجربه هستند. موضوع پایان نامه رشته حقوق عمومی بایستی غیر تکراری، جدید، دارای اهمیت پژوهشی، قابل بررسی و دارای منابع معتبر باشد پس چنانچه در انتخاب موضوع پایان نامه دچار مشکل هستید؛ می توانید از ایده ها و پیشنهادات ما استفاده کنید و مطمئن باشید که کسب موفقیت در پایان نامه تنها با اتکا به تجربه و تخصص اساتید و خبره میسر است

 

انتخاب موضوع پایان نامه حقوق خصوصی
انجام پایان نامه حقوق عمومی

هزینه مشاوره و آموزش انجام پروپوزال حقوق عمومی

معمولا هزینه ای که بابت آموزش و مشاوره نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد رشته حقوق عمومی تعیین می گردد به عوامل متعددی بستگی دارد که لازم است از قبل بررسی شوند. خدمات این کارگروه در خصوص پروپوزال حقوق عمومی شامل مجموعه ای از خدمات مشاوره؛ آموزش و پشتیبانی کامل تا تصویب نهایی پروپوزال می باشد و انجام تمام تغییرات و اصلاحات احتمالی که اساتید محترم  راهنما تعیین می کنند با نظارت مستقیم این مجتمع می باشد.
همچنین اگر شما برای پایان نامه تان موضوعی انتخاب نکرده اید؛ پیشنهاد موضوعات ناب و غیر تکراری نیز برعهده اساتید این کارگروه می باشد.

هزینه مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق عمومی

نگارش پایان نامه حقوق عمومی آمیزه ای از دانش، تخصص، تجربه و خلاقیت در استفاده از منابع معتبر و به روز و تدوین دقیق مطالب و چیدمان آن ها در قالب یک کار منسجم و روان است. هنگامی که یک پایان نامه حقوق عمومی بر مبنای اصول و هارمونی فصلها نگاشته شود علاوه بر جلب نظر اساتید راهنما، به اثری جاودانه تبدیل شود.
مشاوره و  آموزش نوشتن صفر تا صد پایان نامه حقوق عمومی، با بهترین کیفیت ممکن؛ تنها از عهده اساتید و پژوهشگران متخصصی برمیآید که قبلا به کرات تجربه نگارش پایان نامه های متعدد حقوق عمومی را در کارنامه خود داشته باشند.

پروپوزال حقوق خصوصی
پروپوزال دکترای حقوق عمومی

اهمیت دقت در انجام پروپوزال دکتری حقوق عمومی

در هر ترم تحصیلی دهها پروپوزال مقطع دکترای رشته حقوق عمومی در دانشگاههای کشور به ثبت می رسد اما نوشتن یک کار شاخص و با کیفیت و محکم در این میان موفقیتی است که به سادگی محقق نمیشود و قواعد انجام آن در تخصص هر دانشجویی نیست. تیم رساله حقوق عمومی با شناخت جامعی که از فضای دانشگاهی کشور دارد، موضوع پروپوزال را از تمام زوایا بررسی کرده و پروپوزال شما را مطابق با بالاترین استانداردهای دانشگاههای کشور؛ تدوین می کند. بدین ترتیب میتوانید در قدم بعدی؛ رساله تان را نیز به درستی پیش برده و با یک دفاع موفقیت آمیز به هیئت محترم داوران ارائه کنید.
نگارش پروپوزال مقطع دکترا به اندازه یک پایان نامه کارشناسی ارشد نیاز به تحقیق و فعالیت پژوهشی دارد و توصیه ما این است که در انجام پروپوزال مقطع دکترای حقوق عمومی؛ حتما از مشورت مشاورین برجسته و دلسوز بهره مند شوید.

چالشی از جنس نگارش رساله دکترا رشته حقوق عمومی

همانطور که می دانید رساله دکترای حقوق عمومی از حساسیت و اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و نگارش یک رساله بی نقص و علمی از هر لحاظ نیاز به توجه ویژه ای دارد. افزایش تاثیرگذاری رساله حقوق عمومی در جلب نظر هیئت محترم داوران و مخاطبین دیگر میطلبد که نگاهی حرفه ای و بسیار دقیق به این مقوله داشته باشیم. با توجه به حساسیتهای ذکر شده مشاوره تدوین رساله های دکترا توسط ممتاز ترین پژوهشگران کشوری انجام می گردد و خدمات این محققین شامل همکاری در طراحی پلان کار؛ مشاوره جهت نگارش جامع و کامل فصلهای رساله، انجام هرگونه تغییرات و اصلاحات احتمالی مد نظر اساتید راهنما (تا مرحله تایید نهایی)  و آموزش و پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع می باشد. در ضمن اگر دانشجوی عزیز ما  پروپوزال یا حتی موضوع هم نداشته باشد؛ پیشنهاد موضوعات مناسب و تدوین پروپوزال را نیز ما بدون دریافت هزینه اضافی؛ برعهده می گیریم.  ضمنا ما با توجه به ظرفیتهایی که در اختیار داریم؛ کسب حداکثر نمره را تضمین می کنیم. سفارش انجام پایان نامه حقوق عمومی
[جهت ثبت سفارش مشاوره رساله حقوق خصوصی می توانید فرم ابتدای صفحه را تکمیل و ارسال نمایید]

چگونگی اصلاح، تکمیل و تقویت پایان نامه های ناقص رشته حقوق عمومی

استخراج مقاله از پایان نامه حقوق

برخلاف اغلب موسسات؛ در کارگروه رساله حقوق عمومی، تکمیل یا اصلاح کارهای ناقص دانشجویان نیز پذیرفته می شود بنابراین اگر در حال حاضر بخشهایی از پایان نامه تان را کار کرده اید اما زمان زیادی را صرف کرده اید و یا کیفیت مطلوبی ندارد، پیشنهاد میکنیم که تکمیل آن را با کمک پژوهشگران با تجربه پیش ببرید تا پایان نامه شما از ابتدا بررسی شده و در صورت نیاز، تغییرات لازم را جهت تقویت و بهبود آن اعمال کنند؛ در این صورت می توانید مطابق با بالاترین استاندارد دانشگاههای کشور حرکت کنید. اگر هم نیاز به مشاوره دارید، تیم مجرب کارگروه حقوق آماده است تا با ارائه تجربیات خلاقانه و بروز، مسیر روشنی را نگارش پایان نامه برایتان فراهم سازد.
درواقع پایان نامه شما در هر مرحله ای که باشد و یا هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید ما مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیرد و با بالاترن سطح کیفیت تقدیم شما خواهد شد. تعیین قیمت این نوع از خدمات  مشاوره؛ مستلزم کسب اطلاعات کافی از شرایط فعلی پایان نامه شماست لطفا با ما تماس بگیرید.

استخراج مقاله از پایان نامه حقوق

هزینه استخراج مقاله از رساله حقوق عمومی

فرض کنید رساله تان را نوشته و آماده دفاع از آن هستید اما اگر (در مقطع دکترا) مقاله ای از پایان نامه استخراج و به چاپ نرسانید؛ شما هرگز صلاحیت دفاع از رساله تان را نخواهید داشت. همانطور که می دانید نوشتن یک پایان نامه به تنهایی برای فارغ التحصیلی مقطع دکترا کافی نیست.
اگر تخصصی در این زمینه ندارید، می توانید تجارب و تخصص اساتید و پژوهشگران ما را به خدمت بگیرید استخراج مقاله از رساله حقوق عمومی نیاز به دقت و تخصص زیادی دارد و بایستی با ضوابط استخراج مقاله از پایان نامه آشنایی کامل داشت.  ضمنا پس از نگارش مقاله اصلاحات و تغییرات احتمالی نیز برعهده این مجتمع است.

پروپوزال دکتری حقوق جزا

بهترین موسسه مشاوره جهت انجام پایان نامه حقوق عمومی (بصورت تضمینی)

کارگروه رساله حقوق، برترین تیم مشاوره نگارش پایان نامه های رشته حقوق عمومی در کشور است پس از سالها فعالیت این مجموعه در ارائه خدمات آموزشی و پشتیبانی نگارش انواع پایان نامه های تخصصی این رشته؛ امروز ما خدمات فوری مشاوره در تمام  فیلدهای حقوق عمومی را با برترین کیفیت تضمین می کنیم علاوه بر کیفیت و سطح علمی پایان نامه، مهم است که کار شما طبق زمان بندی دقیق و در موعد مقرر انجام گیرد. با توجه به محدودیت زمانی اغلب دانشجویان عزیز؛ تاخیر در روند اجرا یا تحویل میتواند مانع مهمی در موفقیت شما باشد.

نظرات کاربرانی که از خدمات این مجموعه بهره مند شده اند:

بدون شک جزو بهترین شرکت های ایرانی هستید که دلسوزانه پاسخ مشتری را میدهید. کیفیت خدمات به حدی بالا بود که دلم نیومد نظرم رو اعلام نکنم.
میلاد محبوبی, آزاد تهران شرق
ممنونم از پشتیبانی عالیتون از اینکه شمارو انتخاب کردم واقعا راضیم . امیدوارم بتونم یه روزی عضوی از اساتید گروهتون باشم.
احسان کرمی, پیام نور تهران
من با همه موسسات معروف کار کردم هیچکدوم به خوبی دانش داران نبودن
رقیه بهداشتی, دانشگاه شهید چمران
با سلام.واقعا پشتیبانی شما عالیست.ای کاش بقیه شرکت ها نیز مثل شما بودن.
زیبا نام آور, دانشگاه علامه

من تعریف زیادی از مجموعه شما در دانشگاه خودمون و حتی بچه های دیگه شنیده بودم و انتظار داشتم کارتون در اولین ارائه به استاد راهنما تایید بشه که اینطور نشد و اصلاحاتی رو مطرح کردن. شاید من توقعم زیاده ولی انتظارم از یک موسسه با اینهمه مشتری و وسعت کار؛ بیشتر بود. البته پشتیبانی عالی بود و کیفیت کار از نظر خودم مطلوب بودش بازم دستتون درد نکنه برای ادامه کار مزاحمتون میشم

زینب حامی, دانشگاه تهران
بعضی از دانشجوها فکر میکنن هرموسسه ای که یک کار خوب تهیه ارائه می کنه، تمام نیاز شون رفع میشه ولی ارائه یک کار خوب فقط 20% کار هست 80% ما بقی پشتیبانی و رسیدگی به سوالات دانشجو هست که من هم خودم و هم همه دوستام قطعا انتخاب اول و آخرمون دانش داران خواهد بود.
اسماعیل پورزنجانی, دانشگاه علامه
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کارکنان شرکت دانش داران. من از تمامی خدمات این شرکت تا الان راضی بودم و از پشتیبانی عالیشون تشکر میکنم.
رویا علیپور, دانشگاه آزاد ساوه
واقعا پشتیبانی عالی دارین بهترین مورد توی سرویس دهی همین پشتیبانی هست که پشتیباتیتون واقعا حرف نداره همیشه در هر حال با حوصله رسیدگی میکنید من که دیگه از این به بهد مشتری دایم این مجموعه میشم واقعا حرف ندارید عالی
سیامک توجهی, دانشگاه قم
بدون شک بهترین موسسه مشاوره پایان نامه در کل ایران هستین تشکر میکنم از شما
سینا مهاجر, دانشگاه بوئین زهرا
اعتراف می کنم که موسسه دانش داران هم از نظر کیفیت . هم از نظر قیمت و مهم تر از همه از نظر پشتیبانی بهترینه . اساتید و پژوهشگراش هم واقعا دلسوز هستند .  خیلی کارها و مشکلات که اصلا حلشون وظیفه اشون نبوده هم کمک کردند . پیشنهاد می کنم اولویت اول تون این موسسه باشه
رضوانه مازندرانی, دانشگاه آزاد سیرجان
سلام؛ من تعریف شما رو زیاد شنیده بودم خواستم ببینم هزینه نوشتن پروپوزال در مجموعه شما چقدر هست؟
یاسر عرفانی, دانشگاه آزاد تهران جنوب
با سلام تجربه ی استفاده از خدمات مجموعه دانش داران واقعاً راضی کننده هستش برعکس موسسات دیگه که پشتیبانی به شدت ضعیفی رو ارائه میدن.
طهورا غازانی, شهید بهشتی
من از کیفیت کار خانم دکتر رضوان زاده بسیار تشکر می کنم استاد راهنمام خیلی راضی بودن درسته که از نظر زمان بندی کمی تاخیر داشتن اما کیفیت کارشون حرف نداشت
یاشار مراودی لیقوان, دانشگاه تهران
قیمت کار من کمی بالا بودن ولی از کیفیت راضی بودم
وحید قدسی نیا, دانشگاه علوم تحقیقات
تجربیات بسیار بدی که از موسسات متفرقه داشتم باعث شد بنابر توصیه یکی از دوستانم بیام موسسه دانشداران کار کنم. از کیفیت مشاوره و نحوه پشتیبانی شون رضایت کامل دارم. ساعت 3 شب کامنت فرستادم و پاسخ دادن و با حوصله مشکلم حل شد. امیدوارم این نحوه پشتیبانی و این کیفیت سالهای سال ادامه دار باشه و من شخصا از بچه های دانش داران تشکر میکنم.

فاطمه خدادوست, پیام نور اصفهان
دفعه اول پایان نامه ام رو به موسسه ***** محول کردم و وقتی به استاد ارائه کردم مشکلات متعددی رو مطرح کردن و حل این مشکل باید از طرف شرکت برطرف می‌شد، اما نه تنها مشکل حل نشد، بلکه شرایط بدتر هم شد، با جستجو در گوگل خیلی اتفاقی با دانش داران آشنا شدم، از همان شروع همکاری با راهنمایی دقیق و کارآمد مشکل من را مرتفع کردند و این‌گونه شد که کارم رو انتقال دادم به این موسسه و تا امروز راضی بودم، برای پژوهشگران و عوامل مجموعه دانش داران، موفقیت روزافزون و تندرستی را آرزومندم
رضا محبی, دانشگاه بابل
میخواستم بدونم شما مقاله هم کار می کنید؛ اگر بله، هزینه ش چقدر هست؟
مجتبی توکلی, دانشگاه علوم تحقیقات
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
به دانشجوهای عزیز توصیه می کنم اصلا سراغ موسسات متفرقه نروند تجربه بسیار تلخ کارهای ضعیف و پشتیبانی بسیار ضعیف موسسات سودجو کلا من رو ناامید کرده بود اگر از اول با موسسه دانش داران آشنا شده بودم شرایطم خیلی متفاوت بود.  1 شب پیام فرستادم پشتیبانم در دسترس بود. بسیار راضی هستم.
کامیار توسطی, دانشگاه اهواز
بی نهایت سپاس از پشتیبانی و ارائه بهترین خدمات. موفق باشید
فاطمه میراسماعیلی, دانشگاه الزهرا
خواستم اطلاع بدم پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین
نغمه یاسوجی, دانشگاه آزاد آبدانان
دانش داران هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر قیمت بسیار عالی هست
محمد سالاروند, آزاد تهران شمال
سلام واقعا دمتون گرم من از همه نظر از دانش داران راضی ام مخصوصا پشتیبانی خانم حائری و همکاران دیگه
پدرام قیاسی, دانشگاه پیام نور تهران
من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید
صدیقه نیازی, دانشگاه شازند
باسلام خدمت پرسنل مجرب و باتجربه مجتمع دانش داران جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاََ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر میکنم

فاطمه رضایی, دانشگاه علامه
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
همه مشتریاتون راضی هستن ولی یه تخفیفی برای کار من در نظر نگرفتین و این یک ضعف برای موسسه شماست
مهری کاکاوند, دانشگاه اراک
با سلام تجربه ی استفاده از خدمات مجموعه دانش داران واقعاً راضی کننده هستش برعکس موسسات دیگه که پشتیبانی به شدت ضعیفی رو ارائه میدن.
طهورا غازانی, شهید بهشتی
من از کیفیت کار خانم دکتر رضوان زاده بسیار تشکر می کنم استاد راهنمام خیلی راضی بودن درسته که از نظر زمان بندی کمی تاخیر داشتن اما کیفیت کارشون حرف نداشت
یاشار مراودی لیقوان, دانشگاه تهران
قیمت کار من کمی بالا بودن ولی از کیفیت راضی بودم
وحید قدسی نیا, دانشگاه علوم تحقیقات
تجربیات بسیار بدی که از موسسات متفرقه داشتم باعث شد بنابر توصیه یکی از دوستانم بیام موسسه دانشداران کار کنم. از کیفیت مشاوره و نحوه پشتیبانی شون رضایت کامل دارم. ساعت 3 شب کامنت فرستادم و پاسخ دادن و با حوصله مشکلم حل شد. امیدوارم این نحوه پشتیبانی و این کیفیت سالهای سال ادامه دار باشه و من شخصا از بچه های دانش داران تشکر میکنم.

فاطمه خدادوست, پیام نور اصفهان
دفعه اول پایان نامه ام رو به موسسه ***** محول کردم و وقتی به استاد ارائه کردم مشکلات متعددی رو مطرح کردن و حل این مشکل باید از طرف شرکت برطرف می‌شد، اما نه تنها مشکل حل نشد، بلکه شرایط بدتر هم شد، با جستجو در گوگل خیلی اتفاقی با دانش داران آشنا شدم، از همان شروع همکاری با راهنمایی دقیق و کارآمد مشکل من را مرتفع کردند و این‌گونه شد که کارم رو انتقال دادم به این موسسه و تا امروز راضی بودم، برای پژوهشگران و عوامل مجموعه دانش داران، موفقیت روزافزون و تندرستی را آرزومندم
رضا محبی, دانشگاه بابل
میخواستم بدونم شما مقاله هم کار می کنید؛ اگر بله، هزینه ش چقدر هست؟
مجتبی توکلی, دانشگاه علوم تحقیقات
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
به دانشجوهای عزیز توصیه می کنم اصلا سراغ موسسات متفرقه نروند تجربه بسیار تلخ کارهای ضعیف و پشتیبانی بسیار ضعیف موسسات سودجو کلا من رو ناامید کرده بود اگر از اول با موسسه دانش داران آشنا شده بودم شرایطم خیلی متفاوت بود.  1 شب پیام فرستادم پشتیبانم در دسترس بود. بسیار راضی هستم.
کامیار توسطی, دانشگاه اهواز
بی نهایت سپاس از پشتیبانی و ارائه بهترین خدمات. موفق باشید
فاطمه میراسماعیلی, دانشگاه الزهرا
خواستم اطلاع بدم پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین
نغمه یاسوجی, دانشگاه آزاد آبدانان
دانش داران هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر قیمت بسیار عالی هست
محمد سالاروند, آزاد تهران شمال
سلام واقعا دمتون گرم من از همه نظر از دانش داران راضی ام مخصوصا پشتیبانی خانم حائری و همکاران دیگه
پدرام قیاسی, دانشگاه پیام نور تهران
من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید
صدیقه نیازی, دانشگاه شازند
باسلام خدمت پرسنل مجرب و باتجربه مجتمع دانش داران جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاََ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر میکنم

فاطمه رضایی, دانشگاه علامه
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
همه مشتریاتون راضی هستن ولی یه تخفیفی برای کار من در نظر نگرفتین و این یک ضعف برای موسسه شماست
مهری کاکاوند, دانشگاه اراک

به بسیاری از سوالات شما عزیزان در این قسمت پاسخ داده شده است:

مراحل انجام پایان نامه چگونه است؟2021-11-21T23:20:36-01:00
مراحل انجام کار پایان نامه چطور هست؟

زمانی که یک دانشجو تصمیم میگیرد پایان نامه اش را شروع کند، اولین و مهمترین قدم، انتخاب موضوع جدید هست. موضوع باید طوری انتخاب شود که هم جدید و به روز باشه و هم غیر تکراری، قابلیت نوآوری داشته باشد و حائز خیلی شرایط دیگر باشد به شما توصیه میکنیم اگر میخواهید شخصا خودتان کار پایان نامه تان را انجام دهید، در انتخاب موضوع دقت زیادی داشته باشید.
بعد از انتخاب موضوع؛ پروپوزال نوشته می شود و بعد از تصویب پروپوزال، فصلهای پایان نامه نگاشته خواهد شد.

چطور کارم را با مجموعه دانش داران شروع کنم؟2021-11-21T23:15:21-01:00
چطور کارم رو با شما شروع کنم؟

برای شروع کارتان باید اول درخواستتان را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا بررسی شود و یک محقق بسیار مناسب، متعهد و دلسوز برای شما تعیین کنیم. بعد مقدمات کار شما را استارتت می زنیم و مرحله به مرحله جلو می بریم و در تمام مراحل کار شما را در جریان پیشرفت کارتون قرار می دهیم. به همین سادگی

این اطمینان را به شما می دهیم که کار شما توسط بهترین پژوهشگرها انجام شود و از نظر کیفیت کار هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

نمی خواهم استادم متوجه شود که از مشاوره موسسات استفاده کرده ام2021-11-21T23:08:41-01:00
من نمی خوام استادم متوجه شود که کارم را به موسسه شما محول کرده ام؛ امکانش هست؟

اگر از ابتدای کار تا پایان مسیر همراه مجموعه دانش داران باشید و قدم به قدم مراحل پایان نامه تان را با ما پیش ببرید، قطعا مشکلی متوجه شما نخواهد شد چون اولا سطح علمی شما را به اندازه سطح علمی و فنی پایان نامه ارتقاء می دهیم، درثانی آموزشهای لازم را به شما ارائه می کنیم تا مرحله به مرحله با پیشرفت کار شما هم پیشرفت کنید بطوریکه چنان به موضوع و پروژه مسلط شوید که براحتی نسبت به ارائه آن اقدام کنید.

استاد راهنمای من خیلی خیلی سخت گیر هست، چکار کنم؟2021-11-21T22:52:32-01:00
استاد راهنمای من خیلی خیلی سخت گیر هست، چکار کنم؟

اگر سخت گیری استاد راهنما ناشی از دلسوزی ایشان باشد؛ ما کار با این اساتید را بیشتر می پسندیم چون باعث میشود توانایی های خودمان را بهتر و بیشتر به نمایش بگذاریم. فقط کار شما دانشجوی عزیز کمی سخت خواهد شد به این دلیل که باید آمادگی لازم را جهت ارائه یک کار علمی با کیفیت داشته باشید. در واقع بایستی با مطالعه کامل نزد استاد راهنما حاضر شوید.

استاد راهنمای من بسیار کم سواد هست، چاره من چی هست؟2021-11-21T22:46:37-01:00
استاد راهنمای من خیلی کم سواد هست، چاره من چی هست؟

کار با اساتید کم تجربه و کم سواد بسیار بسیار دشوار است. توصیه اول ما این هست که در صورت امکان استاد راهنمایتان را عوض کنید اما اگر چاره ای نداشتید، مجبوریم از پلانی که برای مواجهه با اساتید کم تجربه تدارک دیده ایم استفاده کنیم و ضمنا به نوعی با این اساتید مدارا کنیم تا مشکلی پیش نیاید.

من یک کار خیلی ویژه و خاص می خواهم، امکانش هست؟2021-11-21T22:38:47-01:00
من یک کار خیلی ویژه و خاص می خواهم، امکانش هست؟

ما از دانشجویانی که مایلند یک پایان نامه تک و بسیار خاص انجام بدن، حمایت می کنیم اما باید خودشان هم آمادگی لازم برای این کار رو داشته باشند و در واقع حائز شرایط خاص آن باشند.

 

اولا پروژه های خاص و ویژه، به نسبت به زمان بیشتری نیاز دارند.
ثانیا انجام یک کار بسیار خاص و منحصر به فرد، مستلزم استفاده از اساتید بسیار خبره و با تجربه هست و این مساله هزینه متوسط پروژه رو افزایش می ده
ثالثا دفاع از پروژه های خاص، دشواریهای خاص خودش رو داره و دانشجو باید در حد و اندازه کار ظاهر بشه و آمادگیهای لازم برای ارائه و دفاع رو داشته باشه

با تمام این تفاسیر، اگر با در نظر گرفتن این شرایط مایل به انجام یک پایان نامه خاص هستید، ما با کمال میل همراه شما هستیم.

آیا بابت تکمیل پایان نامه های ناقص، مشاوره ای ارائه می شود؟2021-11-21T22:32:16-01:00
آیا کارهای ناقص را شما تکمیل می کنید؟

بله کار شما در هر مرحله ای که باشد و هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید مجتمع دانش داران مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیرد. البته ترجیح ما همیشه این است که هر پروژه را از فاز صفر شروع کنید و از ابتدا طبق بالاترین استانداردهای دانشگاههای کشور انجام بدیم.

پایان نامه من کامل انجام شده اما نیاز به اصلاحات دارد، کمک شما چیست؟2021-11-21T22:28:38-01:00
من پایان نامه ام را کامل انجام داده ام، اما استاد راهنما اصلاحاتی را مطرح کرده اند شما انجام می دهید؟

بله ابتدا باید کار پایان نامه شما مورد بررسی قرار گرفته و کامنتها و اصلاحات مد نظر استاد راهنما هم مورد واکاوی و بررسی دقیق قرار بگیرد. بعد از بررسی دقیق شرایط فعلی پایان نامه شما؛ اقدامات لازم جهت اصلاح و تامین نظرات استاد راهنما انجام خواهد شد و هیچ جای نگرانی وجود ندارد

آیا در مجموعه دانش داران مشاوره رساله دکترا هم انجام می شود؟2021-11-21T22:24:34-01:00
آیا شما پایان نامه دکترا هم انجام می دهید؟

بله ما مشاوره پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد و دکترا را با بالاترین سطح کیفیت انجام می دهیم و تا جلسه دفاع پشتیبان شما عزیزان هستیم.

من فقط یک پایان نامه معمولی می خواهم پیشنهاد شما چیست؟2021-11-21T22:18:55-01:00
من فقط یک پایان نامه معمولی می خوام و مشکلی با اساتید ندارم…

ببینید ممکن است که شما با استاد راهنمایتان یک رابطه دوستانه ای داشته باشید و شاهد سخت گیری زیادی از سمت ایشان نباشید اما ما پیشنهاد می کنیم که باز هم کار پایان نامه تان رو جدی بگیرید چراکه اولا شما بایستی در حضور دو استاد دیگر که نقش داور را دارند، از پایان نامه تان دفاع کنید ثانیا پایان نامه شما ماحصل تلاش شما در مقطع کارشناسی ارشد هست و با انجام یک کار قوی و مناسب، می توانید بعنوان یک رزومه قوی معرفی کنید.

راههای ارتباطی با ما: جهت ارتباط با کارشناسان واحد حقوق مجتمع دانش داران می توانید از طرق زیر اقدام کنید:

تکمیل و ارسال فرم

Go to Top