موضوعات مونوگراف رشته حقوق2022-09-14T14:03:39+00:00
موضوعات مونوگراف حقوق

موضوعات مونوگراف رشته حقوق

اگر برای انتخاب موضوعات مونوگراف حقوق دچار مشکل شده  اید؛ کارشناسان مجتمع دانش داران؛ راهکارهای ویژه ای برای شما دارند


از انتخاب عنوان ناب تا نگارش پروپوزال، تدوین فصول پایان نامه و آموزشهای جلسه دفاع پشتیبان شمائیم [تماس با کارشناسان: 09101502239 – 09103434482]

موضوعات مونوگراف حقوق

موضوعات مونوگراف رشته حقوق

اگر برای انتخاب موضوعات مونوگراف حقوق دچار مشکل شده  اید؛ کارشناسان مجتمع دانش داران؛ راهکارهای ویژه ای برای شما دارند


از انتخاب عنوان ناب تا نگارش پروپوزال، تدوین فصول پایان نامه و آموزشهای جلسه دفاع پشتیبان شمائیم [تماس با کارشناسان: 09101502239 – 09103434482]

فرم درخواست مشاوره:

عنوان مونوگراف پایان نامه حقوق

دانشجویان عزیزی که در مرحله نگارش پایان نامه شان هستند باید به این نکته مهم توجه کنند که موضوعات انتخابی شان نباید به هیچ وجه تکراری باشد؛ بنابراین وظیفه هر دانشجو است که ابتدا یک موضوع مونوگراف و جدید انتخاب نمایند. رساله حقوق می تواند نشان دهنده آموخته های یک دانشجو و در واقع دانشجو هر آن چه در واحدهای درسی خود آموخته است را با انتخاب یک موضوع مونوگراف برای پایان نامه اش به نمایش گذلشته و محکی به سطح دانش خود می زند. توجه داشته باشید که نوشتن پایان نامه حقوق ممکن است ماه ها به طول بینجامد بنابراین دانشجو وظیفه دارد تا گام به گام برنامه ریزی کند و اولین قدم در این راستا؛ انتخاب موضوع است.

سمینار حقوق در مجتمع دانش داران

در این مبحث قصد داریم تا درمورد موضوعات مونوگراف رشته حقوق سخن بگوییم چنان چه شما در مرحله نگارش پایان نامه تان لازم است که قبل از انتخاب موضوع رساله، علاقه خود را در نظر بگیرید؛ این که به چه موضوعاتی برای پژوهش بیشتر علاقه دارید بسیار حائز اهمیت است و بهتر است که روی همان موضوعات کار کنید.

فرم درخواست مشاوره:

انتخاب عنوان مونوگراف حقوق

دانشجویان عزیزی که در مرحله نگارش پایان نامه شان هستند باید به این نکته مهم توجه کنند که موضوعات انتخابی شان نباید به هیچ وجه تکراری باشد؛ بنابراین وظیفه هر دانشجو است که ابتدا یک موضوع مونوگراف و جدید انتخاب نمایند. رساله حقوق می تواند نشان دهنده آموخته های یک دانشجو و در واقع دانشجو هر آن چه در واحدهای درسی خود آموخته است را با انتخاب یک موضوع مونوگراف برای پایان نامه اش به نمایش گذلشته و محکی به سطح دانش خود می زند. توجه داشته باشید که نوشتن پایان نامه حقوق ممکن است ماه ها به طول بینجامد بنابراین دانشجو وظیفه دارد تا گام به گام برنامه ریزی کند و اولین قدم در این راستا؛ انتخاب موضوع است.

سمینار حقوق در مجتمع دانش داران

در انتخاب موضوع مونوگراف پایان نامه حقوق به چه مواردی توجه کنیم؟

همانطور که در بالا توضیح داده شد لازم است تا موضوعی برای دانشجوی حقوق انتخاب شود که به آن علاقه داشته باشد. زیرا در این صورت می تواند با علاقه و اشتیاق در میانه راه احساس خستگی نکند. اگر شما به موضوع رساله خود عشق بورزید می توانید گام های مفیدی در راه انجام آن بردارید. بنابراین قبل از انتخاب موضوع، حتما به این مهم توجه کنید. دومین مرحله ای که لازم است تا دانشجوی حقوق برای انتخاب موضوع به آن توجه کند این است که ابتدا یک مطالعه اجمالی بر روی موضوعات مختلف در مبحث حقوق انجام دهد. اگر بخواهید به تنهایی و بدون کمک گرفتن از دیگران، نسبت به انتخاب یک موضوع مونوگراف و جدید اقدام کنید؛ می تواند به منابع مختلفی مانند اینترنت، ژورنال، کتاب و … رجوع کنید. همچنین پایان نامه دانشجوهای قبلی نیز می تواند در این زمینه به کمک شما بیاید اما در نظر داشته باشید علی رغم آنکه اینترنت راحت ترین و سریع ترین منبع برای دستیابی به نتیجه است اما لزوما بهترین راهکار نیست.

برای انتخاب یک موضوع مونوگراف حقوق میتوانید کلیدواژه هایی که مد نظرتان است را به کارشناسان و محققین مجتمع دانش داران اعلام کنید تا با مطالعه به مقالات جدیدی دسترسی پیدا کرد پس از بررسی و مطالعه این مقالات به ایده هایی دست خواهید یافت که با بهبود و چکش کاری آنها در نهایت می توانید به یک یا چند عنوان مطلوب و جدید برسید.
توجه داشته باشید؛ برای این که در حین انجام پایان نامه به مشکلات عدیده برنخورید بهتر است موضوعاتی را انتخاب کنید که دارای منابع بسیار غنی باشند که در این مساله مجتمع دانش داران راهکارهای مناسبی را به شما پیشنهاد خواهد کرد. توصیه ما این است که موضوعی را انتخاب کنید که به آن علاقه بیشتری داشته باشید و اگر انتخاب موضوع را به این موسسه محول می کنید؛ بهتر است علائق یا اولویت های خودتان را از قبل اعلام کرده باشید تا مد نظر قرار بگیرد.

همچنین لازم است تا توانایی شما برای تحلیل عنوان مدنظر بالا باشد البته در مجتمع دانش داران؛ جهت انتخاب موضوع مونوگراف برای دانشجویان، همه جوانب مد نظر قرار گرفته می شود تا دانشجو بعدا در حین انجام کار با مشکل روبرو نشود. نکته مهم دیگری که در مجتمع دانش داران مد نظر قرار میگیرد این است که موضوعات باید ارزشمند و دارای اعتبار پژوهشی باشند.

نکاتی که در انتخاب موضوع مونوگراف حقوق باید بدانیم

در انتخاب موضوع برای پایان نامه لازم است تا منطقی بودن آن را در نظر بگیرید. همچنین باید توجه کنید که موضوع در تحقیقات بنیادی کاربرد داشته باشد چراکه ممکن است برخی موضوعات در نگاه اول دارای اسم ها و واژه های فریبنده باشند؛ اما در برطرف کردن مسائل و چالش های جامعه کاربردی نداشته باشند. تحقیقات شما باید قابل پیاده سازی باشد. لازم است تا در انجام دادن پایان نامه به مشکلات غیرمعمول برخورد نکنید. نکته مهم دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که موضوعی را برای رساله انتخاب کنید که بتوانید از چند راه برای انجام تحقیق و جمع آوری اطلاعات برای آن بهره ببرید. موضوع بایستی به گونه ای باشد که شما بتوانید پرسش های زیادی را از دل آن بیرون بکشید. لازم است تا برای موضوع اصلی بتوانید، فرضیه هایی پیدا کنید و به فکر جوابگویی برای آن ها بربیایید. شرایط و محدودیت ها برای انجام مونوگراف را به خوبی رصد نمایید. تحقیق کنید که برای انجام این پروژه حدودا چقدر زمان نیاز خواهید داشت. در این صورت می توانید به خوبی برنامه مدونی بچینید و بر طبق آن جلو روید.
جهت انتخاب موضوع پایان نامه حقوق جزا؛ به صفحه مزبور مراجعه کنید.

موضوع رساله دکتری

 اگر به نکته های قبلی دقت کرده باشید خواهید دید که با یک جست و جوی جامع و کامل میتوانید لیستی از موضوعاتی که باید یکی از آن ها را برگزینید در مقابل شما است. در این مرحله بایستی لیست موضوعات را با دقت بیشتری  بررسی کرده تا در این میان، موضوعاتی که به نظر می آیند کاربرد کمتری خواهند داشت را حذف نمائید. در انتخاب موضوع مونوگراف حقوق اساتید راهنما نیز می توانند تجارب خوبی در اختیار شما قرار دهند بنابراین می توانید پرسش ها و فرضیه هایی که به ذهنتان رسیده است را با اساتید خود مطرح کنید تا از نظرات ایشان نیز بهره مند شوید بعد از این که همه موارد تایید شدند انتخاب پایانی خود را انجام بدهید.

نقش مجتمع دانش داران در معرفی موضوعات مونوگراف رشته حقوق

به زعم دانشجویان عزیز رشته حقوق مجتمع دانش داران یکی از معتبرترین مراکز مشاوره برای طرح های تحقیقی و رساله های حقوق است. این مجتمع بیشتر از 15 سال است که خدمات متنوع آموزشی و مشاوره به دانشجویان عزیز ارائه می دهد. این موسسه بر این باور است که نوشتن رساله حقوق به تخصص و مهارت بالا نیاز دارد و آن چیزی که می تواند در این میان نقش مهمی را ایفا نماید همانا تجربه کافی در امر نگارش است. این مجتمع توانسته پس از سال ها کار و کسب تجارب بسیار ارزشمند همه معضلات و بحران ها را در امر نگارش رساله از بین ببرد. جهت آشنایی با نحوه انتخاب موضوع پایان نامه حقوق خصوصی به این صفحه رجوع کنید

چرا تکراری نبودن موضوع پایان نامه حقوق حائز اهمیت است؟

همانطور که می دانیم موضوع پایان نامه به هیچ عنوان نباید تکراری باشد. این از قوانین انجام پایان نامه برای همه دانشجویان است. اگر موضوع شما تکراری باشد و قبلا توسط فرد دیگری انجام شده باشد، بلافاصله از طرف استاد راهنما  رد خواهد شد. لذا تنها موضوعاتی برای انجام پژوهش پذیرفته می شوند که به هیچ عنوان در گذشته کار نشده باشند. برای پیدا کردن موضوعات مونوگراف می توانید با محققین مجتمع دانش داران مشورت کنید. از طرفی موضوعی که مد نظر دارید را می توانید از لحاظ تکراری نبود در سایت ایرانداک چک کنید.  پرواضح است که خلاقیت در انتخاب عنوان پایان نامه بسیار مهم است و هر چه موضوع شما جدیدتر باشد، ارزش رساله تان بیشتر خواهد بود.

راهکارهایی جهت جستجوی موضوع مونوگراف برای پایان نامه حقوق

تنها راهکاری که برای انتخاب موضوع مونوگراف پایان نامه حقوق وجود دارد؛ مطالعه ای وسیع، جامع، هدفمند و عمیق است. عنوان پایان نامه حقوق بایستی دربرگیرنده خلاءهای پژوهشی این رشته باشد و برای کشف این خلاءها بایستی فرصت زیادی را صرف مطالعه کردن کنید. اگر وقت این کار را ندارید از پیشنهادات مشاورینی که سالها عمر خود را صرف مطالعات کتب و مقالات حقوق کرده اند بهره مند شوید. توجه داشته باشید که انتخاب یک موضوع تکراری یا نخ نما، به اعتبار تحصیلی شما خدشه وارد می کنید حتی اگر مورد تایید استاد راهنما واقع شده باشد. حساسیتهای انتخاب موضوع در انجام رساله دکتری حقوق به مراتب بیشتر است  هرچند که در مقطع کارشناسی ارشد نیز ارائه یک پروژه ناب و علمی بسیار ارزشمند خواهد بود.

انجام سمینار حقوق جزا

تعریفی از موضوعات مونوگراف رشته حقوق

واژه مونوگراف به لحاظ لغوی در دانشگاههای ایران کاربرد کمی دارد اما معنی آن به منحصربفرد بودن و یکتا بودن اشاره دارد و در واقع به این معنیست که عنوان پایان نامه جدید و غیر تکراری باشد. دانشجویانی که در جستجوی موضوع مونوگراف پایان نامه هستند درواقع موضوعی را جستجو می کنند که هرگز توسط محقق یا دانشجوی دیگری کار نشده است و یکتا و غیر تکراری است.
عزیزانی که در این مساله دچار مشکل هستند می توانند از خدمات موسسه دانش داران بهره مند شوند این موسسه بهترین پیشنهادات را جهت تعیین عنوان پایان نامه حقوق در اختیار عزیزان می گذارد و تا جلسه دفاع پشتیبان دانشجویان عزیز است.

آشنایی با خدمات مجتمع دانش داران

 همانطور که می‌دانید موسسات و شرکت‌های آموزشی و پژوهشی متعددی در حوزه نوشتن پایان‌نامه و رساله فعالیت می‌کنند. اما چیزی که موسسات را از یکدیگر متمایز می‌کند ارائه خدمات با کیفیت و البته متناسب با نیاز دانشجویان عزیز است. مجتمع دانش‌داران با بهره گیری از محققین ممتاز کشوری توانسته است خدمات موثری را به دانشجویان عزیز در نگارش و دفاع از پایان‌نامه، پروپوزال و سمینار ارائه دهد. این موسسه خدمات متنوع و با کیفیتی همچون نگارش رساله دکتری، انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، انجام سمینار حقوق، انتخاب موضوع پایان‌نامه را در اختیارتان قرار می‌دهد و متخصصان دلسوز و متعهدی را برای اینکار در نظر گرفته است.

صفحه رسمی فارغ التحصیلان دانشگاه تهران

نظرات کاربرانی که از خدمات این مجموعه بهره مند شده اند:

بدون شک جزو بهترین شرکت های ایرانی هستید که دلسوزانه پاسخ مشتری را میدهید. کیفیت خدمات به حدی بالا بود که دلم نیومد نظرم رو اعلام نکنم.

میلاد محبوبی, آزاد تهران شرق

ممنونم از پشتیبانی عالیتون از اینکه شمارو انتخاب کردم واقعا راضیم . امیدوارم بتونم یه روزی عضوی از اساتید گروهتون باشم.

احسان کرمی, پیام نور تهران

من با همه موسسات معروف کار کردم هیچکدوم به خوبی دانش داران نبودن

رقیه بهداشتی, دانشگاه شهید چمران

با سلام.واقعا پشتیبانی شما عالیست.ای کاش بقیه شرکت ها نیز مثل شما بودن.

زیبا نام آور, دانشگاه علامه

من تعریف زیادی از مجموعه شما در دانشگاه خودمون و حتی بچه های دیگه شنیده بودم و انتظار داشتم کارتون در اولین ارائه به استاد راهنما تایید بشه که اینطور نشد و اصلاحاتی رو مطرح کردن. شاید من توقعم زیاده ولی انتظارم از یک موسسه با اینهمه مشتری و وسعت کار؛ بیشتر بود. البته پشتیبانی عالی بود و کیفیت کار از نظر خودم مطلوب بودش بازم دستتون درد نکنه برای ادامه کار مزاحمتون میشم

زینب حامی, دانشگاه تهران

بعضی از دانشجوها فکر میکنن هرموسسه ای که یک کار خوب تهیه ارائه می کنه، تمام نیاز شون رفع میشه ولی ارائه یک کار خوب فقط 20% کار هست 80% ما بقی پشتیبانی و رسیدگی به سوالات دانشجو هست که من هم خودم و هم همه دوستام قطعا انتخاب اول و آخرمون دانش داران خواهد بود.

اسماعیل پورزنجانی, دانشگاه علامه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کارکنان شرکت دانش داران. من از تمامی خدمات این شرکت تا الان راضی بودم و از پشتیبانی عالیشون تشکر میکنم.

رویا علیپور, دانشگاه آزاد ساوه

واقعا پشتیبانی عالی دارین بهترین مورد توی سرویس دهی همین پشتیبانی هست که پشتیباتیتون واقعا حرف نداره همیشه در هر حال با حوصله رسیدگی میکنید من که دیگه از این به بهد مشتری دایم این مجموعه میشم واقعا حرف ندارید عالی

سیامک توجهی, دانشگاه قم

بدون شک بهترین موسسه مشاوره پایان نامه در کل ایران هستین تشکر میکنم از شما

سینا مهاجر, دانشگاه بوئین زهرا

اعتراف می کنم که موسسه دانش داران هم از نظر کیفیت . هم از نظر قیمت و مهم تر از همه از نظر پشتیبانی بهترینه . اساتید و پژوهشگراش هم واقعا دلسوز هستند .  خیلی کارها و مشکلات که اصلا حلشون وظیفه اشون نبوده هم کمک کردند . پیشنهاد می کنم اولویت اول تون این موسسه باشه

رضوانه مازندرانی, دانشگاه آزاد سیرجان

سلام؛ من تعریف شما رو زیاد شنیده بودم خواستم ببینم هزینه نوشتن پروپوزال در مجموعه شما چقدر هست؟

یاسر عرفانی, دانشگاه آزاد تهران جنوب

با سلام تجربه ی استفاده از خدمات مجموعه دانش داران واقعاً راضی کننده هستش برعکس موسسات دیگه که پشتیبانی به شدت ضعیفی رو ارائه میدن.

طهورا غازانی, شهید بهشتی

من از کیفیت کار خانم دکتر رضوان زاده بسیار تشکر می کنم استاد راهنمام خیلی راضی بودن درسته که از نظر زمان بندی کمی تاخیر داشتن اما کیفیت کارشون حرف نداشت

یاشار مراودی لیقوان, دانشگاه تهران

قیمت کار من کمی بالا بودن ولی از کیفیت راضی بودم

وحید قدسی نیا, دانشگاه علوم تحقیقات

تجربیات بسیار بدی که از موسسات متفرقه داشتم باعث شد بنابر توصیه یکی از دوستانم بیام موسسه دانشداران کار کنم. از کیفیت مشاوره و نحوه پشتیبانی شون رضایت کامل دارم. ساعت 3 شب کامنت فرستادم و پاسخ دادن و با حوصله مشکلم حل شد. امیدوارم این نحوه پشتیبانی و این کیفیت سالهای سال ادامه دار باشه و من شخصا از بچه های دانش داران تشکر میکنم.

فاطمه خدادوست, پیام نور اصفهان

دفعه اول پایان نامه ام رو به موسسه ***** محول کردم و وقتی به استاد ارائه کردم مشکلات متعددی رو مطرح کردن و حل این مشکل باید از طرف شرکت برطرف می‌شد، اما نه تنها مشکل حل نشد، بلکه شرایط بدتر هم شد، با جستجو در گوگل خیلی اتفاقی با دانش داران آشنا شدم، از همان شروع همکاری با راهنمایی دقیق و کارآمد مشکل من را مرتفع کردند و این‌گونه شد که کارم رو انتقال دادم به این موسسه و تا امروز راضی بودم، برای پژوهشگران و عوامل مجموعه دانش داران، موفقیت روزافزون و تندرستی را آرزومندم

رضا محبی, دانشگاه بابل

میخواستم بدونم شما مقاله هم کار می کنید؛ اگر بله، هزینه ش چقدر هست؟

مجتبی توکلی, دانشگاه علوم تحقیقات

به دانشجوهای عزیز توصیه می کنم اصلا سراغ موسسات متفرقه نروند تجربه بسیار تلخ کارهای ضعیف و پشتیبانی بسیار ضعیف موسسات سودجو کلا من رو ناامید کرده بود اگر از اول با موسسه دانش داران آشنا شده بودم شرایطم خیلی متفاوت بود.  1 شب پیام فرستادم پشتیبانم در دسترس بود. بسیار راضی هستم.

کامیار توسطی, دانشگاه اهواز

بی نهایت سپاس از پشتیبانی و ارائه بهترین خدمات. موفق باشید

فاطمه میراسماعیلی, دانشگاه الزهرا

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین

نغمه یاسوجی, دانشگاه آزاد آبدانان

دانش داران هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر قیمت بسیار عالی هست

محمد سالاروند, آزاد تهران شمال

سلام واقعا دمتون گرم من از همه نظر از دانش داران راضی ام مخصوصا پشتیبانی خانم حائری و همکاران دیگه

پدرام قیاسی, دانشگاه پیام نور تهران

من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید

صدیقه نیازی, دانشگاه شازند

باسلام خدمت پرسنل مجرب و باتجربه مجتمع دانش داران جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاََ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر میکنم

فاطمه رضایی, دانشگاه علامه
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

همه مشتریاتون راضی هستن ولی یه تخفیفی برای کار من در نظر نگرفتین و این یک ضعف برای موسسه شماست

مهری کاکاوند, دانشگاه اراک

با سلام تجربه ی استفاده از خدمات مجموعه دانش داران واقعاً راضی کننده هستش برعکس موسسات دیگه که پشتیبانی به شدت ضعیفی رو ارائه میدن.

طهورا غازانی, شهید بهشتی

من از کیفیت کار خانم دکتر رضوان زاده بسیار تشکر می کنم استاد راهنمام خیلی راضی بودن درسته که از نظر زمان بندی کمی تاخیر داشتن اما کیفیت کارشون حرف نداشت

یاشار مراودی لیقوان, دانشگاه تهران

قیمت کار من کمی بالا بودن ولی از کیفیت راضی بودم

وحید قدسی نیا, دانشگاه علوم تحقیقات

تجربیات بسیار بدی که از موسسات متفرقه داشتم باعث شد بنابر توصیه یکی از دوستانم بیام موسسه دانشداران کار کنم. از کیفیت مشاوره و نحوه پشتیبانی شون رضایت کامل دارم. ساعت 3 شب کامنت فرستادم و پاسخ دادن و با حوصله مشکلم حل شد. امیدوارم این نحوه پشتیبانی و این کیفیت سالهای سال ادامه دار باشه و من شخصا از بچه های دانش داران تشکر میکنم.

فاطمه خدادوست, پیام نور اصفهان

دفعه اول پایان نامه ام رو به موسسه ***** محول کردم و وقتی به استاد ارائه کردم مشکلات متعددی رو مطرح کردن و حل این مشکل باید از طرف شرکت برطرف می‌شد، اما نه تنها مشکل حل نشد، بلکه شرایط بدتر هم شد، با جستجو در گوگل خیلی اتفاقی با دانش داران آشنا شدم، از همان شروع همکاری با راهنمایی دقیق و کارآمد مشکل من را مرتفع کردند و این‌گونه شد که کارم رو انتقال دادم به این موسسه و تا امروز راضی بودم، برای پژوهشگران و عوامل مجموعه دانش داران، موفقیت روزافزون و تندرستی را آرزومندم

رضا محبی, دانشگاه بابل

میخواستم بدونم شما مقاله هم کار می کنید؛ اگر بله، هزینه ش چقدر هست؟

مجتبی توکلی, دانشگاه علوم تحقیقات
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

به دانشجوهای عزیز توصیه می کنم اصلا سراغ موسسات متفرقه نروند تجربه بسیار تلخ کارهای ضعیف و پشتیبانی بسیار ضعیف موسسات سودجو کلا من رو ناامید کرده بود اگر از اول با موسسه دانش داران آشنا شده بودم شرایطم خیلی متفاوت بود.  1 شب پیام فرستادم پشتیبانم در دسترس بود. بسیار راضی هستم.

کامیار توسطی, دانشگاه اهواز

بی نهایت سپاس از پشتیبانی و ارائه بهترین خدمات. موفق باشید

فاطمه میراسماعیلی, دانشگاه الزهرا

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین

نغمه یاسوجی, دانشگاه آزاد آبدانان

دانش داران هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر قیمت بسیار عالی هست

محمد سالاروند, آزاد تهران شمال

سلام واقعا دمتون گرم من از همه نظر از دانش داران راضی ام مخصوصا پشتیبانی خانم حائری و همکاران دیگه

پدرام قیاسی, دانشگاه پیام نور تهران

من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید

صدیقه نیازی, دانشگاه شازند

باسلام خدمت پرسنل مجرب و باتجربه مجتمع دانش داران جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاََ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر میکنم

فاطمه رضایی, دانشگاه علامه

همه مشتریاتون راضی هستن ولی یه تخفیفی برای کار من در نظر نگرفتین و این یک ضعف برای موسسه شماست

مهری کاکاوند, دانشگاه اراک

به بسیاری از سوالات شما عزیزان در این قسمت پاسخ داده شده است:

مراحل انجام پایان نامه چگونه است؟2021-11-21T23:20:36-01:00
مراحل انجام کار پایان نامه چطور هست؟

زمانی که یک دانشجو تصمیم میگیرد پایان نامه اش را شروع کند، اولین و مهمترین قدم، انتخاب موضوع جدید هست. موضوع باید طوری انتخاب شود که هم جدید و به روز باشه و هم غیر تکراری، قابلیت نوآوری داشته باشد و حائز خیلی شرایط دیگر باشد به شما توصیه میکنیم اگر میخواهید شخصا خودتان کار پایان نامه تان را انجام دهید، در انتخاب موضوع دقت زیادی داشته باشید.
بعد از انتخاب موضوع؛ پروپوزال نوشته می شود و بعد از تصویب پروپوزال، فصلهای پایان نامه نگاشته خواهد شد.

چطور کارم را با مجموعه دانش داران شروع کنم؟2021-11-21T23:15:21-01:00
چطور کارم رو با شما شروع کنم؟

برای شروع کارتان باید اول درخواستتان را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا بررسی شود و یک محقق بسیار مناسب، متعهد و دلسوز برای شما تعیین کنیم. بعد مقدمات کار شما را استارتت می زنیم و مرحله به مرحله جلو می بریم و در تمام مراحل کار شما را در جریان پیشرفت کارتون قرار می دهیم. به همین سادگی

این اطمینان را به شما می دهیم که کار شما توسط بهترین پژوهشگرها انجام شود و از نظر کیفیت کار هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

نمی خواهم استادم متوجه شود که از مشاوره موسسات استفاده کرده ام2021-11-21T23:08:41-01:00
من نمی خوام استادم متوجه شود که کارم را به موسسه شما محول کرده ام؛ امکانش هست؟

اگر از ابتدای کار تا پایان مسیر همراه مجموعه دانش داران باشید و قدم به قدم مراحل پایان نامه تان را با ما پیش ببرید، قطعا مشکلی متوجه شما نخواهد شد چون اولا سطح علمی شما را به اندازه سطح علمی و فنی پایان نامه ارتقاء می دهیم، درثانی آموزشهای لازم را به شما ارائه می کنیم تا مرحله به مرحله با پیشرفت کار شما هم پیشرفت کنید بطوریکه چنان به موضوع و پروژه مسلط شوید که براحتی نسبت به ارائه آن اقدام کنید.

استاد راهنمای من خیلی خیلی سخت گیر هست، چکار کنم؟2021-11-21T22:52:32-01:00
استاد راهنمای من خیلی خیلی سخت گیر هست، چکار کنم؟

اگر سخت گیری استاد راهنما ناشی از دلسوزی ایشان باشد؛ ما کار با این اساتید را بیشتر می پسندیم چون باعث میشود توانایی های خودمان را بهتر و بیشتر به نمایش بگذاریم. فقط کار شما دانشجوی عزیز کمی سخت خواهد شد به این دلیل که باید آمادگی لازم را جهت ارائه یک کار علمی با کیفیت داشته باشید. در واقع بایستی با مطالعه کامل نزد استاد راهنما حاضر شوید.

استاد راهنمای من بسیار کم سواد هست، چاره من چی هست؟2021-11-21T22:46:37-01:00
استاد راهنمای من خیلی کم سواد هست، چاره من چی هست؟

کار با اساتید کم تجربه و کم سواد بسیار بسیار دشوار است. توصیه اول ما این هست که در صورت امکان استاد راهنمایتان را عوض کنید اما اگر چاره ای نداشتید، مجبوریم از پلانی که برای مواجهه با اساتید کم تجربه تدارک دیده ایم استفاده کنیم و ضمنا به نوعی با این اساتید مدارا کنیم تا مشکلی پیش نیاید.

من یک کار خیلی ویژه و خاص می خواهم، امکانش هست؟2021-11-21T22:38:47-01:00
من یک کار خیلی ویژه و خاص می خواهم، امکانش هست؟

ما از دانشجویانی که مایلند یک پایان نامه تک و بسیار خاص انجام بدن، حمایت می کنیم اما باید خودشان هم آمادگی لازم برای این کار رو داشته باشند و در واقع حائز شرایط خاص آن باشند.

 

اولا پروژه های خاص و ویژه، به نسبت به زمان بیشتری نیاز دارند.
ثانیا انجام یک کار بسیار خاص و منحصر به فرد، مستلزم استفاده از اساتید بسیار خبره و با تجربه هست و این مساله هزینه متوسط پروژه رو افزایش می ده
ثالثا دفاع از پروژه های خاص، دشواریهای خاص خودش رو داره و دانشجو باید در حد و اندازه کار ظاهر بشه و آمادگیهای لازم برای ارائه و دفاع رو داشته باشه

با تمام این تفاسیر، اگر با در نظر گرفتن این شرایط مایل به انجام یک پایان نامه خاص هستید، ما با کمال میل همراه شما هستیم.

آیا بابت تکمیل پایان نامه های ناقص، مشاوره ای ارائه می شود؟2021-11-21T22:32:16-01:00
آیا کارهای ناقص را شما تکمیل می کنید؟

بله کار شما در هر مرحله ای که باشد و هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید مجتمع دانش داران مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیرد. البته ترجیح ما همیشه این است که هر پروژه را از فاز صفر شروع کنید و از ابتدا طبق بالاترین استانداردهای دانشگاههای کشور انجام بدیم.

پایان نامه من کامل انجام شده اما نیاز به اصلاحات دارد، کمک شما چیست؟2021-11-21T22:28:38-01:00
من پایان نامه ام را کامل انجام داده ام، اما استاد راهنما اصلاحاتی را مطرح کرده اند شما انجام می دهید؟

بله ابتدا باید کار پایان نامه شما مورد بررسی قرار گرفته و کامنتها و اصلاحات مد نظر استاد راهنما هم مورد واکاوی و بررسی دقیق قرار بگیرد. بعد از بررسی دقیق شرایط فعلی پایان نامه شما؛ اقدامات لازم جهت اصلاح و تامین نظرات استاد راهنما انجام خواهد شد و هیچ جای نگرانی وجود ندارد

آیا در مجموعه دانش داران مشاوره رساله دکترا هم انجام می شود؟2021-11-21T22:24:34-01:00
آیا شما پایان نامه دکترا هم انجام می دهید؟

بله ما مشاوره پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد و دکترا را با بالاترین سطح کیفیت انجام می دهیم و تا جلسه دفاع پشتیبان شما عزیزان هستیم.

من فقط یک پایان نامه معمولی می خواهم پیشنهاد شما چیست؟2021-11-21T22:18:55-01:00
من فقط یک پایان نامه معمولی می خوام و مشکلی با اساتید ندارم…

ببینید ممکن است که شما با استاد راهنمایتان یک رابطه دوستانه ای داشته باشید و شاهد سخت گیری زیادی از سمت ایشان نباشید اما ما پیشنهاد می کنیم که باز هم کار پایان نامه تان رو جدی بگیرید چراکه اولا شما بایستی در حضور دو استاد دیگر که نقش داور را دارند، از پایان نامه تان دفاع کنید ثانیا پایان نامه شما ماحصل تلاش شما در مقطع کارشناسی ارشد هست و با انجام یک کار قوی و مناسب، می توانید بعنوان یک رزومه قوی معرفی کنید.

راههای ارتباطی با ما:

جهت ارتباط با کارشناسان واحد رساله حقوق در مجتمع دانش داران می توانید از طرق زیر اقدام کنید:

تکمیل و ارسال فرم

تماس با کارشناسان شیفت:
09101502239 – 09103434482

آدرس: تهران خیابان آزادی – ابتدای خیابان جمالزاده جنوبی کوچه دانشور پلاک 4 مجتمع دانش داران

ترجمه تخصصی متون؛ ترجمه یکی از خدمات ویژه ای است  که دانشجویان عزیز بارها به آن نیاز پیدا می کنند. توصیه ما استفاده از خدمات تخصصی ترجمه موسسه ای است که بیش از 15 سال در این زمینه تجربه مفید و ارزشمند داشته و به دانشجویان عشق می ورزد. برای آگاهی از هزینه خدمات ترجمه اینجا کلیک کنید.

انجام پایان نامه روانشناسی؛ یکی از دغدغه های مهم دانشجویان روانشناسی، نوشتن پایان نامه است. پایان نامه های روانشناسی نیاز به تخصص ویژه ای دارد که در مجتمع دانشورزان این تجربه در حد مطلوب وجود دارد. توصیه ما به دانشجویان این رشته استفاده از خدمات این موسسه است. با ورود به این صفحه آشنایی بیشتری کسب کنید.

یکی از بهترین موسسات سطح کشور در زمینه مشاوره پایان نامه مدیریت؛ موسسه ایران داکیومنت است. در این مرکز نوابغ رشته مدیریت دور هم جمع شده اند تا خدماتی تخصصی و با کیفیت جهت انجام پایان نامه مدیریت ارائه کنند. دانشجویان عزیز این رشته می توانند با خیالی آسوده به این مرکز مراجعه کنند. اطلاعات بیشتر…

کیفیت انجام پایان نامه مهندسی صنایع به تسلط بر نرم افزارهای تخصصی این رشته بستگی دارد. محققینی که تسلط کامل به نرم افزارهایی همچون گمز، ارنا، متلب، msproject، مینی تب، Comfar و … براحتی می توانند از عهده پروژه های پایان نامه این رشته بربیایند. موسسه دانش طرح مرکزی است که در انجام پایان نامه مهندسی صنایع تخصص دارند. بیشتر بدانید….

Go to Top