پایان نامه علوم سیاسی روابط بین الملل2022-01-24T20:40:10-01:00
پایان نامه علوم سیاسی روابط سیاسی

پایان نامه علوم سیاسی  – روابط بین الملل| خدمات تخصصی مشاوره، انتخاب موضوع، آموزش و پشتیبانی تا جلسه دفاع

کسب موفقیت در پایان نامه علوم سیاسی تنها با اتکا به تجربه و تخصص اساتید و خبره میسر است


حضور گرم شما در این سامانه را آغازی بر تعهدات خودمان می دانیم؛ ما توانمندسازی شما برای یک دفاع بی نظیر از پایان نامه تان را تضمین می کنیم

تیم ویژه مشاورین پایان نامه علوم سیاسی (روابط بین الملل)

کارگروه تخصصی مشاوره پایان نامه روابط بین الملل ترکیبی از محققین و پژوهشگران ممتازی است که تجربه و دامنه مطالعاتی بسیار گسترده ای پیرامون مسائل روز این رشته  دارند و این اطمینان را به تمام دانشجویان عزیز می دهیم که با یک زمان بندی دقیق، معقول و منطقی؛ خدماتی بی نظیر دریافت خواهید کرد چنانچه نتیجه کار با این کارگروه؛ نظر سخت گیرترین اساتید راهنما را جلب خواهد کرد. ما موفقیت شما را در ارائه یک کار کامل و اخذ حداکثر نمره پایان نامه؛ تضمین می کنیم

[شماره تلفنهای 09101502239 و 09103434482 همواره در دسترس شماست و ما مشتاقانه پاسخگوی تمام سوالات شما هستیم]

فرم درخواست مشاوره:

پایان نامه روابط سیاسی - علوم سیاسی
پایان نامه علوم سیاسی روابط سیاسی

رشته علوم سیاسی گرایش روابط بین الملل

گرایش روابط بین الملل یکی از گرایشهای مهم رشته علوم ساسی ست که بهره مندی از این علم می تواند تاثیرات مثبت بسیاری در شرایط کشور داشته باشد. سابقه این رشته بسیار کهن و ریشه در زمان یونان دارد و روابط بین الملل به عنوان یک فعالیت سیاسی از از توکودیدس، مورخ یونانی آغاز شده است و سر انجام در اوایل قرن بیستم تبدیل به یک رشته مستقل دانشگاهی در علوم سیاسی شده است و درواقع می توان گفت علمی میان رشته ای است.
دانشجویان این رشته به مطالعه روابط میان کشورها و نقش کشورهای مستقل، سازمان های بین دولتی یا سازمان های غیر دولتی جهانی، سازمان های مردم نهاد و شرکت های چند ملیتی می پردازند و سیاست های خارجی یک دولت را تعیین یا بررسی می کنند.

جهت بهره مندی از خدمات مشاوره پایان نامه رشته روابط بین الملل، می توانید فرم ابتدای صفحه را تکمیل و ارسال کنید و یا با شماره کارشناس شیفت تماس حاصل فرمایید.

 

پایان نامه علوم سیاسی گرایش روابط بین الملل

نحوه نوشتن پایان نامه، انتخاب موضوع، حساسیتهای موجود و خدمات دانش داران

پایان نامه روابط بین الملل در مقطع کارشناسی ارشد معمولا در 5 فصل تدوین می گردد که در حالت طبیعی کل فصول بایستی بین 80 تا 120 صفحه باشد. بهتر است در تمامی فصول از مقدمه آغاز و به نتیجه ای مختصر ختم شود. همچنین در نوشتن پایان نامه باید از معتبرترین و به روز ترین منابع استفاده شود و در پایان هر پاراگراف؛ منبع آن به درستی و با دقت ذکر شود. پژوهشگران مجتمع دانش داران در نگارش فصول پایان نامه بسیار حساس هستند و به جزئیات دقت کافی دارند. همچنین باید توجه داشت که مطالب حتما بایستی مفهومی نگاشته شود و از کپی برداری اجتناب شود بطوریکه در خاتمه با بارگذاری پایان نامه در سامانه همانندجویی؛ درصد تشابه محتوای آن زیر 30درصد ارزیابی گردد. ما با بهره گیری از ظرفیتهای ویژه، موفقیت شما را در ارائه یک پایان نامه مطلوب تضمین می کنیم برای شروع؛ کافیست فرم ابتدای این صفحه را تکمیل و ارسال کنید و یا با شماره کارشناسان شیفت تماس حاصل فرمایید.

قیمت پایان حقوق خصوصی

مراحل نوشتن پایان نامه علوم سیاسی روابط بین الملل

اولین قدم برای آغاز به نگارش یک پایان نامه قوی و علمی؛ انتخاب موضوع مناسب و کاربردی است. موضوع باید به تایید استاد راهنما برسد و طی استعلام در سامانه ایرانداک، غیر تکراری و جدید باشد. بعد از قطعی شدن موضوع؛ قدم بعدی نگارش پروپوزال است که به نوبه خود حساسیت و اهمیت خاصی دارد. در اغلب دانشگاهها، پروپوزال بایستی به تصویب شورای پژوهشی برسد تا دانشجو اجازه یابد فصول پایان نامه را شروع کند.
تمام فصلهای پایان نامه روابط بین الملل بایستی طبق نظر استاد راهنما تدوین شود و پیش از تایید هر فصل، شروع فصل بعدی توصیه نمی شود. در نهایت بعد از نگارش تمام فصول؛ دانشجو با تهیه فایل پاورپوینت آماده دفاع از رساله می گردد. پر واضح است که در خلال نگارش پایان نامه فراز و فرودهای فراوانی وجود دارد و دانشجو با چالشهایی مواجه خواهد شد که عبوز از آنها مستلزم داشتن تجربه و دانش کافی است.

چنانچه در انجام پایان نامه تان دچار مشکل هستید؛ حتما از مشاوره اساتید این مجموعه بهره مند شوید چراکه با آزمون و خطا؛ روند پایان نامه بسیار فرسایشی خواهد بود. [برای مشاوره می توانید فرم ابتدای صفحه را تکمیل کنید]

انتخاب موضوع پایان نامه روابط بین الملل

برای انتخاب موضوع پایان نامه روابط بین الملل، باید مطالعه وسیعی پیرامون موضوعات و مسائل روز داخلی و بین المللی داشته باشید و از خلاء های پژوهشی این رشته آگاه باشید تا بتوانید انتخاب دقیق و هوشمندانه ای داشته باشید. انتخاب موضوع صحیح و مناسب یکی از مهمترین اقدامات شماست و باید با دقت انجام شود و اگرفرصت مطالعه و بررسی موضوعات مناسب را ندارید می توانید از مشورت محققین مجتمع دانش داران بهره مند شوید.

پروپوزال علوم سیاسی

هزینه مشاوره پروپوزال کارشناسی ارشد روابط بین الملل

اهمیت و حساسیت نوشتن صحیح و دقیق پروپوزال روابط بین الملل بعنوان پیش درآمدی بر پایان نامه؛ کاملا روشن است. همانطور که پیشتر هم گفته شد پروپوزال اگرچه به لحاظ تعداد صفحه؛ حجم زیادی ندارد و نهایتا بین ۱۵ تا ۲۰ صفحه (برای مقطع ارشد) است اما بدلیل اینکه مقدمه ی مهمی برای شروع نگارش پایان نامه است؛ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و اساتید راهنما نیز حساسیت ویژه برای آن قائل هستند.  [برای ثبت سفارش مشاوره پروپوزال علوم سیاسی میتوانید فرم ابتدای صفحه را تکمیل کنید]

هزینه مشاوره پایان نامه روابط بین الملل

هزینه خدمات مشاوره پایان نامه روابط بین الملل به عوامل متعددی از جمله موضوع انتخابی، دسترسی به منابع غنی و معتبر موضوع، فرصتی که دانشجو در اختیار دارد، مقطع تحصیلی دانشجو (ارشد یا دکترا) و … بستگی دارد بنابراین قبل از اظهار نظر در خصوص هزینه خدمات؛ بایستی مشاوره و تبادل نظر کوتاهی با دانشجو داشته باشیم لیکن بدلیل تسلط کامل محققین این مجموعه به شیوه نگارش پایان نامه و دسترسی کامل به تمامی منابع معتبر؛ قیمت خدمات کاملا منطقی، منصفانه و مناسب می باشد.

پایان نامه علوم سیاسی

بهترین موسسه مشاوره پایان نامه روابط بین الملل

اغلب دانشجویان عزیز رشته روابط بین الملل؛ اعتقاد دارند تیم پژوهشی مجتمع دانش داران بهترین گروه پژوهشی در زمینه مشاوره پایان نامه «روابط بین الملل» در کشور است. اما این موفقیت چگونه برای ما حاصل شده است؟ ما پس از سالها فعالیت در زمینه مشاوره، ارزیابی، نقد، آموزش، تدوین و نگارش پایان نامه های علوم سیاسی و روابط بین الملل، چالشی نمانده که برآن فائق نیامده باشیم. همچنین ما به این نتیجه رسیده ایم که یکی از مهمترین عوامل موفقیت در نگارش پایان نامه و دفاع سریع از آن هماهنگ بودن عملکرد دانشجو با نقطه نظرات استاد راهنما می باشد. دوستان؛ نگارش پایان نامه قطعا یک فعالیت علمی و پژوهشی است؛ اما در هر کار علمی؛ سلیقه و تفاوت دیدگاه نیز وجود دارد که باید به آنها توجه شود.

باعث افتخار است که اعلام کنیم در این گرایش از رشته روابط بین الملل؛ در چارچوب تعهداتی که داریم، ما کسب حداکثر نمره را تضمین می کنیم

اصلاح، تکمیل و تقویت پایان نامه های ناقص روابط بین الملل

 برخلاف بسیاری از موسسات؛ کارگروه رساله علوم سیاسی، تکمیل یا اصلاح پروژه های ناقص را نیز می پذیرد و پایان نامه دانشجویان در هر مرحله ای که باشد و یا هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید ما مورد بازنگری، قرار گرفته و آموزشهای لازم جهت اصلاح و تکمیل آن ارائه می گردد. پس زمان را از دست ندهید و چنانچه در کار نگارش پایان نامه تان با موانع ای مواجه شده اید؛ همینک با کارشناسان شیفت   مجتمع دانش داران تماس بگیرید.

نظرات کاربرانی که از خدمات این مجموعه بهره مند شده اند:

بدون شک جزو بهترین شرکت های ایرانی هستید که دلسوزانه پاسخ مشتری را میدهید. کیفیت خدمات به حدی بالا بود که دلم نیومد نظرم رو اعلام نکنم.

میلاد محبوبی, آزاد تهران شرق

ممنونم از پشتیبانی عالیتون از اینکه شمارو انتخاب کردم واقعا راضیم . امیدوارم بتونم یه روزی عضوی از اساتید گروهتون باشم.

احسان کرمی, پیام نور تهران

من با همه موسسات معروف کار کردم هیچکدوم به خوبی دانش داران نبودن

رقیه بهداشتی, دانشگاه شهید چمران

با سلام.واقعا پشتیبانی شما عالیست.ای کاش بقیه شرکت ها نیز مثل شما بودن.

زیبا نام آور, دانشگاه علامه

من تعریف زیادی از مجموعه شما در دانشگاه خودمون و حتی بچه های دیگه شنیده بودم و انتظار داشتم کارتون در اولین ارائه به استاد راهنما تایید بشه که اینطور نشد و اصلاحاتی رو مطرح کردن. شاید من توقعم زیاده ولی انتظارم از یک موسسه با اینهمه مشتری و وسعت کار؛ بیشتر بود. البته پشتیبانی عالی بود و کیفیت کار از نظر خودم مطلوب بودش بازم دستتون درد نکنه برای ادامه کار مزاحمتون میشم

زینب حامی, دانشگاه تهران

بعضی از دانشجوها فکر میکنن هرموسسه ای که یک کار خوب تهیه ارائه می کنه، تمام نیاز شون رفع میشه ولی ارائه یک کار خوب فقط 20% کار هست 80% ما بقی پشتیبانی و رسیدگی به سوالات دانشجو هست که من هم خودم و هم همه دوستام قطعا انتخاب اول و آخرمون دانش داران خواهد بود.

اسماعیل پورزنجانی, دانشگاه علامه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کارکنان شرکت دانش داران. من از تمامی خدمات این شرکت تا الان راضی بودم و از پشتیبانی عالیشون تشکر میکنم.

رویا علیپور, دانشگاه آزاد ساوه

واقعا پشتیبانی عالی دارین بهترین مورد توی سرویس دهی همین پشتیبانی هست که پشتیباتیتون واقعا حرف نداره همیشه در هر حال با حوصله رسیدگی میکنید من که دیگه از این به بهد مشتری دایم این مجموعه میشم واقعا حرف ندارید عالی

سیامک توجهی, دانشگاه قم

بدون شک بهترین موسسه مشاوره پایان نامه در کل ایران هستین تشکر میکنم از شما

سینا مهاجر, دانشگاه بوئین زهرا

اعتراف می کنم که موسسه دانش داران هم از نظر کیفیت . هم از نظر قیمت و مهم تر از همه از نظر پشتیبانی بهترینه . اساتید و پژوهشگراش هم واقعا دلسوز هستند .  خیلی کارها و مشکلات که اصلا حلشون وظیفه اشون نبوده هم کمک کردند . پیشنهاد می کنم اولویت اول تون این موسسه باشه

رضوانه مازندرانی, دانشگاه آزاد سیرجان

سلام؛ من تعریف شما رو زیاد شنیده بودم خواستم ببینم هزینه نوشتن پروپوزال در مجموعه شما چقدر هست؟

یاسر عرفانی, دانشگاه آزاد تهران جنوب

با سلام تجربه ی استفاده از خدمات مجموعه دانش داران واقعاً راضی کننده هستش برعکس موسسات دیگه که پشتیبانی به شدت ضعیفی رو ارائه میدن.

طهورا غازانی, شهید بهشتی

من از کیفیت کار خانم دکتر رضوان زاده بسیار تشکر می کنم استاد راهنمام خیلی راضی بودن درسته که از نظر زمان بندی کمی تاخیر داشتن اما کیفیت کارشون حرف نداشت

یاشار مراودی لیقوان, دانشگاه تهران

قیمت کار من کمی بالا بودن ولی از کیفیت راضی بودم

وحید قدسی نیا, دانشگاه علوم تحقیقات

تجربیات بسیار بدی که از موسسات متفرقه داشتم باعث شد بنابر توصیه یکی از دوستانم بیام موسسه دانشداران کار کنم. از کیفیت مشاوره و نحوه پشتیبانی شون رضایت کامل دارم. ساعت 3 شب کامنت فرستادم و پاسخ دادن و با حوصله مشکلم حل شد. امیدوارم این نحوه پشتیبانی و این کیفیت سالهای سال ادامه دار باشه و من شخصا از بچه های دانش داران تشکر میکنم.

فاطمه خدادوست, پیام نور اصفهان

دفعه اول پایان نامه ام رو به موسسه ***** محول کردم و وقتی به استاد ارائه کردم مشکلات متعددی رو مطرح کردن و حل این مشکل باید از طرف شرکت برطرف می‌شد، اما نه تنها مشکل حل نشد، بلکه شرایط بدتر هم شد، با جستجو در گوگل خیلی اتفاقی با دانش داران آشنا شدم، از همان شروع همکاری با راهنمایی دقیق و کارآمد مشکل من را مرتفع کردند و این‌گونه شد که کارم رو انتقال دادم به این موسسه و تا امروز راضی بودم، برای پژوهشگران و عوامل مجموعه دانش داران، موفقیت روزافزون و تندرستی را آرزومندم

رضا محبی, دانشگاه بابل

میخواستم بدونم شما مقاله هم کار می کنید؛ اگر بله، هزینه ش چقدر هست؟

مجتبی توکلی, دانشگاه علوم تحقیقات

به دانشجوهای عزیز توصیه می کنم اصلا سراغ موسسات متفرقه نروند تجربه بسیار تلخ کارهای ضعیف و پشتیبانی بسیار ضعیف موسسات سودجو کلا من رو ناامید کرده بود اگر از اول با موسسه دانش داران آشنا شده بودم شرایطم خیلی متفاوت بود.  1 شب پیام فرستادم پشتیبانم در دسترس بود. بسیار راضی هستم.

کامیار توسطی, دانشگاه اهواز

بی نهایت سپاس از پشتیبانی و ارائه بهترین خدمات. موفق باشید

فاطمه میراسماعیلی, دانشگاه الزهرا

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین

نغمه یاسوجی, دانشگاه آزاد آبدانان

دانش داران هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر قیمت بسیار عالی هست

محمد سالاروند, آزاد تهران شمال

سلام واقعا دمتون گرم من از همه نظر از دانش داران راضی ام مخصوصا پشتیبانی خانم حائری و همکاران دیگه

پدرام قیاسی, دانشگاه پیام نور تهران

من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید

صدیقه نیازی, دانشگاه شازند

باسلام خدمت پرسنل مجرب و باتجربه مجتمع دانش داران جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاََ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر میکنم

فاطمه رضایی, دانشگاه علامه
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

همه مشتریاتون راضی هستن ولی یه تخفیفی برای کار من در نظر نگرفتین و این یک ضعف برای موسسه شماست

مهری کاکاوند, دانشگاه اراک

با سلام تجربه ی استفاده از خدمات مجموعه دانش داران واقعاً راضی کننده هستش برعکس موسسات دیگه که پشتیبانی به شدت ضعیفی رو ارائه میدن.

طهورا غازانی, شهید بهشتی

من از کیفیت کار خانم دکتر رضوان زاده بسیار تشکر می کنم استاد راهنمام خیلی راضی بودن درسته که از نظر زمان بندی کمی تاخیر داشتن اما کیفیت کارشون حرف نداشت

یاشار مراودی لیقوان, دانشگاه تهران

قیمت کار من کمی بالا بودن ولی از کیفیت راضی بودم

وحید قدسی نیا, دانشگاه علوم تحقیقات

تجربیات بسیار بدی که از موسسات متفرقه داشتم باعث شد بنابر توصیه یکی از دوستانم بیام موسسه دانشداران کار کنم. از کیفیت مشاوره و نحوه پشتیبانی شون رضایت کامل دارم. ساعت 3 شب کامنت فرستادم و پاسخ دادن و با حوصله مشکلم حل شد. امیدوارم این نحوه پشتیبانی و این کیفیت سالهای سال ادامه دار باشه و من شخصا از بچه های دانش داران تشکر میکنم.

فاطمه خدادوست, پیام نور اصفهان

دفعه اول پایان نامه ام رو به موسسه ***** محول کردم و وقتی به استاد ارائه کردم مشکلات متعددی رو مطرح کردن و حل این مشکل باید از طرف شرکت برطرف می‌شد، اما نه تنها مشکل حل نشد، بلکه شرایط بدتر هم شد، با جستجو در گوگل خیلی اتفاقی با دانش داران آشنا شدم، از همان شروع همکاری با راهنمایی دقیق و کارآمد مشکل من را مرتفع کردند و این‌گونه شد که کارم رو انتقال دادم به این موسسه و تا امروز راضی بودم، برای پژوهشگران و عوامل مجموعه دانش داران، موفقیت روزافزون و تندرستی را آرزومندم

رضا محبی, دانشگاه بابل

میخواستم بدونم شما مقاله هم کار می کنید؛ اگر بله، هزینه ش چقدر هست؟

مجتبی توکلی, دانشگاه علوم تحقیقات
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

به دانشجوهای عزیز توصیه می کنم اصلا سراغ موسسات متفرقه نروند تجربه بسیار تلخ کارهای ضعیف و پشتیبانی بسیار ضعیف موسسات سودجو کلا من رو ناامید کرده بود اگر از اول با موسسه دانش داران آشنا شده بودم شرایطم خیلی متفاوت بود.  1 شب پیام فرستادم پشتیبانم در دسترس بود. بسیار راضی هستم.

کامیار توسطی, دانشگاه اهواز

بی نهایت سپاس از پشتیبانی و ارائه بهترین خدمات. موفق باشید

فاطمه میراسماعیلی, دانشگاه الزهرا

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین

نغمه یاسوجی, دانشگاه آزاد آبدانان

دانش داران هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر قیمت بسیار عالی هست

محمد سالاروند, آزاد تهران شمال

سلام واقعا دمتون گرم من از همه نظر از دانش داران راضی ام مخصوصا پشتیبانی خانم حائری و همکاران دیگه

پدرام قیاسی, دانشگاه پیام نور تهران

من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید

صدیقه نیازی, دانشگاه شازند

باسلام خدمت پرسنل مجرب و باتجربه مجتمع دانش داران جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاََ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر میکنم

فاطمه رضایی, دانشگاه علامه

همه مشتریاتون راضی هستن ولی یه تخفیفی برای کار من در نظر نگرفتین و این یک ضعف برای موسسه شماست

مهری کاکاوند, دانشگاه اراک

به بسیاری از سوالات شما عزیزان در این قسمت پاسخ داده شده است:

مراحل انجام پایان نامه چگونه است؟2021-11-21T23:20:36-01:00
مراحل انجام کار پایان نامه چطور هست؟

زمانی که یک دانشجو تصمیم میگیرد پایان نامه اش را شروع کند، اولین و مهمترین قدم، انتخاب موضوع جدید هست. موضوع باید طوری انتخاب شود که هم جدید و به روز باشه و هم غیر تکراری، قابلیت نوآوری داشته باشد و حائز خیلی شرایط دیگر باشد به شما توصیه میکنیم اگر میخواهید شخصا خودتان کار پایان نامه تان را انجام دهید، در انتخاب موضوع دقت زیادی داشته باشید.
بعد از انتخاب موضوع؛ پروپوزال نوشته می شود و بعد از تصویب پروپوزال، فصلهای پایان نامه نگاشته خواهد شد.

چطور کارم را با مجموعه دانش داران شروع کنم؟2021-11-21T23:15:21-01:00
چطور کارم رو با شما شروع کنم؟

برای شروع کارتان باید اول درخواستتان را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا بررسی شود و یک محقق بسیار مناسب، متعهد و دلسوز برای شما تعیین کنیم. بعد مقدمات کار شما را استارتت می زنیم و مرحله به مرحله جلو می بریم و در تمام مراحل کار شما را در جریان پیشرفت کارتون قرار می دهیم. به همین سادگی

این اطمینان را به شما می دهیم که کار شما توسط بهترین پژوهشگرها انجام شود و از نظر کیفیت کار هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

نمی خواهم استادم متوجه شود که از مشاوره موسسات استفاده کرده ام2021-11-21T23:08:41-01:00
من نمی خوام استادم متوجه شود که کارم را به موسسه شما محول کرده ام؛ امکانش هست؟

اگر از ابتدای کار تا پایان مسیر همراه مجموعه دانش داران باشید و قدم به قدم مراحل پایان نامه تان را با ما پیش ببرید، قطعا مشکلی متوجه شما نخواهد شد چون اولا سطح علمی شما را به اندازه سطح علمی و فنی پایان نامه ارتقاء می دهیم، درثانی آموزشهای لازم را به شما ارائه می کنیم تا مرحله به مرحله با پیشرفت کار شما هم پیشرفت کنید بطوریکه چنان به موضوع و پروژه مسلط شوید که براحتی نسبت به ارائه آن اقدام کنید.

استاد راهنمای من خیلی خیلی سخت گیر هست، چکار کنم؟2021-11-21T22:52:32-01:00
استاد راهنمای من خیلی خیلی سخت گیر هست، چکار کنم؟

اگر سخت گیری استاد راهنما ناشی از دلسوزی ایشان باشد؛ ما کار با این اساتید را بیشتر می پسندیم چون باعث میشود توانایی های خودمان را بهتر و بیشتر به نمایش بگذاریم. فقط کار شما دانشجوی عزیز کمی سخت خواهد شد به این دلیل که باید آمادگی لازم را جهت ارائه یک کار علمی با کیفیت داشته باشید. در واقع بایستی با مطالعه کامل نزد استاد راهنما حاضر شوید.

استاد راهنمای من بسیار کم سواد هست، چاره من چی هست؟2021-11-21T22:46:37-01:00
استاد راهنمای من خیلی کم سواد هست، چاره من چی هست؟

کار با اساتید کم تجربه و کم سواد بسیار بسیار دشوار است. توصیه اول ما این هست که در صورت امکان استاد راهنمایتان را عوض کنید اما اگر چاره ای نداشتید، مجبوریم از پلانی که برای مواجهه با اساتید کم تجربه تدارک دیده ایم استفاده کنیم و ضمنا به نوعی با این اساتید مدارا کنیم تا مشکلی پیش نیاید.

من یک کار خیلی ویژه و خاص می خواهم، امکانش هست؟2021-11-21T22:38:47-01:00
من یک کار خیلی ویژه و خاص می خواهم، امکانش هست؟

ما از دانشجویانی که مایلند یک پایان نامه تک و بسیار خاص انجام بدن، حمایت می کنیم اما باید خودشان هم آمادگی لازم برای این کار رو داشته باشند و در واقع حائز شرایط خاص آن باشند.

 

اولا پروژه های خاص و ویژه، به نسبت به زمان بیشتری نیاز دارند.
ثانیا انجام یک کار بسیار خاص و منحصر به فرد، مستلزم استفاده از اساتید بسیار خبره و با تجربه هست و این مساله هزینه متوسط پروژه رو افزایش می ده
ثالثا دفاع از پروژه های خاص، دشواریهای خاص خودش رو داره و دانشجو باید در حد و اندازه کار ظاهر بشه و آمادگیهای لازم برای ارائه و دفاع رو داشته باشه

با تمام این تفاسیر، اگر با در نظر گرفتن این شرایط مایل به انجام یک پایان نامه خاص هستید، ما با کمال میل همراه شما هستیم.

آیا بابت تکمیل پایان نامه های ناقص، مشاوره ای ارائه می شود؟2021-11-21T22:32:16-01:00
آیا کارهای ناقص را شما تکمیل می کنید؟

بله کار شما در هر مرحله ای که باشد و هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید مجتمع دانش داران مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیرد. البته ترجیح ما همیشه این است که هر پروژه را از فاز صفر شروع کنید و از ابتدا طبق بالاترین استانداردهای دانشگاههای کشور انجام بدیم.

پایان نامه من کامل انجام شده اما نیاز به اصلاحات دارد، کمک شما چیست؟2021-11-21T22:28:38-01:00
من پایان نامه ام را کامل انجام داده ام، اما استاد راهنما اصلاحاتی را مطرح کرده اند شما انجام می دهید؟

بله ابتدا باید کار پایان نامه شما مورد بررسی قرار گرفته و کامنتها و اصلاحات مد نظر استاد راهنما هم مورد واکاوی و بررسی دقیق قرار بگیرد. بعد از بررسی دقیق شرایط فعلی پایان نامه شما؛ اقدامات لازم جهت اصلاح و تامین نظرات استاد راهنما انجام خواهد شد و هیچ جای نگرانی وجود ندارد

آیا در مجموعه دانش داران مشاوره رساله دکترا هم انجام می شود؟2021-11-21T22:24:34-01:00
آیا شما پایان نامه دکترا هم انجام می دهید؟

بله ما مشاوره پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد و دکترا را با بالاترین سطح کیفیت انجام می دهیم و تا جلسه دفاع پشتیبان شما عزیزان هستیم.

من فقط یک پایان نامه معمولی می خواهم پیشنهاد شما چیست؟2021-11-21T22:18:55-01:00
من فقط یک پایان نامه معمولی می خوام و مشکلی با اساتید ندارم…

ببینید ممکن است که شما با استاد راهنمایتان یک رابطه دوستانه ای داشته باشید و شاهد سخت گیری زیادی از سمت ایشان نباشید اما ما پیشنهاد می کنیم که باز هم کار پایان نامه تان رو جدی بگیرید چراکه اولا شما بایستی در حضور دو استاد دیگر که نقش داور را دارند، از پایان نامه تان دفاع کنید ثانیا پایان نامه شما ماحصل تلاش شما در مقطع کارشناسی ارشد هست و با انجام یک کار قوی و مناسب، می توانید بعنوان یک رزومه قوی معرفی کنید.

راههای ارتباطی با ما:

جهت ارتباط با کارشناسان واحد علوم سیاسی مجتمع دانش داران می توانید از طرق زیر اقدام کنید:

تکمیل و ارسال فرم

Go to Top