پایان نامه تاریخ2022-08-20T19:15:38+00:00
انجام پایان نامه علوم سیاسی

انجام پایان نامه تاریخ | مشاوره نحوه نوشتن، انتخاب موضوع پایان نامه، نگارش پروپوزال، آموزش و پشتیبانی تا جلسه دفاع

کسب موفقیت در پایان نامه تاریخ تنها با اتکا به تجربه و تخصص اساتید و خبره میسر است


هدف ما پشتیبانی، اموزش و توانمندسازی شما برای ارائه یک کار بی نظیر و قابل تحسین است با تضمین موفقیت فوری و کسب حداکثر نمره پایان نامه

فرم درخواست مشاوره:

مشاورین ویژه انجام پایان نامه تاریخ

کارگروه مشاوره پایان نامه تاریخ بیش از 15 سال سابقه موثر در حمایت؛ آموزش و پشتیبانی از دانشجویان عزیز رشته تاریخ را در کارنامه خود دارد و با هدایت دانشجویان این رشته در مسیر درست نگارش پایان نامه و دفاع از آن خدمات ارزنده ای را ارائه کرده است.  ما افتخار داریم که در انجام بیش از پانصد پایان نامه ارشد و دکترا، بصورت شبانه روزی در کنار دانشجویان رشته تاریخ بوده ایم.

[شماره تلفنهای 09101502239 و 09103434482 همواره در دسترس شماست و ما مشتاقانه پاسخگوی تمام سوالات شما هستیم]

انجام پایان نامه تاریخ
پروپوزال تاریخ

مراحل نوشتن پایان نامه تاریخ

زمانی که یک دانشجوی رشته تاریخ؛ واحدهای درسی خود را با موفقیت سپری کند به مرحله نگارش و تدوین پایان نامه می رسد، اولین و مهمترین قدم، انتخاب یک موضوع پژوهشی مناسب و غیر تکراری است. موضوع پایان نامه تاریخ بر اساس گرایشهای این رشته باید به گونه ای انتخاب شود که هم علمی باشد؛ هم دسترسی به منابع غنی پیرامون موضوع میسر باشد؛ وهم ارزش پژوهشی بالایی داشته باشد. همچنین جزئیات بسیار مهم دیگری هم وجود دارد که در انتخاب موضوع بایستی رعایت شود. پس از تایید موضوع توسط اساتید؛ در مرحله بعدی پروپوزال نوشته می شود که دربرگیرنده یک شمای کلی از رساله است و در نگارش آن باید نهایت دقت و وسواس را صرف کنیم چرا که کل پایان نامه بر اساس پروپوزال نگاشته خواهد شد. 

پس از تصویب پروپوزال فصلهای پایان نامه شروع می شود و کار فصل به فصل پیش می رود. در نهایت بعد از تدوین تمام فصول و اخذ تایید مرحله به مرحله آن (توسط استاد راهنما) فایل پاورپوینت جلسه دفاع تدوین می گردد و دانشجو آماده دفاع از پایان نامه می شود.
جهت بهره مندی از خدمات مشاوره این مجموعه، می توانید فرم ابتدای صفحه را تکمیل و ارسال کنید و یا با شماره کارشناس شیفت تماس حاصل فرمایید.

انتخاب موضوع پایان نامه تاریخ

انتخاب موضوع پایان نامه تاریخ شاید به سادگی رشته های دیگر نباشد و مستلزم صرف وقت کافی و انجام مطالعه ای جامع و کامل پیرامون سرفصلهای مهم تاریخی و بررسی خلاءهای پژوهشی است. دامنه انتخاب موضوع در این رشته محدود است و نیاز به مطالعه وسیعی دارد انتخاب یک موضوع بی نظیر برای پایان نامه مهمترین ترین تاثیر را در موفقیت شما برای ارائه یک کار فاخر ایفا می کند پس لازم است وقت کافی برای آن صرف شود و حتی المقدور از مشاوره افراد صاحب نظر استفاده کرد.

محققین مجتمع دانش داران با مطالعات عمیق و در نظر گرفتن تمام حساسیتهای مربوط به انتخاب موضوع؛ بهترین عناوین را برای شما تهیه و تا به سرانجام رسیدن نهایی آن از شما پشتیبانی می کنند.

انتخاب موضوع برای پایان نامه تاریخ

هزینه مشاوره پروپوزال کارشناسی ارشد تاریخ

اهمیت و حساسیت نوشتن پروپوزال تاریخ بعنوان پیش درآمدی بر پایان نامه؛ بر کسی پوشیده نیست درواقع پروپوزال تاریخ اگرچه به لحاظ تعداد صفحه؛ حجم زیادی ندارد اما بدلیل اینکه پروپوزال اساس و شروعی برای نگارش فصلهای پایان نامه تاریخ است؛ بسیار مهم و باید با نهایت دقت نوشته شود. تصویب سریع پروپوزال سبب می شود تا دانشجو بتواند نگارش فصول پایان نامه را آغاز کند پس زمان بندی هم حائز اهمیت است [برای ثبت سفارش مشاوره پروپوزال تاریخ میتوانید فرم ابتدای صفحه را تکمیل کنید]

اهمیت انجام پروپوزال دکتری تاریخ

سطح انتظار اساتید راهنما، مشاور و داور از پروپوزال مقطع دکتری، نسبت به پروپوزال مقطع کارشناسی ارشد کاملا متفاوت است طبیعی است که انتظارات از پروپوزال مقطع دکتری به مراتب بیشتر است. یک دانشجوی تاریخ در رساله خود باید نگاه و دیدگاه تحلیلی جدیدی را مطرح کند و مقدمات آن در پروپوزال بایستی مشهود باشد. اساتید راهنما در ارزیابی پروپوزال دکترا بسیار دقیق عمل می کنند و حساسیتهای ویژه ای دارند که البته از طرف دانشجویان به سخت گیری تعبیر می شود. ما توصیه می کنیم حتی اگر قصد دارید فصلهای پایان نامه تان را خودتان انجام بدهید، بهتر است برای انجام پروپوزال حتما از مشاورین با تجربه مشورت بگیرید.

پایان نامه علوم سیاسی

نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد تاریخ

در هر سال تحصیلی؛ صدها دانشجوی رشته تاریخ در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تصمیم به شروع نوشتن پروپوزال و پایان نامه شان می گیرند اما بعضی از عزیزان بدلیل نداشتن تجربه کافی؛ با چالشهای بزرگی مواجه می شوند که لزوم استفاده از تخصص مشاورین با تجربه اجتناب ناپذیر مینماید. سبک روان و علمی محققین مجتمع دانش داران در نگارش پایان نامه های تاریخ و ارائه راهکارهای فوق العاده و راهبردی، قطعا می تواند سبب موفقیت بیش از پیش شما گردد.
این مجموعه برای تک تک دغدغه ها و موانع پیش روی شما راه حلهای متعدد و علمی ارائه می دهد و ارائه یک کار فاخر باعث می شود اعتماد به نفس دانشجو بالا رفته و لذت دستیابی به موفقیت را با گامهایی پیوسته تجربه کند.
بسته آموزشی و مشاوره مجتمع دانش داران برای رشته تاریخ شامل مشاوره در انتخاب موضوع؛ تدوین پروپوزال؛ مشاوره نگارش فصلهای پایان نامه؛ اعمال تغییرات و اصلاحات مد نظر اساتید محترم راهنما (تا تایید نهایی) به همراه آموزش و پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع می باشد.
باعث افتخار است که اعلام کنیم در تمام گرایشهای رشته تاریخ؛ در چارچوب تعهداتی که داریم ؛ کسب حداکثر نمره را تضمین می کنیم

گرایشهای تخصصی گروه پایان نامه تاریخ

مشاوره پایان نامه تاریخ اسلام
مشاوره پایان نامه تاریخ انقلاب
پایان نامه تاریخ ایران باستان
پایان نامه تاریخ ایران بعد از اسلام
پایان نامه تاریخ تشیع
پایان نامه تاریخ علم
پایان نامه تاریخ هنر اسلامی
پایان نامه تاریخ ایران اسلامی
پایان نامه مطالعات تاریخ تشیع، خلیج فارس، قفقاز

قیمت پایان نامه تاریخ

ما در مجتمع دانش داران هرگز درصدد ارائه خدمات ارزان قیمت و غیر علمی به دانشجویان عزیز رشته تاریخ نیستیم چراکه معتقدیم قیمت خدمات باید منطقی و منصفانه باشد لیکن در این سالهایی که در خدمت دانشجویان عزیز این رشته بوده ایم، متاسفانه به دفعات زیاد با عزیزانی مواجه شده ایم که فریب قیمتهای ارزان برخی موسسات نامعتبر را خورده و در نهایت با دریافت خدمات بی کیفیت و کپی شده؛ زمان و پولشان را از دست داده اند.
توصیه مجتمع دانش داران همیشه به دانشجویان عزیز این است که هرگز، ارزان ترین راه را انتخاب نکنید چراکه نه تنها بودجه ای که در نظر گرفته اید از بین می رود بلکه خدمات ارزشمندی دریافت نخواهید کرد؛ و لطمه مهمتر از پول و هزینه؛ فرصت و زمان از دست رفته ی شماست که گاها قابل جبران نیست.
خدمات اصل و مطلوب را از موسسات معتبر انتظار داشته باشید و هرگز به کمتر از آنچه که انتظارش را دارید؛ قانع نشوید.

بهترین موسسه مشاوره پایان نامه تاریخ

دوستان عزیز؛ تشخیص بهترین موسسه مشاوره پایان نامه هرچند کار دشواری است اما تشخیص صحیح می تواند موفقیت شما را تسریع کند. به زعم ما یکی از مهمترین عوامل تشخیص صحیح و انتخاب بهترین و معتبرترین موسسه جهت خدمات پایان نامه تان، اطمینان از میزان صداقت آن مرکز با شماست.
اغلب قریب به اتفاق موسساتی که ادعای تخصص در پایان نامه های تاریخ را دارند، اصلا صلاحیت لازم را برای ورود به این کار علمی را ندارند و حتی تعهد و التزام اخلاقی نسبت به وظایفی که بایستی در خصوص کار شما داشته باشند را ندارند.
عزیزان؛ تشخیص اینکه چه کسی با شما صادق هست و در عین حال تخصص لازم جهت نگارش پایان نامه تان را دارد، کار دشواری نیست؛ شما با یک تماس تلفنی کوتاه و گفتگوی دوستانه می توانید به راحتی میزان دلسوزی و صداقت را در کلام کارشناسان مجتمع دانش داران تشخیص دهید. در کنار صداقت ؛ تخصص، تعهد و تجربه جزو مهمترین عوامل موفقیت ما در خدمات رسانی به دانشجویان عزیز بوده است. ما با ظرفیتهایی که داریم؛ ارائه یک کار قوی و علمی را در زمان مناسب تضمین می کنیم.

بهترین موسسه پایان نامه علوم سیاسی

رساله دکتری تاریخ

پیشنهاداتی برای انتخاب موضوع؛ نگارش پروپوزال و راهکارهای علمی جهت نگارش رساله تاریخ

رساله دکترای تاریخ؛ بالاترین کار علمی ای است که در تمام طول تحصیل خود انجام خواهید داد. بنابراین واضح است که دانشجو می بایستی هرآنچه که در طی سالهای متمادی تحصیلش درسطوح مختلف کسب کرده است؛ بعنوان یک پروژه تحلیلی، علمی و پژوهشی ارائه کند. تمام اجزای رساله دکتری تاریخ از موضوع گرفته تا پروپوزال و فصول رساله؛ باید دارای بالاترین استانداردهای علمی باشد چراکه مهمترین عاملی که سطح دانش و تخصص شما را به نمایش می گذارد؛ رساله شماست. طبیعیست شخصی که بعنوان مشاور در کنار شما قرار می گیرد تا شمارا در مسیر تهیه با کیفیت و ارائه مطلوب رساله دکتری هدایت کند؛ خود باید از تجربه و تخصص ویژه ای برخوردار باشد.
محققین مجتمع دانش داران؛ از باتجربه ترین پژوهشگرهای ممتاز کشوری هستند که گاها بصورت شبانه روزی در کنار دانشجویان بوده و تاثیرگذار ترین خدمات را ارائه کرده اند.

اصلاح پایان نامه تاریخ

اصلاح، تکمیل و تقویت پایان نامه های ناقص تاریخ

برای دانشجویان رشته تاریخ که تاحدی پایان نامه خودشان را پیش برده اما برای تکمیل یا اصلاح آن با مشکل مواجه شده اند؛ راهکارهای مهمی در نظر داریم. گاها با دانشجویان عزیزی مواجه می شویم که فقط برای اصلاحات و تغییراتی که استاد راهنما بر روی کارشان مطرح کرده اند از ما کمک میخواهند. برخلاف بسیاری از موسسات؛ مجتمع دانش داران، تکمیل یا اصلاح پروژه های ناقص را نیز می پذیرد و پایان نامه دانشجویان در هر مرحله ای که باشد و یا هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید ما مورد بازنگری قرار گرفته و آموزشهای لازم جهت اصلاح و تکمیل آن ارائه می گردد.  پس زمان را از دست ندهید و چنانچه در کار نگارش پایان نامه تان با موانع ای مواجه شده اید؛ همینک با کارشناسان شیفت   مجتمع دانش داران تماس بگیرید.

استخراج مقاله از رساله تاریخ

استخراج مقاله از پایان نامه تاریخ؛ یکی از خدمات ویژه مجتمع دانش داران است. این کار نیاز به دقت و تخصص زیادی دارد و پژوهشگری که این امر مهم را برعهده می گیرد بایستی با اصول مقاله نویسی آشنایی کامل داشته باشد.
اما اساسا استخراج مقاله از پایان نامه به چه معناست؟ وقتی مراحل پژوهشی یک پایان نامه به اتمام می رسد؛ دانشجو می تواند آنرا در قالب مقاله در نشریات مختلفی به چاپ برساند همانطور که می دانید؛ چاپ مقاله پیش نیازی برای دفاع از  رساله دکتراست اما در مقطع کارشناسی ارشد ارائه مقاله امری اختیاری هست و فقط برنمره پایان نامه تاثیر می گذارد ناگفته نماند؛ استخراج مقاله مزایای متعدد دیگری هم برای دانشجویان دربردارد.
اگر پایان نامه شما در مجتمع دانش داران و با راهنمایی اساتید این مجتمع تهیه شده باشد، قطعا حائز شرایطی هست که بتوانید از محتوای پایان نامه تان یک یا دو مقاله استخراج کنید و در ژورنالهای معتبر به چاپ برسانید؛ اما اگر پایان نامه را خودتان نوشته اید یا اینکه در موسسات دیگری انجام شده است؛ باید از لحاظ علمی و فنی مورد بررسی قرار بگیرد تا اگر سطح علمی مناسبی داشته باشد؛ در زمینه تهیه مقاله می توانیم در خدمت شما عزیزان باشیم.

پایان نامه علوم سیاسی

معتبرترین موسسه پایان نامه تاریخ

مشاوره | آموزش | پشتیبانی

مجتمع دانش داران در انجام صدها پروپوزال و پایان نامه تاریخ بصورت مستمر در کنار دانشجویان عزیز این رشته بوده و بواسطه حضور محققی مجرب و متخصص؛ هرآنچه را که جهت نگارش یک پایان نامه با کیفیت و فاخر تاریخ پیش نیاز بوده است، به دانشجویان ارائه کرده است. امروز با یک کارنامه شاخص و موفق؛ افتخار می کنیم که موفقیت دانشجویان عزیز تاریخ را در کسب بالاترین نمره پایان نامه شان تضمین می کنیم.

نظرات کاربرانی که از خدمات این مجموعه بهره مند شده اند:

بدون شک جزو بهترین شرکت های ایرانی هستید که دلسوزانه پاسخ مشتری را میدهید. کیفیت خدمات به حدی بالا بود که دلم نیومد نظرم رو اعلام نکنم.

میلاد محبوبی, آزاد تهران شرق

ممنونم از پشتیبانی عالیتون از اینکه شمارو انتخاب کردم واقعا راضیم . امیدوارم بتونم یه روزی عضوی از اساتید گروهتون باشم.

احسان کرمی, پیام نور تهران

من با همه موسسات معروف کار کردم هیچکدوم به خوبی دانش داران نبودن

رقیه بهداشتی, دانشگاه شهید چمران

با سلام.واقعا پشتیبانی شما عالیست.ای کاش بقیه شرکت ها نیز مثل شما بودن.

زیبا نام آور, دانشگاه علامه

من تعریف زیادی از مجموعه شما در دانشگاه خودمون و حتی بچه های دیگه شنیده بودم و انتظار داشتم کارتون در اولین ارائه به استاد راهنما تایید بشه که اینطور نشد و اصلاحاتی رو مطرح کردن. شاید من توقعم زیاده ولی انتظارم از یک موسسه با اینهمه مشتری و وسعت کار؛ بیشتر بود. البته پشتیبانی عالی بود و کیفیت کار از نظر خودم مطلوب بودش بازم دستتون درد نکنه برای ادامه کار مزاحمتون میشم

زینب حامی, دانشگاه تهران

بعضی از دانشجوها فکر میکنن هرموسسه ای که یک کار خوب تهیه ارائه می کنه، تمام نیاز شون رفع میشه ولی ارائه یک کار خوب فقط 20% کار هست 80% ما بقی پشتیبانی و رسیدگی به سوالات دانشجو هست که من هم خودم و هم همه دوستام قطعا انتخاب اول و آخرمون دانش داران خواهد بود.

اسماعیل پورزنجانی, دانشگاه علامه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کارکنان شرکت دانش داران. من از تمامی خدمات این شرکت تا الان راضی بودم و از پشتیبانی عالیشون تشکر میکنم.

رویا علیپور, دانشگاه آزاد ساوه

واقعا پشتیبانی عالی دارین بهترین مورد توی سرویس دهی همین پشتیبانی هست که پشتیباتیتون واقعا حرف نداره همیشه در هر حال با حوصله رسیدگی میکنید من که دیگه از این به بهد مشتری دایم این مجموعه میشم واقعا حرف ندارید عالی

سیامک توجهی, دانشگاه قم

بدون شک بهترین موسسه مشاوره پایان نامه در کل ایران هستین تشکر میکنم از شما

سینا مهاجر, دانشگاه بوئین زهرا

اعتراف می کنم که موسسه دانش داران هم از نظر کیفیت . هم از نظر قیمت و مهم تر از همه از نظر پشتیبانی بهترینه . اساتید و پژوهشگراش هم واقعا دلسوز هستند .  خیلی کارها و مشکلات که اصلا حلشون وظیفه اشون نبوده هم کمک کردند . پیشنهاد می کنم اولویت اول تون این موسسه باشه

رضوانه مازندرانی, دانشگاه آزاد سیرجان

سلام؛ من تعریف شما رو زیاد شنیده بودم خواستم ببینم هزینه نوشتن پروپوزال در مجموعه شما چقدر هست؟

یاسر عرفانی, دانشگاه آزاد تهران جنوب

با سلام تجربه ی استفاده از خدمات مجموعه دانش داران واقعاً راضی کننده هستش برعکس موسسات دیگه که پشتیبانی به شدت ضعیفی رو ارائه میدن.

طهورا غازانی, شهید بهشتی

من از کیفیت کار خانم دکتر رضوان زاده بسیار تشکر می کنم استاد راهنمام خیلی راضی بودن درسته که از نظر زمان بندی کمی تاخیر داشتن اما کیفیت کارشون حرف نداشت

یاشار مراودی لیقوان, دانشگاه تهران

قیمت کار من کمی بالا بودن ولی از کیفیت راضی بودم

وحید قدسی نیا, دانشگاه علوم تحقیقات

تجربیات بسیار بدی که از موسسات متفرقه داشتم باعث شد بنابر توصیه یکی از دوستانم بیام موسسه دانشداران کار کنم. از کیفیت مشاوره و نحوه پشتیبانی شون رضایت کامل دارم. ساعت 3 شب کامنت فرستادم و پاسخ دادن و با حوصله مشکلم حل شد. امیدوارم این نحوه پشتیبانی و این کیفیت سالهای سال ادامه دار باشه و من شخصا از بچه های دانش داران تشکر میکنم.

فاطمه خدادوست, پیام نور اصفهان

دفعه اول پایان نامه ام رو به موسسه ***** محول کردم و وقتی به استاد ارائه کردم مشکلات متعددی رو مطرح کردن و حل این مشکل باید از طرف شرکت برطرف می‌شد، اما نه تنها مشکل حل نشد، بلکه شرایط بدتر هم شد، با جستجو در گوگل خیلی اتفاقی با دانش داران آشنا شدم، از همان شروع همکاری با راهنمایی دقیق و کارآمد مشکل من را مرتفع کردند و این‌گونه شد که کارم رو انتقال دادم به این موسسه و تا امروز راضی بودم، برای پژوهشگران و عوامل مجموعه دانش داران، موفقیت روزافزون و تندرستی را آرزومندم

رضا محبی, دانشگاه بابل

میخواستم بدونم شما مقاله هم کار می کنید؛ اگر بله، هزینه ش چقدر هست؟

مجتبی توکلی, دانشگاه علوم تحقیقات

به دانشجوهای عزیز توصیه می کنم اصلا سراغ موسسات متفرقه نروند تجربه بسیار تلخ کارهای ضعیف و پشتیبانی بسیار ضعیف موسسات سودجو کلا من رو ناامید کرده بود اگر از اول با موسسه دانش داران آشنا شده بودم شرایطم خیلی متفاوت بود.  1 شب پیام فرستادم پشتیبانم در دسترس بود. بسیار راضی هستم.

کامیار توسطی, دانشگاه اهواز

بی نهایت سپاس از پشتیبانی و ارائه بهترین خدمات. موفق باشید

فاطمه میراسماعیلی, دانشگاه الزهرا

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین

نغمه یاسوجی, دانشگاه آزاد آبدانان

دانش داران هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر قیمت بسیار عالی هست

محمد سالاروند, آزاد تهران شمال

سلام واقعا دمتون گرم من از همه نظر از دانش داران راضی ام مخصوصا پشتیبانی خانم حائری و همکاران دیگه

پدرام قیاسی, دانشگاه پیام نور تهران

من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید

صدیقه نیازی, دانشگاه شازند

باسلام خدمت پرسنل مجرب و باتجربه مجتمع دانش داران جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاََ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر میکنم

فاطمه رضایی, دانشگاه علامه
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

همه مشتریاتون راضی هستن ولی یه تخفیفی برای کار من در نظر نگرفتین و این یک ضعف برای موسسه شماست

مهری کاکاوند, دانشگاه اراک

با سلام تجربه ی استفاده از خدمات مجموعه دانش داران واقعاً راضی کننده هستش برعکس موسسات دیگه که پشتیبانی به شدت ضعیفی رو ارائه میدن.

طهورا غازانی, شهید بهشتی

من از کیفیت کار خانم دکتر رضوان زاده بسیار تشکر می کنم استاد راهنمام خیلی راضی بودن درسته که از نظر زمان بندی کمی تاخیر داشتن اما کیفیت کارشون حرف نداشت

یاشار مراودی لیقوان, دانشگاه تهران

قیمت کار من کمی بالا بودن ولی از کیفیت راضی بودم

وحید قدسی نیا, دانشگاه علوم تحقیقات

تجربیات بسیار بدی که از موسسات متفرقه داشتم باعث شد بنابر توصیه یکی از دوستانم بیام موسسه دانشداران کار کنم. از کیفیت مشاوره و نحوه پشتیبانی شون رضایت کامل دارم. ساعت 3 شب کامنت فرستادم و پاسخ دادن و با حوصله مشکلم حل شد. امیدوارم این نحوه پشتیبانی و این کیفیت سالهای سال ادامه دار باشه و من شخصا از بچه های دانش داران تشکر میکنم.

فاطمه خدادوست, پیام نور اصفهان

دفعه اول پایان نامه ام رو به موسسه ***** محول کردم و وقتی به استاد ارائه کردم مشکلات متعددی رو مطرح کردن و حل این مشکل باید از طرف شرکت برطرف می‌شد، اما نه تنها مشکل حل نشد، بلکه شرایط بدتر هم شد، با جستجو در گوگل خیلی اتفاقی با دانش داران آشنا شدم، از همان شروع همکاری با راهنمایی دقیق و کارآمد مشکل من را مرتفع کردند و این‌گونه شد که کارم رو انتقال دادم به این موسسه و تا امروز راضی بودم، برای پژوهشگران و عوامل مجموعه دانش داران، موفقیت روزافزون و تندرستی را آرزومندم

رضا محبی, دانشگاه بابل

میخواستم بدونم شما مقاله هم کار می کنید؛ اگر بله، هزینه ش چقدر هست؟

مجتبی توکلی, دانشگاه علوم تحقیقات
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

به دانشجوهای عزیز توصیه می کنم اصلا سراغ موسسات متفرقه نروند تجربه بسیار تلخ کارهای ضعیف و پشتیبانی بسیار ضعیف موسسات سودجو کلا من رو ناامید کرده بود اگر از اول با موسسه دانش داران آشنا شده بودم شرایطم خیلی متفاوت بود.  1 شب پیام فرستادم پشتیبانم در دسترس بود. بسیار راضی هستم.

کامیار توسطی, دانشگاه اهواز

بی نهایت سپاس از پشتیبانی و ارائه بهترین خدمات. موفق باشید

فاطمه میراسماعیلی, دانشگاه الزهرا

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین

نغمه یاسوجی, دانشگاه آزاد آبدانان

دانش داران هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر قیمت بسیار عالی هست

محمد سالاروند, آزاد تهران شمال

سلام واقعا دمتون گرم من از همه نظر از دانش داران راضی ام مخصوصا پشتیبانی خانم حائری و همکاران دیگه

پدرام قیاسی, دانشگاه پیام نور تهران

من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید

صدیقه نیازی, دانشگاه شازند

باسلام خدمت پرسنل مجرب و باتجربه مجتمع دانش داران جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاََ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر میکنم

فاطمه رضایی, دانشگاه علامه

همه مشتریاتون راضی هستن ولی یه تخفیفی برای کار من در نظر نگرفتین و این یک ضعف برای موسسه شماست

مهری کاکاوند, دانشگاه اراک

به بسیاری از سوالات شما عزیزان در این قسمت پاسخ داده شده است:

مراحل انجام پایان نامه چگونه است؟2021-11-21T23:20:36-01:00
مراحل انجام کار پایان نامه چطور هست؟

زمانی که یک دانشجو تصمیم میگیرد پایان نامه اش را شروع کند، اولین و مهمترین قدم، انتخاب موضوع جدید هست. موضوع باید طوری انتخاب شود که هم جدید و به روز باشه و هم غیر تکراری، قابلیت نوآوری داشته باشد و حائز خیلی شرایط دیگر باشد به شما توصیه میکنیم اگر میخواهید شخصا خودتان کار پایان نامه تان را انجام دهید، در انتخاب موضوع دقت زیادی داشته باشید.
بعد از انتخاب موضوع؛ پروپوزال نوشته می شود و بعد از تصویب پروپوزال، فصلهای پایان نامه نگاشته خواهد شد.

چطور کارم را با مجموعه دانش داران شروع کنم؟2021-11-21T23:15:21-01:00
چطور کارم رو با شما شروع کنم؟

برای شروع کارتان باید اول درخواستتان را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا بررسی شود و یک محقق بسیار مناسب، متعهد و دلسوز برای شما تعیین کنیم. بعد مقدمات کار شما را استارتت می زنیم و مرحله به مرحله جلو می بریم و در تمام مراحل کار شما را در جریان پیشرفت کارتون قرار می دهیم. به همین سادگی

این اطمینان را به شما می دهیم که کار شما توسط بهترین پژوهشگرها انجام شود و از نظر کیفیت کار هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

نمی خواهم استادم متوجه شود که از مشاوره موسسات استفاده کرده ام2021-11-21T23:08:41-01:00
من نمی خوام استادم متوجه شود که کارم را به موسسه شما محول کرده ام؛ امکانش هست؟

اگر از ابتدای کار تا پایان مسیر همراه مجموعه دانش داران باشید و قدم به قدم مراحل پایان نامه تان را با ما پیش ببرید، قطعا مشکلی متوجه شما نخواهد شد چون اولا سطح علمی شما را به اندازه سطح علمی و فنی پایان نامه ارتقاء می دهیم، درثانی آموزشهای لازم را به شما ارائه می کنیم تا مرحله به مرحله با پیشرفت کار شما هم پیشرفت کنید بطوریکه چنان به موضوع و پروژه مسلط شوید که براحتی نسبت به ارائه آن اقدام کنید.

استاد راهنمای من خیلی خیلی سخت گیر هست، چکار کنم؟2021-11-21T22:52:32-01:00
استاد راهنمای من خیلی خیلی سخت گیر هست، چکار کنم؟

اگر سخت گیری استاد راهنما ناشی از دلسوزی ایشان باشد؛ ما کار با این اساتید را بیشتر می پسندیم چون باعث میشود توانایی های خودمان را بهتر و بیشتر به نمایش بگذاریم. فقط کار شما دانشجوی عزیز کمی سخت خواهد شد به این دلیل که باید آمادگی لازم را جهت ارائه یک کار علمی با کیفیت داشته باشید. در واقع بایستی با مطالعه کامل نزد استاد راهنما حاضر شوید.

استاد راهنمای من بسیار کم سواد هست، چاره من چی هست؟2021-11-21T22:46:37-01:00
استاد راهنمای من خیلی کم سواد هست، چاره من چی هست؟

کار با اساتید کم تجربه و کم سواد بسیار بسیار دشوار است. توصیه اول ما این هست که در صورت امکان استاد راهنمایتان را عوض کنید اما اگر چاره ای نداشتید، مجبوریم از پلانی که برای مواجهه با اساتید کم تجربه تدارک دیده ایم استفاده کنیم و ضمنا به نوعی با این اساتید مدارا کنیم تا مشکلی پیش نیاید.

من یک کار خیلی ویژه و خاص می خواهم، امکانش هست؟2021-11-21T22:38:47-01:00
من یک کار خیلی ویژه و خاص می خواهم، امکانش هست؟

ما از دانشجویانی که مایلند یک پایان نامه تک و بسیار خاص انجام بدن، حمایت می کنیم اما باید خودشان هم آمادگی لازم برای این کار رو داشته باشند و در واقع حائز شرایط خاص آن باشند.

 

اولا پروژه های خاص و ویژه، به نسبت به زمان بیشتری نیاز دارند.
ثانیا انجام یک کار بسیار خاص و منحصر به فرد، مستلزم استفاده از اساتید بسیار خبره و با تجربه هست و این مساله هزینه متوسط پروژه رو افزایش می ده
ثالثا دفاع از پروژه های خاص، دشواریهای خاص خودش رو داره و دانشجو باید در حد و اندازه کار ظاهر بشه و آمادگیهای لازم برای ارائه و دفاع رو داشته باشه

با تمام این تفاسیر، اگر با در نظر گرفتن این شرایط مایل به انجام یک پایان نامه خاص هستید، ما با کمال میل همراه شما هستیم.

آیا بابت تکمیل پایان نامه های ناقص، مشاوره ای ارائه می شود؟2021-11-21T22:32:16-01:00
آیا کارهای ناقص را شما تکمیل می کنید؟

بله کار شما در هر مرحله ای که باشد و هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید مجتمع دانش داران مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیرد. البته ترجیح ما همیشه این است که هر پروژه را از فاز صفر شروع کنید و از ابتدا طبق بالاترین استانداردهای دانشگاههای کشور انجام بدیم.

پایان نامه من کامل انجام شده اما نیاز به اصلاحات دارد، کمک شما چیست؟2021-11-21T22:28:38-01:00
من پایان نامه ام را کامل انجام داده ام، اما استاد راهنما اصلاحاتی را مطرح کرده اند شما انجام می دهید؟

بله ابتدا باید کار پایان نامه شما مورد بررسی قرار گرفته و کامنتها و اصلاحات مد نظر استاد راهنما هم مورد واکاوی و بررسی دقیق قرار بگیرد. بعد از بررسی دقیق شرایط فعلی پایان نامه شما؛ اقدامات لازم جهت اصلاح و تامین نظرات استاد راهنما انجام خواهد شد و هیچ جای نگرانی وجود ندارد

آیا در مجموعه دانش داران مشاوره رساله دکترا هم انجام می شود؟2021-11-21T22:24:34-01:00
آیا شما پایان نامه دکترا هم انجام می دهید؟

بله ما مشاوره پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد و دکترا را با بالاترین سطح کیفیت انجام می دهیم و تا جلسه دفاع پشتیبان شما عزیزان هستیم.

من فقط یک پایان نامه معمولی می خواهم پیشنهاد شما چیست؟2021-11-21T22:18:55-01:00
من فقط یک پایان نامه معمولی می خوام و مشکلی با اساتید ندارم…

ببینید ممکن است که شما با استاد راهنمایتان یک رابطه دوستانه ای داشته باشید و شاهد سخت گیری زیادی از سمت ایشان نباشید اما ما پیشنهاد می کنیم که باز هم کار پایان نامه تان رو جدی بگیرید چراکه اولا شما بایستی در حضور دو استاد دیگر که نقش داور را دارند، از پایان نامه تان دفاع کنید ثانیا پایان نامه شما ماحصل تلاش شما در مقطع کارشناسی ارشد هست و با انجام یک کار قوی و مناسب، می توانید بعنوان یک رزومه قوی معرفی کنید.

راههای ارتباطی با ما:

جهت ارتباط با کارشناسان واحد تاریخ مجتمع دانش داران می توانید از طرق زیر اقدام کنید:

تکمیل و ارسال فرم

Go to Top