مشاوره انجام پایان نامه حقوق بین الملل2022-01-17T00:38:03-01:00
پایان نامه حقوق بین الملل

پایان نامه حقوق بین الملل | مشاوره تضمینی برای مقطع ارشد و دکترا
ضمانت تصویب فوری پروپوزال حقوق بین الملل

کسب موفقیت در دفاع از پایان نامه حقوق بین الملل تنها با استفاده از تجارب مشاورین ممتاز امکان پذیر است


دارای ظرفیتهای منحصر به فرد آموزشی و پژوهشی پایان نامه حقوق بین الملل
تضمین موفقیت فوری و کسب حداکثر نمره پایان نامه

تیم ویژه مشاورین پایان نامه حقوق بین الملل

کارگروه رشته های ویژه حقوق بین الملل؛ تخصص ویژه ای در مشاوره جهت تدوین و نگارش پایان نامه های این رشته را دارد. این کارگروه را میتوان شایسته ترین تیم در چند سال اخیر و در میادین علمی و پژوهشی کشور قلمداد کرد. همکاری با پژوهشگران متعهد، با تجربه و دلسوز رشته حقوق بین الملل موجب شده تا این دستاوردها به بهترین شکل محقق شود و با جرات می توان گفت این تیم حقوقی برترین و پر افتخارترین کارگروه مشاوره نگارش پایان نامه حقوق بین الملل در سطح کشور است.

[شماره تلفنهای 09101502239 و 09103434482 همواره در دسترس شماست و ما مشتاقانه پاسخگوی تمام سوالات شما هستیم]

فرم درخواست مشاوره:

انتخاب موضوع پایان نامه حقوق بین الملل:

 محققین و اساتید کارگروه حقوق بین الملل از ممتازترین دانش آموختگان دانشگاههای طراز اول کشور هستند که سالها تجربه مفید در زمینه مشاوره پایان نامه های حقوق بین الملل را در کارنامه خود دارند. سالها فعالیت این مجموعه در حوزه حقوق بین الملل سبب شده تا با انگیزه ترین محققین گرد هم آمده و خدمات بینظیری را به دانشجویان عزیز این رشته ارائه کنند و این اطمینان را به دانشجویان می دهند که نتیجه کار؛ نظر سخت گیرترین اساتید راهنما را جلب می کند.
برای موفقیت در انجام پایان نامه حقوق بین الملل؛ باید شروعی قوی و علمی داشته باشید و انتخاب موضوع پایان نامه مهمترین ترین نقش را برای نگارش یک طرح پژوهشی علمی و قوی ایفا می کند. واضح است؛ برای اینکه بتوانید یک موضوع دقیق و مناسب برای پایان نامه انتخاب کنید باید دانش مناسبی رو در خصوص موضوعات روز و جدید داشته باشین و از طرف دیگر زمان مناسبی را برای بررسی همه جوانب کار؛ در نظر بگیرید.
در کارگروه رساله حقوق بین الملل؛ برای دانشجویانی که در جستجوی یک موضوع مناسب جهت شروع پایان نامه شان هستند؛ موضوعات و عناوین بی نظیری تهیه خواهد شد تا نوید یک کار علمی قوی و منحصر به فرد باشد. جهت بهره مندی از خدمات مشاوره این مجموعه، می توانید فرم ابتدای صفحه را تکمیل و ارسال کنید و یا با شماره کارشناس شیفت تماس حاصل فرمایید.

 

انتخاب موضوع پایان نامه حقوق خصوصی

هزینه مشاوره و آموزش انجام پایان نامه حقوق بین الملل

تیم مشاوره پایان نامه حقوق بین الملل، با استفاده از تجربیات ارزشمندی که در زمینه داوری و مشاوره پایان نامه های حقوق بین الملل در اختیار دارند و همچنین در نظر گرفتن معیارها و متدهای دانشگاه محل تحصیل شما، مشاوره دقیقی جهت انجام پایان نامه شما ارائه خواهند کرد بطوریکه پایان نامه ای کاملا منطبق بر نقطه نظرات استاد راهنما و در خور شأن و منزلت شما ارائه شود. هزینه مشاوره پایان نامه حقوق بین الملل به عوامل متعددی بستگی دارد بنابراین نمی توان فرمول یکسانی برای آن تعیین کرد بهتر است در این رابطه با کارشناسان ما تبادل نظر کنید لیکن توجه داشته باشید که با یک بودجه منطقی و منصفانه می توانید پایان نامه ای ارائه کنید که تحسین اساتید محترم و هیئت داوران را به دنبال داشته باشد.
همچنین باعث افتخار است که اعلام کنیم در این گرایش از رشته حقوق؛ در چارچوب تعهداتی که داریم ما کسب حداکثر نمره را تضمین می کنیم

قیمت پایان حقوق خصوصی

کارشناسی ارشد | هزینه مشاوره پروپوزال حقوق بین الملل

پروپوزال حقوق خصوصی

شاید لزومی نداشته باشد تا در باب اهمیت نوشتن صحیح پروپوزال حقوق بین الملل مطلبی بیان شود چراکه حساسیت آن بر کسی پوشیده نیست به همین دلیل اساتید راهنما نیز توجه ویژه برای آن قائل هستند.
کارگروه پایان نامه حقوق بین الملل، برترین تیم مشاوره نگارش پایان نامه های این رشته در کشور است و پس از سالها فعالیت در زمینه داوری و نقد انواع پایان نامه های تخصصی؛ امروز ما مشاوره نگارش و انجام پروپوزال حقوق بین الملل را با برترین کیفیت تضمین می کنیم. علاوه بر کیفیت و سطح علمی پروپوزال، مهم است که کار شما طبق زمان بندی دقیق و در موعد مقرر آماده شود چراکه با توجه به محدودیت زمانی اغلب دانشجویان عزیز؛ تاخیر در روند نوشتن پروپوزال حقوق بین الملل میتواند مانع مهمی در موفقیت شما باشد.
هزینه ای که بابت مشاوره نگارش پروپوزال در گروه رساله حقوق تعیین می گردد معمولا به موضوع، دسترسی منابع، سطح توقع اساتید و … بستگی دارد لیکن این اطمینان را به دانشجویان عزیز می دهیم که قیمت خدمات این مجموعه نسبت به موسسات دیگر بسیار مناسب و منصفانه است
[برای ثبت سفارش پروپوزال حقوق خصوصی میتوانید فرم ابتدای صفحه را تکمیل کنید]

اهمیت انجام پروپوزال دکتری حقوق خصوصی

پروپوزال دکترای حقوق بین الملل

اهمیت و حساسیت پروپوزال مقطع دکترا به مراتب بیشتر از پروپوزال مقطع کارشناسی ارشد است چرا که در مقطع دکترا ما باید یک محتوا و یک دستاورد جدید وارد علم حقوق خصوصی کنیم و مقدمات آن در پروپوزال بایستی مشهود باشد. اساتید محترم راهنما در ارزیابی پروپوزال دکترا بسیار دقیق عمل می کنند و با هر گزافه گویی یا ادعای نسنجیده، ممکن هست که ادامه کار دانشجو با مشکلات و چالشهای زیادی مواجه شود. ما توصیه می کنیم حتی اگر قصد دارید فصلهای پایان نامه تان را خودتان انجام بدهید، بهتر است برای انجام پروپوزال حتما از مشاورین با تجربه ما مشورت بگیرید.

مراحل انجام رساله دکترا رشته حقوق بین الملل

رساله دکترا عالی ترین طرح پژوهشی دانشگاهی در سطح کشور است لذا طبیعی هست که به لحاظ محتوایی بسیار بسیار حائز اهمیت بوده و نیاز به یک کار علمی دقیق و سنجیده دارد بهمین دلیل است که ما اعتقاد داریم نگارنده رساله دکترا بایستی تخصص؛ تعهد و تجربه بسیار بالایی داشته باشد مراحل تدوین رساله دکترا عموما از پیش تعیین شده می تواند نظر سخت گیرترین اساتید راهنما و مشاور را جلب کند.
مشاوره ما شامل تدوین پلان کار؛ نگارش جامع و کامل فصلهای رساله با اصلاحات یا تغییرات مد نظر اساتید راهنما (تا تایید نهایی) و آموزش و پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع می باشد. در ضمن اگر دانشجو پروپوزال یا حتی موضوع هم نداشته باشد؛ پیشنهاد موضوعات ناب و تدوین پروپوزال را نیز ما بدون دریافت هزینه اضافی؛ برعهده می گیریم.
ضمنا ما با توجه به ظرفیتهایی که در اختیار داریم؛ کسب حداکثر نمره را تضمین می کنیم.

[جهت ثبت سفارش مشاوره رساله حقوق خصوصی می توانید فرم ابتدای صفحه را تکمیل و ارسال نمایید]

مراحل اصلاح، تکمیل و تقویت پایان نامه های ناقص رشته حقوق بین الملل

اصلاح پایان نامه حقوق بین الملل

در برخی مواقع ممکن است یک دانشجو بخشهایی از کار پایان نامه اش را شخصا انجام داده باشد ولی برای تکمیل آن و رسیدن به یک کار منسجم و نهایی دچار مشکل شده باشد. یا حتی ممکن است یک دانشجو فصلهای پایان نامه اش را کامل نوشته باشد لیکن محتوای آن نتوانسته  نظر اساتید (گاها سخت گیر) را جلب نماید.
در چنین مواقعی تیم پژوهشی حقوق بین الملل ، حامی دانشجویان عزیز است و آنها را تا رسیدن به هدف مطلوب یاری می کند. ما با اتکاء به ظرفیتهای ویژه ای که در اختیار داریم؛ هر پایان نامه ناقصی را به بهترین حالت ممکن تصحیح و تکمیل می کنیم.
اما برای تعیین هزینه این خدمات ابتدا بایستی بخشهایی که نوشته شده است مطالعه و بررسی شود و ضمنا  کامنتها و اصلاحات احتمالی مد نظر استاد راهنما (در صورتی که اظهار نظر کرده اند) نیز مورد بررسی دقیق قرار بگیرد بعد از بررسی دقیق این موارد می توان در خصوص هزینه این خدمات اظهار نظر کرد که قطعا قیمتگذاری کاملا منطقی، منصفانه و مناسب خواهد بود.
بنابراین اگر پایان نامه شما نقص دارد اجازه بدهید اظهار نظر در مورد قیمت اصلاح آن؛ به بعد از مطالعه و بررسی دقیق کار موکول شود.

بهترین موسسه انجام (تدوین، نگارش، اصلاح و تکمیل) پایان نامه حقوق بین الملل

بهترین موسسه انجام پایان نامه حقوق بین الملل

اغلب دانشجویان عزیز حقوق بین الملل؛ اعتقاد دارند تیم پژوهشی حقوق بین الملل بهترین گروه پژوهشی در زمینه نگارش پایان نامه حقوق بین الملل در کشور است. اما این افتخار چگونه حاصل شده است؟ ما پس از سالها فعالیت در زمینه مشاوره، ارزیابی، نقد، آموزش، تدوین و نگارش پایان نامه های حقوق بین الملل، چالشی نمانده که برآن فائق نیامده باشیم. همچنین ما به این نتیجه رسیده ایم که یکی از مهمترین عوامل موفقیت در نگارش پایان نامه و دفاع سریع از آن هماهنگ بودن عملکرد دانشجو با نقطه نظرات استاد راهنما می باشد. دوستان؛ نگارش پایان نامه قطعا یک فعالیت علمی و پژوهشی است؛ اما در هر کار علمی؛ سلیقه و تفاوت دیدگاه نیز وجود دارد که باید به آنها توجه شود.

نظرات کاربرانی که از خدمات این مجموعه بهره مند شده اند:

بدون شک جزو بهترین شرکت های ایرانی هستید که دلسوزانه پاسخ مشتری را میدهید. کیفیت خدمات به حدی بالا بود که دلم نیومد نظرم رو اعلام نکنم.

میلاد محبوبی, آزاد تهران شرق

ممنونم از پشتیبانی عالیتون از اینکه شمارو انتخاب کردم واقعا راضیم . امیدوارم بتونم یه روزی عضوی از اساتید گروهتون باشم.

احسان کرمی, پیام نور تهران

من با همه موسسات معروف کار کردم هیچکدوم به خوبی دانش داران نبودن

رقیه بهداشتی, دانشگاه شهید چمران

با سلام.واقعا پشتیبانی شما عالیست.ای کاش بقیه شرکت ها نیز مثل شما بودن.

زیبا نام آور, دانشگاه علامه

من تعریف زیادی از مجموعه شما در دانشگاه خودمون و حتی بچه های دیگه شنیده بودم و انتظار داشتم کارتون در اولین ارائه به استاد راهنما تایید بشه که اینطور نشد و اصلاحاتی رو مطرح کردن. شاید من توقعم زیاده ولی انتظارم از یک موسسه با اینهمه مشتری و وسعت کار؛ بیشتر بود. البته پشتیبانی عالی بود و کیفیت کار از نظر خودم مطلوب بودش بازم دستتون درد نکنه برای ادامه کار مزاحمتون میشم

زینب حامی, دانشگاه تهران

بعضی از دانشجوها فکر میکنن هرموسسه ای که یک کار خوب تهیه ارائه می کنه، تمام نیاز شون رفع میشه ولی ارائه یک کار خوب فقط 20% کار هست 80% ما بقی پشتیبانی و رسیدگی به سوالات دانشجو هست که من هم خودم و هم همه دوستام قطعا انتخاب اول و آخرمون دانش داران خواهد بود.

اسماعیل پورزنجانی, دانشگاه علامه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کارکنان شرکت دانش داران. من از تمامی خدمات این شرکت تا الان راضی بودم و از پشتیبانی عالیشون تشکر میکنم.

رویا علیپور, دانشگاه آزاد ساوه

واقعا پشتیبانی عالی دارین بهترین مورد توی سرویس دهی همین پشتیبانی هست که پشتیباتیتون واقعا حرف نداره همیشه در هر حال با حوصله رسیدگی میکنید من که دیگه از این به بهد مشتری دایم این مجموعه میشم واقعا حرف ندارید عالی

سیامک توجهی, دانشگاه قم

بدون شک بهترین موسسه مشاوره پایان نامه در کل ایران هستین تشکر میکنم از شما

سینا مهاجر, دانشگاه بوئین زهرا

اعتراف می کنم که موسسه دانش داران هم از نظر کیفیت . هم از نظر قیمت و مهم تر از همه از نظر پشتیبانی بهترینه . اساتید و پژوهشگراش هم واقعا دلسوز هستند .  خیلی کارها و مشکلات که اصلا حلشون وظیفه اشون نبوده هم کمک کردند . پیشنهاد می کنم اولویت اول تون این موسسه باشه

رضوانه مازندرانی, دانشگاه آزاد سیرجان

سلام؛ من تعریف شما رو زیاد شنیده بودم خواستم ببینم هزینه نوشتن پروپوزال در مجموعه شما چقدر هست؟

یاسر عرفانی, دانشگاه آزاد تهران جنوب

با سلام تجربه ی استفاده از خدمات مجموعه دانش داران واقعاً راضی کننده هستش برعکس موسسات دیگه که پشتیبانی به شدت ضعیفی رو ارائه میدن.

طهورا غازانی, شهید بهشتی

من از کیفیت کار خانم دکتر رضوان زاده بسیار تشکر می کنم استاد راهنمام خیلی راضی بودن درسته که از نظر زمان بندی کمی تاخیر داشتن اما کیفیت کارشون حرف نداشت

یاشار مراودی لیقوان, دانشگاه تهران

قیمت کار من کمی بالا بودن ولی از کیفیت راضی بودم

وحید قدسی نیا, دانشگاه علوم تحقیقات

تجربیات بسیار بدی که از موسسات متفرقه داشتم باعث شد بنابر توصیه یکی از دوستانم بیام موسسه دانشداران کار کنم. از کیفیت مشاوره و نحوه پشتیبانی شون رضایت کامل دارم. ساعت 3 شب کامنت فرستادم و پاسخ دادن و با حوصله مشکلم حل شد. امیدوارم این نحوه پشتیبانی و این کیفیت سالهای سال ادامه دار باشه و من شخصا از بچه های دانش داران تشکر میکنم.

فاطمه خدادوست, پیام نور اصفهان

دفعه اول پایان نامه ام رو به موسسه ***** محول کردم و وقتی به استاد ارائه کردم مشکلات متعددی رو مطرح کردن و حل این مشکل باید از طرف شرکت برطرف می‌شد، اما نه تنها مشکل حل نشد، بلکه شرایط بدتر هم شد، با جستجو در گوگل خیلی اتفاقی با دانش داران آشنا شدم، از همان شروع همکاری با راهنمایی دقیق و کارآمد مشکل من را مرتفع کردند و این‌گونه شد که کارم رو انتقال دادم به این موسسه و تا امروز راضی بودم، برای پژوهشگران و عوامل مجموعه دانش داران، موفقیت روزافزون و تندرستی را آرزومندم

رضا محبی, دانشگاه بابل

میخواستم بدونم شما مقاله هم کار می کنید؛ اگر بله، هزینه ش چقدر هست؟

مجتبی توکلی, دانشگاه علوم تحقیقات
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

به دانشجوهای عزیز توصیه می کنم اصلا سراغ موسسات متفرقه نروند تجربه بسیار تلخ کارهای ضعیف و پشتیبانی بسیار ضعیف موسسات سودجو کلا من رو ناامید کرده بود اگر از اول با موسسه دانش داران آشنا شده بودم شرایطم خیلی متفاوت بود.  1 شب پیام فرستادم پشتیبانم در دسترس بود. بسیار راضی هستم.

کامیار توسطی, دانشگاه اهواز

بی نهایت سپاس از پشتیبانی و ارائه بهترین خدمات. موفق باشید

فاطمه میراسماعیلی, دانشگاه الزهرا

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین

نغمه یاسوجی, دانشگاه آزاد آبدانان

دانش داران هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر قیمت بسیار عالی هست

محمد سالاروند, آزاد تهران شمال

سلام واقعا دمتون گرم من از همه نظر از دانش داران راضی ام مخصوصا پشتیبانی خانم حائری و همکاران دیگه

پدرام قیاسی, دانشگاه پیام نور تهران

من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید

صدیقه نیازی, دانشگاه شازند

باسلام خدمت پرسنل مجرب و باتجربه مجتمع دانش داران جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاََ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر میکنم

فاطمه رضایی, دانشگاه علامه
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

همه مشتریاتون راضی هستن ولی یه تخفیفی برای کار من در نظر نگرفتین و این یک ضعف برای موسسه شماست

مهری کاکاوند, دانشگاه اراک

با سلام تجربه ی استفاده از خدمات مجموعه دانش داران واقعاً راضی کننده هستش برعکس موسسات دیگه که پشتیبانی به شدت ضعیفی رو ارائه میدن.

طهورا غازانی, شهید بهشتی

من از کیفیت کار خانم دکتر رضوان زاده بسیار تشکر می کنم استاد راهنمام خیلی راضی بودن درسته که از نظر زمان بندی کمی تاخیر داشتن اما کیفیت کارشون حرف نداشت

یاشار مراودی لیقوان, دانشگاه تهران

قیمت کار من کمی بالا بودن ولی از کیفیت راضی بودم

وحید قدسی نیا, دانشگاه علوم تحقیقات

تجربیات بسیار بدی که از موسسات متفرقه داشتم باعث شد بنابر توصیه یکی از دوستانم بیام موسسه دانشداران کار کنم. از کیفیت مشاوره و نحوه پشتیبانی شون رضایت کامل دارم. ساعت 3 شب کامنت فرستادم و پاسخ دادن و با حوصله مشکلم حل شد. امیدوارم این نحوه پشتیبانی و این کیفیت سالهای سال ادامه دار باشه و من شخصا از بچه های دانش داران تشکر میکنم.

فاطمه خدادوست, پیام نور اصفهان

دفعه اول پایان نامه ام رو به موسسه ***** محول کردم و وقتی به استاد ارائه کردم مشکلات متعددی رو مطرح کردن و حل این مشکل باید از طرف شرکت برطرف می‌شد، اما نه تنها مشکل حل نشد، بلکه شرایط بدتر هم شد، با جستجو در گوگل خیلی اتفاقی با دانش داران آشنا شدم، از همان شروع همکاری با راهنمایی دقیق و کارآمد مشکل من را مرتفع کردند و این‌گونه شد که کارم رو انتقال دادم به این موسسه و تا امروز راضی بودم، برای پژوهشگران و عوامل مجموعه دانش داران، موفقیت روزافزون و تندرستی را آرزومندم

رضا محبی, دانشگاه بابل

میخواستم بدونم شما مقاله هم کار می کنید؛ اگر بله، هزینه ش چقدر هست؟

مجتبی توکلی, دانشگاه علوم تحقیقات
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

به دانشجوهای عزیز توصیه می کنم اصلا سراغ موسسات متفرقه نروند تجربه بسیار تلخ کارهای ضعیف و پشتیبانی بسیار ضعیف موسسات سودجو کلا من رو ناامید کرده بود اگر از اول با موسسه دانش داران آشنا شده بودم شرایطم خیلی متفاوت بود.  1 شب پیام فرستادم پشتیبانم در دسترس بود. بسیار راضی هستم.

کامیار توسطی, دانشگاه اهواز

بی نهایت سپاس از پشتیبانی و ارائه بهترین خدمات. موفق باشید

فاطمه میراسماعیلی, دانشگاه الزهرا

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین

نغمه یاسوجی, دانشگاه آزاد آبدانان

دانش داران هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر قیمت بسیار عالی هست

محمد سالاروند, آزاد تهران شمال

سلام واقعا دمتون گرم من از همه نظر از دانش داران راضی ام مخصوصا پشتیبانی خانم حائری و همکاران دیگه

پدرام قیاسی, دانشگاه پیام نور تهران

من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید

صدیقه نیازی, دانشگاه شازند

باسلام خدمت پرسنل مجرب و باتجربه مجتمع دانش داران جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاََ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر میکنم

فاطمه رضایی, دانشگاه علامه
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

همه مشتریاتون راضی هستن ولی یه تخفیفی برای کار من در نظر نگرفتین و این یک ضعف برای موسسه شماست

مهری کاکاوند, دانشگاه اراک

به بسیاری از سوالات شما عزیزان در این قسمت پاسخ داده شده است:

مراحل انجام پایان نامه چگونه است؟2021-11-21T23:20:36-01:00
مراحل انجام کار پایان نامه چطور هست؟

زمانی که یک دانشجو تصمیم میگیرد پایان نامه اش را شروع کند، اولین و مهمترین قدم، انتخاب موضوع جدید هست. موضوع باید طوری انتخاب شود که هم جدید و به روز باشه و هم غیر تکراری، قابلیت نوآوری داشته باشد و حائز خیلی شرایط دیگر باشد به شما توصیه میکنیم اگر میخواهید شخصا خودتان کار پایان نامه تان را انجام دهید، در انتخاب موضوع دقت زیادی داشته باشید.
بعد از انتخاب موضوع؛ پروپوزال نوشته می شود و بعد از تصویب پروپوزال، فصلهای پایان نامه نگاشته خواهد شد.

چطور کارم را با مجموعه دانش داران شروع کنم؟2021-11-21T23:15:21-01:00
چطور کارم رو با شما شروع کنم؟

برای شروع کارتان باید اول درخواستتان را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا بررسی شود و یک محقق بسیار مناسب، متعهد و دلسوز برای شما تعیین کنیم. بعد مقدمات کار شما را استارتت می زنیم و مرحله به مرحله جلو می بریم و در تمام مراحل کار شما را در جریان پیشرفت کارتون قرار می دهیم. به همین سادگی

این اطمینان را به شما می دهیم که کار شما توسط بهترین پژوهشگرها انجام شود و از نظر کیفیت کار هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

نمی خواهم استادم متوجه شود که از مشاوره موسسات استفاده کرده ام2021-11-21T23:08:41-01:00
من نمی خوام استادم متوجه شود که کارم را به موسسه شما محول کرده ام؛ امکانش هست؟

اگر از ابتدای کار تا پایان مسیر همراه مجموعه دانش داران باشید و قدم به قدم مراحل پایان نامه تان را با ما پیش ببرید، قطعا مشکلی متوجه شما نخواهد شد چون اولا سطح علمی شما را به اندازه سطح علمی و فنی پایان نامه ارتقاء می دهیم، درثانی آموزشهای لازم را به شما ارائه می کنیم تا مرحله به مرحله با پیشرفت کار شما هم پیشرفت کنید بطوریکه چنان به موضوع و پروژه مسلط شوید که براحتی نسبت به ارائه آن اقدام کنید.

استاد راهنمای من خیلی خیلی سخت گیر هست، چکار کنم؟2021-11-21T22:52:32-01:00
استاد راهنمای من خیلی خیلی سخت گیر هست، چکار کنم؟

اگر سخت گیری استاد راهنما ناشی از دلسوزی ایشان باشد؛ ما کار با این اساتید را بیشتر می پسندیم چون باعث میشود توانایی های خودمان را بهتر و بیشتر به نمایش بگذاریم. فقط کار شما دانشجوی عزیز کمی سخت خواهد شد به این دلیل که باید آمادگی لازم را جهت ارائه یک کار علمی با کیفیت داشته باشید. در واقع بایستی با مطالعه کامل نزد استاد راهنما حاضر شوید.

استاد راهنمای من بسیار کم سواد هست، چاره من چی هست؟2021-11-21T22:46:37-01:00
استاد راهنمای من خیلی کم سواد هست، چاره من چی هست؟

کار با اساتید کم تجربه و کم سواد بسیار بسیار دشوار است. توصیه اول ما این هست که در صورت امکان استاد راهنمایتان را عوض کنید اما اگر چاره ای نداشتید، مجبوریم از پلانی که برای مواجهه با اساتید کم تجربه تدارک دیده ایم استفاده کنیم و ضمنا به نوعی با این اساتید مدارا کنیم تا مشکلی پیش نیاید.

من یک کار خیلی ویژه و خاص می خواهم، امکانش هست؟2021-11-21T22:38:47-01:00
من یک کار خیلی ویژه و خاص می خواهم، امکانش هست؟

ما از دانشجویانی که مایلند یک پایان نامه تک و بسیار خاص انجام بدن، حمایت می کنیم اما باید خودشان هم آمادگی لازم برای این کار رو داشته باشند و در واقع حائز شرایط خاص آن باشند.

 

اولا پروژه های خاص و ویژه، به نسبت به زمان بیشتری نیاز دارند.
ثانیا انجام یک کار بسیار خاص و منحصر به فرد، مستلزم استفاده از اساتید بسیار خبره و با تجربه هست و این مساله هزینه متوسط پروژه رو افزایش می ده
ثالثا دفاع از پروژه های خاص، دشواریهای خاص خودش رو داره و دانشجو باید در حد و اندازه کار ظاهر بشه و آمادگیهای لازم برای ارائه و دفاع رو داشته باشه

با تمام این تفاسیر، اگر با در نظر گرفتن این شرایط مایل به انجام یک پایان نامه خاص هستید، ما با کمال میل همراه شما هستیم.

آیا بابت تکمیل پایان نامه های ناقص، مشاوره ای ارائه می شود؟2021-11-21T22:32:16-01:00
آیا کارهای ناقص را شما تکمیل می کنید؟

بله کار شما در هر مرحله ای که باشد و هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید مجتمع دانش داران مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیرد. البته ترجیح ما همیشه این است که هر پروژه را از فاز صفر شروع کنید و از ابتدا طبق بالاترین استانداردهای دانشگاههای کشور انجام بدیم.

پایان نامه من کامل انجام شده اما نیاز به اصلاحات دارد، کمک شما چیست؟2021-11-21T22:28:38-01:00
من پایان نامه ام را کامل انجام داده ام، اما استاد راهنما اصلاحاتی را مطرح کرده اند شما انجام می دهید؟

بله ابتدا باید کار پایان نامه شما مورد بررسی قرار گرفته و کامنتها و اصلاحات مد نظر استاد راهنما هم مورد واکاوی و بررسی دقیق قرار بگیرد. بعد از بررسی دقیق شرایط فعلی پایان نامه شما؛ اقدامات لازم جهت اصلاح و تامین نظرات استاد راهنما انجام خواهد شد و هیچ جای نگرانی وجود ندارد

آیا در مجموعه دانش داران مشاوره رساله دکترا هم انجام می شود؟2021-11-21T22:24:34-01:00
آیا شما پایان نامه دکترا هم انجام می دهید؟

بله ما مشاوره پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد و دکترا را با بالاترین سطح کیفیت انجام می دهیم و تا جلسه دفاع پشتیبان شما عزیزان هستیم.

من فقط یک پایان نامه معمولی می خواهم پیشنهاد شما چیست؟2021-11-21T22:18:55-01:00
من فقط یک پایان نامه معمولی می خوام و مشکلی با اساتید ندارم…

ببینید ممکن است که شما با استاد راهنمایتان یک رابطه دوستانه ای داشته باشید و شاهد سخت گیری زیادی از سمت ایشان نباشید اما ما پیشنهاد می کنیم که باز هم کار پایان نامه تان رو جدی بگیرید چراکه اولا شما بایستی در حضور دو استاد دیگر که نقش داور را دارند، از پایان نامه تان دفاع کنید ثانیا پایان نامه شما ماحصل تلاش شما در مقطع کارشناسی ارشد هست و با انجام یک کار قوی و مناسب، می توانید بعنوان یک رزومه قوی معرفی کنید.

راههای ارتباطی با ما:

جهت ارتباط با کارشناسان واحد حقوق مجتمع دانش داران می توانید از طرق زیر اقدام کنید:

تکمیل و ارسال فرم

Go to Top