انجام پایان نامه حقوق تجارت2022-01-16T20:52:39-01:00
انجام پایان نامه حقوق خصوصی

گروه ویژه مشاوره و آموزش جهت انجام پایان نامه حقوق تجارت| ارشد و دکترا

کسب موفقیت در پایان نامه تنها با اتکا به تجربه و تخصص اساتید و خبره میسر است


دارای ظرفیتهای منحصر به فرد آموزشی و پژوهشی پایان نامه حقوق تجارت
تضمین موفقیت فوری و کسب حداکثر نمره پایان نامه

انجام پایان نامه حقوق خصوصی

تیم ویژه مشاورین پایان نامه حقوق تجارت

تیم پژوهشگران حقوق تجارت این موسسه از بهترین اساتید و محققین سطح کشور انتخاب شده اند و بهترین پایان نامه های این مجموعه ، نتیجه عملکرد این گروه تخصصی است. وقتی پایان نامه ای که توسط این تیم کهنه کار به مرحله دفاع از پایان نامه اش می رسد را با دانشجویان هم رده خود قیاس کنید به حقیقت این ماجرا پی خواهید برد. بله در مشورت با اساتید رشته حقوق تجارت، به دانشجویان اثبات می شود که پایان نامه حقوق تجارت چقدر می تواند عمیق و پرمحتوا باشد بنابراین طبق نظر دانشجویان عزیز این رشته و اساتید محترم راهنما؛ کارگروه حقوق تجارت موسسه «مشاورین رساله حقوق» بهترین تیم مشاوره و انجام پایان نامه حقوق تجارت در کشور است.

[شماره تلفنهای 09101502239 و 09103434482 همواره در دسترس شماست و ما مشتاقانه پاسخگوی تمام سوالات شما هستیم]

فرم درخواست مشاوره:

انتخاب موضوع پایان نامه حقوق تجارت:

در انتخاب موضوع برای پایان نامه حقوق تجارت؛ بایستی به نکات مهم زیادی توجه داشت چراکه یک موضوع صحیح و دقیق مهمترین ترین نقش را برای موفقیت و تسریع کار ایفا می کند. جهت انتخاب یک موضوع مناسب، علمی، جدید و غیر تکراری باید وسعت دانش خوبی را در خصوص مباحث روز و جدید حقوق تجارت داشته باشید و از طرف دیگر وقت و زمان مناسبی را برای بررسی همه جوانب کار؛ در نظر بگیرید.
توصیه ما این است که موضوع پایان نامه تان نه باید به قدری سخت و دشوار باشد که در انجام آن دچار مشکلات اساسی شوید و نه خیلی سطحی و ساده باشد که هیچ ارزش علمی نداشته باشد. چنانچه یک دانشجو انتخاب موضوع پایان نامه اش را به محققین این مجموعه محول کند؛ ما با یک برنامه ریزی دقیق و بررسی جامع؛ موضوعات مناسبی را از هر حیث تهیه و پیشنهاد خواهیم کرد که ادامه روند پایان نامه تسهیل و تسریع شود.

 

انتخاب موضوع پایان نامه حقوق خصوصی

هزینه مشاوره و آموزش انجام پروپوزال حقوق تجارت

با گسترش مراودات سیاسی و تجاری در تمام عرصه ها؛ گرایش حقوق تجارت از اهمیت افزونی برخوردار شده است و در ایران زمینه فعالیت مناسبی برای این رشته ایجاد شده است و دانشجویان عزیز دامنه انتخاب وسیعی برای نگارش پایان نامه شان دارند. اظهار نظر در خصوص هزینه مشاوره پایان نامه حقوق تجارت بستگی زیادی به زمینه فعالیت دارد و اینکه دانشجوی عزیز در چه حوزه هایی نیاز به کمک و همراهی دارد بعنوان مثال خدمات این مجموعه میتواند شامل مشاوره جهت انتخاب موضوع؛ آموزش تدوین پروپوزال؛ تنظیم پلان کار؛ پشتیبانی مراحل نگارش فصلهای پایان نامه؛ اعمال تغییرات و اصلاحات مد نظر اساتید محترم راهنما و … باشد.
چیزی که اهمیت دارد آنست که هزینه اعلامی از طرف گروه؛ کاملا منطقی، منصفانه و مطابق با شرایط کار است همچنین باعث افتخار است که اعلام کنیم در این گرایش از رشته حقوق؛ در چارچوب تعهداتی که داریم ما کسب حداکثر نمره را تضمین می کنیم

قیمت پایان حقوق خصوصی

هزینه مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق تجارت

پروپوزال حقوق خصوصی

یکی از مهمترین عوامل موفقیت در انجام پایان نامه حقوق تجارت؛ استفاده از منابع معتبر و به روز است و بی شک گردآوری منابع یکی از اصلی ترین مراحل مقدماتی محسوب می شود. به همین دلیل جهت اظهار نظر در مورد هزینه مشاوره انجام پایان نامه حقوق تجارت میبایست بعضی از عوامل تاثیر گذار مورد بررسی قرار بگیرد لیکن این اطمینان را به دانشجویان عزیز رشته حقوق تجارت می دهیم که قیمت خدمات این مجموعه نسبت به موسسات دیگر بسیار مناسب و منصفانه است ضمن اینکه خدمات ما شامل پشتیبانی کامل تا تصویب نهایی پایان نامه می باشد و انجام تمام تغییرات و اصلاحات احتمالی که اساتید راهنما تعیین می کنند برعهده این مجتمع می باشد. پس با خیال راحت نسبت به تکمیل سفارش خودتان اقدام کنید و مطمئن باشید؛ هزینه ای که می کنید بابت انجام یک کار مطلوب و بی نظیر خواهد بود. [برای ثبت سفارش پروپوزال حقوق تجارت میتوانید فرم ابتدای صفحه را تکمیل کنید]

پروپوزال دکتری حقوق جزا

اهمیت انجام پروپوزال دکتری حقوق تجارت

اهمیت و حساسیت انجام پروپوزال مقطع دکترا به مراتب بیشتر از پروپوزال مقطع کارشناسی ارشد است چرا که در مقطع دکترا دانشجو باید یک نوآوری یا یک دستاورد جدید وارد علم حقوق تجارت کند و این کار از درگاه پروپوزال تعریف می شود. اساتید محترم راهنما در ارزیابی پروپوزال دکترا بسیار دقیق عمل می کنند و هرگز تکرار مطالب پیشین را از دانشجو بعنوان یک طرح پژوهشی جدید نمی پذیرند. هرگونه گزافه گویی یا ادعای نسنجیده، ممکن هست ادامه کار دانشجو را با مشکلات و چالشهای زیادی مواجه نماید. ما توصیه می کنیم حتی اگر قصد دارید فصلهای پایان نامه تان را خودتان انجام بدهید، بهتر است برای نوشتن پروپوزال حتما از مشاورین با تجربه ما مشورت بگیرید.

مراحل نگارش رساله دکترا رشته حقوق تجارت

مقطع دکترای رشته حقوق تجارت عالی ترین و بالاترین مرتبه تحصیلات آکادمیک  این رشته در کشور است بنابراین واضح است که نگارش رساله دکترای حقوق تجارت باید چیزی بسیار فراتر از یک پژوهش ساده یا گردآوری مطالب و ماده و قوانین تکراری و کلیشه ای باشد. نگارش رساله دکترا یک کار پژوهشی کامل و بسیار سنگین است که برای موفقیت در آن بایستی وقت کافی در نظر گرفته شود و ضمنا نگارنده رساله دکترا بایستی تخصص؛ تعهد و تجربه بسیار بالایی داشته باشد.
دانشجویان عزیز مقطع دکتری حقوق تجارت می توانند در نگارش جامع و کامل فصلهای رساله شان از خدمات مشاوره گروه رساله حقوق بهره مند شوند پشتیبانی ما حتی شامل اصلاحات یا تغییرات مد نظر اساتید راهنما (تا تایید نهایی) و آموزش کامل تا جلسه دفاع می باشد. در ضمن اگر دانشجو پروپوزال یا حتی موضوع هم نداشته باشد؛ پیشنهاد موضوعات ناب و کاربردی را نیز برعهده می گیریم. [جهت ثبت سفارش مشاوره رساله حقوق تجارت می توانید فرم ابتدای صفحه را تکمیل و ارسال نمایید]

اصلاح، تکمیل و تقویت پایان نامه های ناقص رشته حقوق تجارت

استخراج مقاله از پایان نامه حقوق

بسیاری از دانشجویان عزیز رشته حقوق تجارت ممکن است علاقه مند باشند بخشهایی از پایان نامه را خودشان شخصا بنویسند و فقط برای اصلاحات و تغییراتی که استاد راهنما بر روی کارشان مطرح می کنند از ما مشاوره بخواهند. برخلاف بسیاری از موسسات؛ گروه رساله حقوق، تکمیل یا اصلاح کارهای ناقص را نیز می پذیرد و پایان نامه دانشجو در هر مرحله ای که باشد و یا هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید ما مورد بازنگری، قرار گرفته و آموزشهای لازم جهت اصلاح و تکمیل آن ارائه می گردد.
برای شروع؛ ابتدا بایستی بخشهایی که نوشته شده است توسط اساتید و کارشناسان این مجموعه مطالعه و بررسی شود و همچنین کامنتها و نظرات احتمالی مد نظر استاد راهنما (در صورتی که اظهار نظر کرده اند) نیز مورد بررسی دقیق قرار بگیرد بعد از بررسی دقیق شرایط فعلی پایان نامه شما؛ اقدامات لازم جهت اصلاح و تکمیل کار، انجام می شود.

پروپوزال دکتری حقوق جزا

بهترین موسسه مشاوره جهت انجام پایان نامه حقوق تجارت

تیم محققین و پژوهشگران حقوق تجارت این موسسه از ممتاز ترین اساتید سطح کشور انتخاب شده اند و پایان نامه های بی نظیر این مجموعه ، مرهون عملکرد این گروه تخصصی است. وقتی دانشجویی که با مشورت این تیم کهنه کار به مرحله دفاع از پایان نامه اش می رسد را با دانشجویان هم رده خود قیاس کنید به حقیقت این ماجرا پی خواهید برد. بله در مشورت با اساتید رشته حقوق تجارت، به دانشجویان اثبات می شود که پایان نامه حقوق تجارت چقدر می تواند عمیق و پرمحتوا باشد بنابراین طبق نظر دانشجویان عزیز این رشته و اساتید محترم راهنما؛ کارگروه حقوق تجارت موسسه «مشاورین رساله حقوق» بهترین تیم مشاوره و انجام پایان نامه حقوق تجارت در کشور است.

کسب رتبه نخست مشاوره پایان نامه حقوق تجارت؛ مرهون زحمات بی بدیل پژوهشگران این رشته در مرکز مشاورین رساله حقوق می باشد.

نظرات کاربرانی که از خدمات این مجموعه بهره مند شده اند:

بدون شک جزو بهترین شرکت های ایرانی هستید که دلسوزانه پاسخ مشتری را میدهید. کیفیت خدمات به حدی بالا بود که دلم نیومد نظرم رو اعلام نکنم.

میلاد محبوبی, آزاد تهران شرق

ممنونم از پشتیبانی عالیتون از اینکه شمارو انتخاب کردم واقعا راضیم . امیدوارم بتونم یه روزی عضوی از اساتید گروهتون باشم.

احسان کرمی, پیام نور تهران

من با همه موسسات معروف کار کردم هیچکدوم به خوبی دانش داران نبودن

رقیه بهداشتی, دانشگاه شهید چمران

با سلام.واقعا پشتیبانی شما عالیست.ای کاش بقیه شرکت ها نیز مثل شما بودن.

زیبا نام آور, دانشگاه علامه

من تعریف زیادی از مجموعه شما در دانشگاه خودمون و حتی بچه های دیگه شنیده بودم و انتظار داشتم کارتون در اولین ارائه به استاد راهنما تایید بشه که اینطور نشد و اصلاحاتی رو مطرح کردن. شاید من توقعم زیاده ولی انتظارم از یک موسسه با اینهمه مشتری و وسعت کار؛ بیشتر بود. البته پشتیبانی عالی بود و کیفیت کار از نظر خودم مطلوب بودش بازم دستتون درد نکنه برای ادامه کار مزاحمتون میشم

زینب حامی, دانشگاه تهران

بعضی از دانشجوها فکر میکنن هرموسسه ای که یک کار خوب تهیه ارائه می کنه، تمام نیاز شون رفع میشه ولی ارائه یک کار خوب فقط 20% کار هست 80% ما بقی پشتیبانی و رسیدگی به سوالات دانشجو هست که من هم خودم و هم همه دوستام قطعا انتخاب اول و آخرمون دانش داران خواهد بود.

اسماعیل پورزنجانی, دانشگاه علامه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کارکنان شرکت دانش داران. من از تمامی خدمات این شرکت تا الان راضی بودم و از پشتیبانی عالیشون تشکر میکنم.

رویا علیپور, دانشگاه آزاد ساوه

واقعا پشتیبانی عالی دارین بهترین مورد توی سرویس دهی همین پشتیبانی هست که پشتیباتیتون واقعا حرف نداره همیشه در هر حال با حوصله رسیدگی میکنید من که دیگه از این به بهد مشتری دایم این مجموعه میشم واقعا حرف ندارید عالی

سیامک توجهی, دانشگاه قم

بدون شک بهترین موسسه مشاوره پایان نامه در کل ایران هستین تشکر میکنم از شما

سینا مهاجر, دانشگاه بوئین زهرا

اعتراف می کنم که موسسه دانش داران هم از نظر کیفیت . هم از نظر قیمت و مهم تر از همه از نظر پشتیبانی بهترینه . اساتید و پژوهشگراش هم واقعا دلسوز هستند .  خیلی کارها و مشکلات که اصلا حلشون وظیفه اشون نبوده هم کمک کردند . پیشنهاد می کنم اولویت اول تون این موسسه باشه

رضوانه مازندرانی, دانشگاه آزاد سیرجان

سلام؛ من تعریف شما رو زیاد شنیده بودم خواستم ببینم هزینه نوشتن پروپوزال در مجموعه شما چقدر هست؟

یاسر عرفانی, دانشگاه آزاد تهران جنوب

با سلام تجربه ی استفاده از خدمات مجموعه دانش داران واقعاً راضی کننده هستش برعکس موسسات دیگه که پشتیبانی به شدت ضعیفی رو ارائه میدن.

طهورا غازانی, شهید بهشتی

من از کیفیت کار خانم دکتر رضوان زاده بسیار تشکر می کنم استاد راهنمام خیلی راضی بودن درسته که از نظر زمان بندی کمی تاخیر داشتن اما کیفیت کارشون حرف نداشت

یاشار مراودی لیقوان, دانشگاه تهران

قیمت کار من کمی بالا بودن ولی از کیفیت راضی بودم

وحید قدسی نیا, دانشگاه علوم تحقیقات

تجربیات بسیار بدی که از موسسات متفرقه داشتم باعث شد بنابر توصیه یکی از دوستانم بیام موسسه دانشداران کار کنم. از کیفیت مشاوره و نحوه پشتیبانی شون رضایت کامل دارم. ساعت 3 شب کامنت فرستادم و پاسخ دادن و با حوصله مشکلم حل شد. امیدوارم این نحوه پشتیبانی و این کیفیت سالهای سال ادامه دار باشه و من شخصا از بچه های دانش داران تشکر میکنم.

فاطمه خدادوست, پیام نور اصفهان

دفعه اول پایان نامه ام رو به موسسه ***** محول کردم و وقتی به استاد ارائه کردم مشکلات متعددی رو مطرح کردن و حل این مشکل باید از طرف شرکت برطرف می‌شد، اما نه تنها مشکل حل نشد، بلکه شرایط بدتر هم شد، با جستجو در گوگل خیلی اتفاقی با دانش داران آشنا شدم، از همان شروع همکاری با راهنمایی دقیق و کارآمد مشکل من را مرتفع کردند و این‌گونه شد که کارم رو انتقال دادم به این موسسه و تا امروز راضی بودم، برای پژوهشگران و عوامل مجموعه دانش داران، موفقیت روزافزون و تندرستی را آرزومندم

رضا محبی, دانشگاه بابل

میخواستم بدونم شما مقاله هم کار می کنید؛ اگر بله، هزینه ش چقدر هست؟

مجتبی توکلی, دانشگاه علوم تحقیقات
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

به دانشجوهای عزیز توصیه می کنم اصلا سراغ موسسات متفرقه نروند تجربه بسیار تلخ کارهای ضعیف و پشتیبانی بسیار ضعیف موسسات سودجو کلا من رو ناامید کرده بود اگر از اول با موسسه دانش داران آشنا شده بودم شرایطم خیلی متفاوت بود.  1 شب پیام فرستادم پشتیبانم در دسترس بود. بسیار راضی هستم.

کامیار توسطی, دانشگاه اهواز

بی نهایت سپاس از پشتیبانی و ارائه بهترین خدمات. موفق باشید

فاطمه میراسماعیلی, دانشگاه الزهرا

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین

نغمه یاسوجی, دانشگاه آزاد آبدانان

دانش داران هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر قیمت بسیار عالی هست

محمد سالاروند, آزاد تهران شمال

سلام واقعا دمتون گرم من از همه نظر از دانش داران راضی ام مخصوصا پشتیبانی خانم حائری و همکاران دیگه

پدرام قیاسی, دانشگاه پیام نور تهران

من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید

صدیقه نیازی, دانشگاه شازند

باسلام خدمت پرسنل مجرب و باتجربه مجتمع دانش داران جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاََ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر میکنم

فاطمه رضایی, دانشگاه علامه
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

همه مشتریاتون راضی هستن ولی یه تخفیفی برای کار من در نظر نگرفتین و این یک ضعف برای موسسه شماست

مهری کاکاوند, دانشگاه اراک

با سلام تجربه ی استفاده از خدمات مجموعه دانش داران واقعاً راضی کننده هستش برعکس موسسات دیگه که پشتیبانی به شدت ضعیفی رو ارائه میدن.

طهورا غازانی, شهید بهشتی

من از کیفیت کار خانم دکتر رضوان زاده بسیار تشکر می کنم استاد راهنمام خیلی راضی بودن درسته که از نظر زمان بندی کمی تاخیر داشتن اما کیفیت کارشون حرف نداشت

یاشار مراودی لیقوان, دانشگاه تهران

قیمت کار من کمی بالا بودن ولی از کیفیت راضی بودم

وحید قدسی نیا, دانشگاه علوم تحقیقات

تجربیات بسیار بدی که از موسسات متفرقه داشتم باعث شد بنابر توصیه یکی از دوستانم بیام موسسه دانشداران کار کنم. از کیفیت مشاوره و نحوه پشتیبانی شون رضایت کامل دارم. ساعت 3 شب کامنت فرستادم و پاسخ دادن و با حوصله مشکلم حل شد. امیدوارم این نحوه پشتیبانی و این کیفیت سالهای سال ادامه دار باشه و من شخصا از بچه های دانش داران تشکر میکنم.

فاطمه خدادوست, پیام نور اصفهان

دفعه اول پایان نامه ام رو به موسسه ***** محول کردم و وقتی به استاد ارائه کردم مشکلات متعددی رو مطرح کردن و حل این مشکل باید از طرف شرکت برطرف می‌شد، اما نه تنها مشکل حل نشد، بلکه شرایط بدتر هم شد، با جستجو در گوگل خیلی اتفاقی با دانش داران آشنا شدم، از همان شروع همکاری با راهنمایی دقیق و کارآمد مشکل من را مرتفع کردند و این‌گونه شد که کارم رو انتقال دادم به این موسسه و تا امروز راضی بودم، برای پژوهشگران و عوامل مجموعه دانش داران، موفقیت روزافزون و تندرستی را آرزومندم

رضا محبی, دانشگاه بابل

میخواستم بدونم شما مقاله هم کار می کنید؛ اگر بله، هزینه ش چقدر هست؟

مجتبی توکلی, دانشگاه علوم تحقیقات
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

به دانشجوهای عزیز توصیه می کنم اصلا سراغ موسسات متفرقه نروند تجربه بسیار تلخ کارهای ضعیف و پشتیبانی بسیار ضعیف موسسات سودجو کلا من رو ناامید کرده بود اگر از اول با موسسه دانش داران آشنا شده بودم شرایطم خیلی متفاوت بود.  1 شب پیام فرستادم پشتیبانم در دسترس بود. بسیار راضی هستم.

کامیار توسطی, دانشگاه اهواز

بی نهایت سپاس از پشتیبانی و ارائه بهترین خدمات. موفق باشید

فاطمه میراسماعیلی, دانشگاه الزهرا

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین

نغمه یاسوجی, دانشگاه آزاد آبدانان

دانش داران هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر قیمت بسیار عالی هست

محمد سالاروند, آزاد تهران شمال

سلام واقعا دمتون گرم من از همه نظر از دانش داران راضی ام مخصوصا پشتیبانی خانم حائری و همکاران دیگه

پدرام قیاسی, دانشگاه پیام نور تهران

من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید

صدیقه نیازی, دانشگاه شازند

باسلام خدمت پرسنل مجرب و باتجربه مجتمع دانش داران جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاََ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر میکنم

فاطمه رضایی, دانشگاه علامه
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

همه مشتریاتون راضی هستن ولی یه تخفیفی برای کار من در نظر نگرفتین و این یک ضعف برای موسسه شماست

مهری کاکاوند, دانشگاه اراک

به بسیاری از سوالات شما عزیزان در این قسمت پاسخ داده شده است:

مراحل انجام پایان نامه چگونه است؟2021-11-21T23:20:36-01:00
مراحل انجام کار پایان نامه چطور هست؟

زمانی که یک دانشجو تصمیم میگیرد پایان نامه اش را شروع کند، اولین و مهمترین قدم، انتخاب موضوع جدید هست. موضوع باید طوری انتخاب شود که هم جدید و به روز باشه و هم غیر تکراری، قابلیت نوآوری داشته باشد و حائز خیلی شرایط دیگر باشد به شما توصیه میکنیم اگر میخواهید شخصا خودتان کار پایان نامه تان را انجام دهید، در انتخاب موضوع دقت زیادی داشته باشید.
بعد از انتخاب موضوع؛ پروپوزال نوشته می شود و بعد از تصویب پروپوزال، فصلهای پایان نامه نگاشته خواهد شد.

چطور کارم را با مجموعه دانش داران شروع کنم؟2021-11-21T23:15:21-01:00
چطور کارم رو با شما شروع کنم؟

برای شروع کارتان باید اول درخواستتان را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا بررسی شود و یک محقق بسیار مناسب، متعهد و دلسوز برای شما تعیین کنیم. بعد مقدمات کار شما را استارتت می زنیم و مرحله به مرحله جلو می بریم و در تمام مراحل کار شما را در جریان پیشرفت کارتون قرار می دهیم. به همین سادگی

این اطمینان را به شما می دهیم که کار شما توسط بهترین پژوهشگرها انجام شود و از نظر کیفیت کار هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

نمی خواهم استادم متوجه شود که از مشاوره موسسات استفاده کرده ام2021-11-21T23:08:41-01:00
من نمی خوام استادم متوجه شود که کارم را به موسسه شما محول کرده ام؛ امکانش هست؟

اگر از ابتدای کار تا پایان مسیر همراه مجموعه دانش داران باشید و قدم به قدم مراحل پایان نامه تان را با ما پیش ببرید، قطعا مشکلی متوجه شما نخواهد شد چون اولا سطح علمی شما را به اندازه سطح علمی و فنی پایان نامه ارتقاء می دهیم، درثانی آموزشهای لازم را به شما ارائه می کنیم تا مرحله به مرحله با پیشرفت کار شما هم پیشرفت کنید بطوریکه چنان به موضوع و پروژه مسلط شوید که براحتی نسبت به ارائه آن اقدام کنید.

استاد راهنمای من خیلی خیلی سخت گیر هست، چکار کنم؟2021-11-21T22:52:32-01:00
استاد راهنمای من خیلی خیلی سخت گیر هست، چکار کنم؟

اگر سخت گیری استاد راهنما ناشی از دلسوزی ایشان باشد؛ ما کار با این اساتید را بیشتر می پسندیم چون باعث میشود توانایی های خودمان را بهتر و بیشتر به نمایش بگذاریم. فقط کار شما دانشجوی عزیز کمی سخت خواهد شد به این دلیل که باید آمادگی لازم را جهت ارائه یک کار علمی با کیفیت داشته باشید. در واقع بایستی با مطالعه کامل نزد استاد راهنما حاضر شوید.

استاد راهنمای من بسیار کم سواد هست، چاره من چی هست؟2021-11-21T22:46:37-01:00
استاد راهنمای من خیلی کم سواد هست، چاره من چی هست؟

کار با اساتید کم تجربه و کم سواد بسیار بسیار دشوار است. توصیه اول ما این هست که در صورت امکان استاد راهنمایتان را عوض کنید اما اگر چاره ای نداشتید، مجبوریم از پلانی که برای مواجهه با اساتید کم تجربه تدارک دیده ایم استفاده کنیم و ضمنا به نوعی با این اساتید مدارا کنیم تا مشکلی پیش نیاید.

من یک کار خیلی ویژه و خاص می خواهم، امکانش هست؟2021-11-21T22:38:47-01:00
من یک کار خیلی ویژه و خاص می خواهم، امکانش هست؟

ما از دانشجویانی که مایلند یک پایان نامه تک و بسیار خاص انجام بدن، حمایت می کنیم اما باید خودشان هم آمادگی لازم برای این کار رو داشته باشند و در واقع حائز شرایط خاص آن باشند.

 

اولا پروژه های خاص و ویژه، به نسبت به زمان بیشتری نیاز دارند.
ثانیا انجام یک کار بسیار خاص و منحصر به فرد، مستلزم استفاده از اساتید بسیار خبره و با تجربه هست و این مساله هزینه متوسط پروژه رو افزایش می ده
ثالثا دفاع از پروژه های خاص، دشواریهای خاص خودش رو داره و دانشجو باید در حد و اندازه کار ظاهر بشه و آمادگیهای لازم برای ارائه و دفاع رو داشته باشه

با تمام این تفاسیر، اگر با در نظر گرفتن این شرایط مایل به انجام یک پایان نامه خاص هستید، ما با کمال میل همراه شما هستیم.

آیا بابت تکمیل پایان نامه های ناقص، مشاوره ای ارائه می شود؟2021-11-21T22:32:16-01:00
آیا کارهای ناقص را شما تکمیل می کنید؟

بله کار شما در هر مرحله ای که باشد و هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید مجتمع دانش داران مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیرد. البته ترجیح ما همیشه این است که هر پروژه را از فاز صفر شروع کنید و از ابتدا طبق بالاترین استانداردهای دانشگاههای کشور انجام بدیم.

پایان نامه من کامل انجام شده اما نیاز به اصلاحات دارد، کمک شما چیست؟2021-11-21T22:28:38-01:00
من پایان نامه ام را کامل انجام داده ام، اما استاد راهنما اصلاحاتی را مطرح کرده اند شما انجام می دهید؟

بله ابتدا باید کار پایان نامه شما مورد بررسی قرار گرفته و کامنتها و اصلاحات مد نظر استاد راهنما هم مورد واکاوی و بررسی دقیق قرار بگیرد. بعد از بررسی دقیق شرایط فعلی پایان نامه شما؛ اقدامات لازم جهت اصلاح و تامین نظرات استاد راهنما انجام خواهد شد و هیچ جای نگرانی وجود ندارد

آیا در مجموعه دانش داران مشاوره رساله دکترا هم انجام می شود؟2021-11-21T22:24:34-01:00
آیا شما پایان نامه دکترا هم انجام می دهید؟

بله ما مشاوره پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد و دکترا را با بالاترین سطح کیفیت انجام می دهیم و تا جلسه دفاع پشتیبان شما عزیزان هستیم.

من فقط یک پایان نامه معمولی می خواهم پیشنهاد شما چیست؟2021-11-21T22:18:55-01:00
من فقط یک پایان نامه معمولی می خوام و مشکلی با اساتید ندارم…

ببینید ممکن است که شما با استاد راهنمایتان یک رابطه دوستانه ای داشته باشید و شاهد سخت گیری زیادی از سمت ایشان نباشید اما ما پیشنهاد می کنیم که باز هم کار پایان نامه تان رو جدی بگیرید چراکه اولا شما بایستی در حضور دو استاد دیگر که نقش داور را دارند، از پایان نامه تان دفاع کنید ثانیا پایان نامه شما ماحصل تلاش شما در مقطع کارشناسی ارشد هست و با انجام یک کار قوی و مناسب، می توانید بعنوان یک رزومه قوی معرفی کنید.

راههای ارتباطی با ما:

جهت ارتباط با کارشناسان واحد حقوق مجتمع دانش داران می توانید از طرق زیر اقدام کنید:

تکمیل و ارسال فرم

Go to Top