نمونه چکیده پایان نامه حقوق2022-08-20T12:16:13+00:00
نمونه چکیده پایان نامه حقوق

چکیده پایان نامه حقوق

  نمونه چکیده پایان نامه حقوق | نحوه نوشتن چکیده | اهمیت چکیده پایان نامه حقوق

کسب موفقیت در پایان نامه حقوق تنها با اتکا به تجربه و تخصص اساتید و خبره میسر است


حضور گرم شما در این سامانه را آغازی بر تعهدات خودمان می دانیم؛ ما توانمندسازی شما برای یک دفاع بی نظیر از پایان نامه تان را تضمین می کنیم

فرم درخواست مشاوره:

چکیده پایان نامه حقوق

چکیده پایان نامه، همانطور که از اسم آن برمیآید خلاصه ای بسیار مختصر و مفید از محتوای پایان نامه است که به مخاطب بیان می کند ساختار محتوایی و مفهومی پایان نامه از چه نقطه ای آغاز و در چه نقطه ای خاتمه یافته است و اساسا در این پژوهش یا همان پایان نامه؛ محقق دنبال چه مقصودی بوده و به چه نتایجی رسیده است.

حجم و مقدار چکیده پایان نامه حقوق نباید از 250 کلمه تجاوز کند و از گزافه گویی و شاخ و برگ اضافی اجتناب شود. همچنین در پایان چکیده؛ بایستی واژگان کلیدی تحقیق تیتروار نوشته شود. این کلمات کلیدی به مخاطب کمک می کند تا تشخیص بدهد محتوای رساله حول چه واژه هایی تنظیم شده است

چکیده پایان نامه باید زمانی که انجام پایان نامه حقوق به اتمام رسیده و نتایج تحقیق تبیین شده است؛ به رشته تحریر درآید.

پایان نامه روابط سیاسی - علوم سیاسی
پایان نامه علوم سیاسی روابط سیاسی

نمونه چکیده پایان نامه حقوق

همانطور که قبلا توضیح داده شد؛ چکیده پایان نامه مشتمل بر 250 کلمه خواهد بود و شمای کلی پایان نامه را تبیین می کند. درواقع هر پایان نامه ای باید با چکیده آغاز شود که عبارت است از بحث پیرامون موضوع پایان نامه، شیوه های تحقیق و نتیجه کلي. به یک نمونه از چکیده پایان نامه حقوق توجه کنید:

چکیده

با توجه به اينكه مقوله امنيت، مفهومي انساني و اجتماعي است، مي توان نتيجه گرفت كه لازمه تأمين آن نيز رنگ اجتماعي داشته و نهادهاي اجتماعي (از جمله نهادهاي انتظامي و امنيتي) متولي تأمين آن هستند. معيارهاي عقلاني اصل پيشگيري نيز ريشه در منافع و مصالحي دارد كه با تأمين امنيت پيشگيرانه، متوجه جامعه مي شودو تامین این امنیت اغلب توسط پلیس محقق می گردد. . این پایان نامه در صدد است تا با روشی تحلیلی – توصیفی دریابد  که  تغییر رویكرد هاي پليس از  سنتی به پليس جامعه محور چه ضرورتهایی دارد و سبب چه تحولاتی گشته است . یافته های دراین رساله نشان می دهد  که پلیس جامعه مدار با تاکید بر پیشگیری جامعه محور سبب نتایج مثبتی نظیر تغییر نگرش نظم عمومی امنیت محور بر نظم عمومی شهروندمدار ، تحقق پلیس تعامل گرا به جای پلیس سرکوبگر،ایفای نقش پلیس ترمیم کننده به جای پلیس انتقام گیرنده ، ایفای نقش پلیس هشدار دهنده به جای پلیس تعقیب کننده گشته است .

واژگان کلیدی : پلیس سنتی ،پلیس جامعه محور، پیشگیری از جرم،نظم عمومی ،امنیت

اهمیت چکیده پایان نامه

 چکیده پایان نامه پس از عنوان اصلی، اولین مطلبی است مخاطب به سراغ آن می رود و بدون تردید بیش از سایر بخش‌ های یک پایان ‌نامه یا مقاله خوانده می‌شود. بنابراین واضح است که چکیده باید تصویری جامع، دقیق و مناسب از محتوای پایان ‌نامه ارائه کند.

چکیده پایان نامه حقوق یکی از اصلی ترین منبع جهت آشنایی با مفهوم و محتوای پایان نامه است. تمام محققین در هنگام جستجوی اطلاعات و منابع مورد نیاز پژوهشی خودشان نیاز به دسترسی پایان نامه هایی دارند که در راستای موضوع پژوهش شان است چکیده پایان نامه باید این قابلیت را داشته باشد تا اطلاعات دقیقی راجع به پایان نامه به مخاطب بدهد.

برای انجام پایان نامه حقوق خصوصی می توانید چکیده های متعددی از پایان نامه های مختلف را مطالعه کرده و با اصول و قواعد این کار آشنا شوید

چکیده پایان نامه حقوق جزا

اهمیت نوشتن چکیده پایان نامه حقوق

نحوه نگارش مطالب چکیده پایان نامه بسیار پراهمیت است، چرا که یک چکیده دقیق، مخاطب را ترغیب می‌کند تا کل پایان ‌نامه یا مقاله را مطالعه کند و این خود یک دستاورد علمی است. درواقع با توجه به کثرت پایان‌ نامه‌ ها، مقالات و منابع دیگر، این امکان برای محققان و پژوهشگران وجود ندارد که بتوانند همه این مطالب را مطالعه کنند بنابراین چکیده دقیق می‌ تواند اطلاعات کافی در مورد موضوع تحقیق را مختصر و مفید در کوتاه‌ ترین زمان انتقال دهد.
اگر در انتخاب موضوع پایان نامه حقوق؛ دچار تردید هستید می توانید از مشاورین ممتاز مجتمع دانش داران مشورت بگیرید.

پروپوزال علوم سیاسی

انتخاب موضوع پایان نامه حقوق

برای انتخاب عنوان پایان نامه حقوق ، باید مطالعه وسیعی پیرامون مسائل فقهی و حقوقی داشته باشید و قدرت تجزیه و تحلیل و تطبیق مسائل با هم را داشته باشید تا در نهایت از خلاء های پژوهشی این رشته آگاه شوید و بتوانید انتخاب دقیق و هوشمندانه ای داشته باشید. انتخاب موضوع صحیح و مناسب یکی از مهمترین اقدامات شماست و باید با دقت انجام شود و اگرفرصت مطالعه و بررسی موضوعات مناسب را ندارید می توانید از مشورت محققین مجتمع دانش داران بهره مند شوید.

اهمیت انجام پروپوزال دکتری حقوق خصوصی

دانشجویان مقطع دکترا کاملا واقفند که اهمیت و حساسیت انجام پروپوزال دکترای حقوق به مراتب بیشتر از پروپوزال مقطع کارشناسی ارشد است چرا که در مقطع دکترا ما باید یک محتوا و یک دستاورد جدید وارد علم حقوق خصوصی کنیم و مقدمات آن در پروپوزال بایستی مشهود باشد. اساتید محترم راهنما در ارزیابی پروپوزال دکترا بسیار دقیق عمل می کنند و با هر گزافه گویی یا ادعای نسنجیده، ممکن هست که ادامه کار دانشجو با مشکلات و چالشهای زیادی مواجه شود. ما توصیه می کنیم حتی اگر قصد دارید فصلهای پایان نامه تان را خودتان انجام بدهید، بهتر است برای انجام پروپوزال حتما از مشاورین با تجربه ما مشورت بگیرید.

همچنین از دانشجویان مقطع دکتری دعوت می شود جهت آشنایی با خدمات این مرکز در زمینه انجام رساله دکتری حقوق به صفحه مزبور مراجعه کنند.

پایان نامه علوم سیاسی

سمینار حقوق

سمینار حقوق ماهیتی همانند پایان نامه دارد اما در مقیاسی کوچکتر کار میشود و معمولا بعنوان یک پروژه درسی مطرح می شود. در این پروژه؛ دانشجو باید با راهنمایی استاد درس سمینار یک موضوع را انتخاب کرده و تحقیقاتی نسبتا کاملی را پیرامون آن انجام دهد و نتیجه را ارائه کند. همانطور که گفته شد؛ سمینار حقوق نسبت به پایان نامه از سطح پایین تری برخوردار است اما در بسیاری مواقع دانشجویان می توانند با ارائه یک کار قوی؛ این موافقت را جلب کنند که پایان نامه شان را در راستای سمینار انجام دهند.
چنانچه در انجام سمینار حقوق سوال یا  ابهامی دارید می توانید مقاله ای که با همین عنوان تهیه شده است را مطالعه نمایید.

نظرات کاربرانی که از خدمات مجتمع دانش داران بهره مند شده اند:

بدون شک جزو بهترین شرکت های ایرانی هستید که دلسوزانه پاسخ مشتری را میدهید. کیفیت خدمات به حدی بالا بود که دلم نیومد نظرم رو اعلام نکنم.

میلاد محبوبی, آزاد تهران شرق

ممنونم از پشتیبانی عالیتون از اینکه شمارو انتخاب کردم واقعا راضیم . امیدوارم بتونم یه روزی عضوی از اساتید گروهتون باشم.

احسان کرمی, پیام نور تهران

من با همه موسسات معروف کار کردم هیچکدوم به خوبی دانش داران نبودن

رقیه بهداشتی, دانشگاه شهید چمران

با سلام.واقعا پشتیبانی شما عالیست.ای کاش بقیه شرکت ها نیز مثل شما بودن.

زیبا نام آور, دانشگاه علامه

من تعریف زیادی از مجموعه شما در دانشگاه خودمون و حتی بچه های دیگه شنیده بودم و انتظار داشتم کارتون در اولین ارائه به استاد راهنما تایید بشه که اینطور نشد و اصلاحاتی رو مطرح کردن. شاید من توقعم زیاده ولی انتظارم از یک موسسه با اینهمه مشتری و وسعت کار؛ بیشتر بود. البته پشتیبانی عالی بود و کیفیت کار از نظر خودم مطلوب بودش بازم دستتون درد نکنه برای ادامه کار مزاحمتون میشم

زینب حامی, دانشگاه تهران

بعضی از دانشجوها فکر میکنن هرموسسه ای که یک کار خوب تهیه ارائه می کنه، تمام نیاز شون رفع میشه ولی ارائه یک کار خوب فقط 20% کار هست 80% ما بقی پشتیبانی و رسیدگی به سوالات دانشجو هست که من هم خودم و هم همه دوستام قطعا انتخاب اول و آخرمون دانش داران خواهد بود.

اسماعیل پورزنجانی, دانشگاه علامه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کارکنان شرکت دانش داران. من از تمامی خدمات این شرکت تا الان راضی بودم و از پشتیبانی عالیشون تشکر میکنم.

رویا علیپور, دانشگاه آزاد ساوه

واقعا پشتیبانی عالی دارین بهترین مورد توی سرویس دهی همین پشتیبانی هست که پشتیباتیتون واقعا حرف نداره همیشه در هر حال با حوصله رسیدگی میکنید من که دیگه از این به بهد مشتری دایم این مجموعه میشم واقعا حرف ندارید عالی

سیامک توجهی, دانشگاه قم

بدون شک بهترین موسسه مشاوره پایان نامه در کل ایران هستین تشکر میکنم از شما

سینا مهاجر, دانشگاه بوئین زهرا

اعتراف می کنم که موسسه دانش داران هم از نظر کیفیت . هم از نظر قیمت و مهم تر از همه از نظر پشتیبانی بهترینه . اساتید و پژوهشگراش هم واقعا دلسوز هستند .  خیلی کارها و مشکلات که اصلا حلشون وظیفه اشون نبوده هم کمک کردند . پیشنهاد می کنم اولویت اول تون این موسسه باشه

رضوانه مازندرانی, دانشگاه آزاد سیرجان

سلام؛ من تعریف شما رو زیاد شنیده بودم خواستم ببینم هزینه نوشتن پروپوزال در مجموعه شما چقدر هست؟

یاسر عرفانی, دانشگاه آزاد تهران جنوب

با سلام تجربه ی استفاده از خدمات مجموعه دانش داران واقعاً راضی کننده هستش برعکس موسسات دیگه که پشتیبانی به شدت ضعیفی رو ارائه میدن.

طهورا غازانی, شهید بهشتی

من از کیفیت کار خانم دکتر رضوان زاده بسیار تشکر می کنم استاد راهنمام خیلی راضی بودن درسته که از نظر زمان بندی کمی تاخیر داشتن اما کیفیت کارشون حرف نداشت

یاشار مراودی لیقوان, دانشگاه تهران

قیمت کار من کمی بالا بودن ولی از کیفیت راضی بودم

وحید قدسی نیا, دانشگاه علوم تحقیقات

تجربیات بسیار بدی که از موسسات متفرقه داشتم باعث شد بنابر توصیه یکی از دوستانم بیام موسسه دانشداران کار کنم. از کیفیت مشاوره و نحوه پشتیبانی شون رضایت کامل دارم. ساعت 3 شب کامنت فرستادم و پاسخ دادن و با حوصله مشکلم حل شد. امیدوارم این نحوه پشتیبانی و این کیفیت سالهای سال ادامه دار باشه و من شخصا از بچه های دانش داران تشکر میکنم.

فاطمه خدادوست, پیام نور اصفهان

دفعه اول پایان نامه ام رو به موسسه ***** محول کردم و وقتی به استاد ارائه کردم مشکلات متعددی رو مطرح کردن و حل این مشکل باید از طرف شرکت برطرف می‌شد، اما نه تنها مشکل حل نشد، بلکه شرایط بدتر هم شد، با جستجو در گوگل خیلی اتفاقی با دانش داران آشنا شدم، از همان شروع همکاری با راهنمایی دقیق و کارآمد مشکل من را مرتفع کردند و این‌گونه شد که کارم رو انتقال دادم به این موسسه و تا امروز راضی بودم، برای پژوهشگران و عوامل مجموعه دانش داران، موفقیت روزافزون و تندرستی را آرزومندم

رضا محبی, دانشگاه بابل

میخواستم بدونم شما مقاله هم کار می کنید؛ اگر بله، هزینه ش چقدر هست؟

مجتبی توکلی, دانشگاه علوم تحقیقات

به دانشجوهای عزیز توصیه می کنم اصلا سراغ موسسات متفرقه نروند تجربه بسیار تلخ کارهای ضعیف و پشتیبانی بسیار ضعیف موسسات سودجو کلا من رو ناامید کرده بود اگر از اول با موسسه دانش داران آشنا شده بودم شرایطم خیلی متفاوت بود.  1 شب پیام فرستادم پشتیبانم در دسترس بود. بسیار راضی هستم.

کامیار توسطی, دانشگاه اهواز

بی نهایت سپاس از پشتیبانی و ارائه بهترین خدمات. موفق باشید

فاطمه میراسماعیلی, دانشگاه الزهرا

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین

نغمه یاسوجی, دانشگاه آزاد آبدانان

دانش داران هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر قیمت بسیار عالی هست

محمد سالاروند, آزاد تهران شمال

سلام واقعا دمتون گرم من از همه نظر از دانش داران راضی ام مخصوصا پشتیبانی خانم حائری و همکاران دیگه

پدرام قیاسی, دانشگاه پیام نور تهران

من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید

صدیقه نیازی, دانشگاه شازند

باسلام خدمت پرسنل مجرب و باتجربه مجتمع دانش داران جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاََ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر میکنم

فاطمه رضایی, دانشگاه علامه
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

همه مشتریاتون راضی هستن ولی یه تخفیفی برای کار من در نظر نگرفتین و این یک ضعف برای موسسه شماست

مهری کاکاوند, دانشگاه اراک

با سلام تجربه ی استفاده از خدمات مجموعه دانش داران واقعاً راضی کننده هستش برعکس موسسات دیگه که پشتیبانی به شدت ضعیفی رو ارائه میدن.

طهورا غازانی, شهید بهشتی

من از کیفیت کار خانم دکتر رضوان زاده بسیار تشکر می کنم استاد راهنمام خیلی راضی بودن درسته که از نظر زمان بندی کمی تاخیر داشتن اما کیفیت کارشون حرف نداشت

یاشار مراودی لیقوان, دانشگاه تهران

قیمت کار من کمی بالا بودن ولی از کیفیت راضی بودم

وحید قدسی نیا, دانشگاه علوم تحقیقات

تجربیات بسیار بدی که از موسسات متفرقه داشتم باعث شد بنابر توصیه یکی از دوستانم بیام موسسه دانشداران کار کنم. از کیفیت مشاوره و نحوه پشتیبانی شون رضایت کامل دارم. ساعت 3 شب کامنت فرستادم و پاسخ دادن و با حوصله مشکلم حل شد. امیدوارم این نحوه پشتیبانی و این کیفیت سالهای سال ادامه دار باشه و من شخصا از بچه های دانش داران تشکر میکنم.

فاطمه خدادوست, پیام نور اصفهان

دفعه اول پایان نامه ام رو به موسسه ***** محول کردم و وقتی به استاد ارائه کردم مشکلات متعددی رو مطرح کردن و حل این مشکل باید از طرف شرکت برطرف می‌شد، اما نه تنها مشکل حل نشد، بلکه شرایط بدتر هم شد، با جستجو در گوگل خیلی اتفاقی با دانش داران آشنا شدم، از همان شروع همکاری با راهنمایی دقیق و کارآمد مشکل من را مرتفع کردند و این‌گونه شد که کارم رو انتقال دادم به این موسسه و تا امروز راضی بودم، برای پژوهشگران و عوامل مجموعه دانش داران، موفقیت روزافزون و تندرستی را آرزومندم

رضا محبی, دانشگاه بابل

میخواستم بدونم شما مقاله هم کار می کنید؛ اگر بله، هزینه ش چقدر هست؟

مجتبی توکلی, دانشگاه علوم تحقیقات
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

به دانشجوهای عزیز توصیه می کنم اصلا سراغ موسسات متفرقه نروند تجربه بسیار تلخ کارهای ضعیف و پشتیبانی بسیار ضعیف موسسات سودجو کلا من رو ناامید کرده بود اگر از اول با موسسه دانش داران آشنا شده بودم شرایطم خیلی متفاوت بود.  1 شب پیام فرستادم پشتیبانم در دسترس بود. بسیار راضی هستم.

کامیار توسطی, دانشگاه اهواز

بی نهایت سپاس از پشتیبانی و ارائه بهترین خدمات. موفق باشید

فاطمه میراسماعیلی, دانشگاه الزهرا

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین

نغمه یاسوجی, دانشگاه آزاد آبدانان

دانش داران هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر قیمت بسیار عالی هست

محمد سالاروند, آزاد تهران شمال

سلام واقعا دمتون گرم من از همه نظر از دانش داران راضی ام مخصوصا پشتیبانی خانم حائری و همکاران دیگه

پدرام قیاسی, دانشگاه پیام نور تهران

من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید

صدیقه نیازی, دانشگاه شازند

باسلام خدمت پرسنل مجرب و باتجربه مجتمع دانش داران جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاََ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر میکنم

فاطمه رضایی, دانشگاه علامه

همه مشتریاتون راضی هستن ولی یه تخفیفی برای کار من در نظر نگرفتین و این یک ضعف برای موسسه شماست

مهری کاکاوند, دانشگاه اراک

به بسیاری از سوالات شما عزیزان در این قسمت پاسخ داده شده است:

مراحل انجام پایان نامه چگونه است؟2021-11-21T23:20:36-01:00
مراحل انجام کار پایان نامه چطور هست؟

زمانی که یک دانشجو تصمیم میگیرد پایان نامه اش را شروع کند، اولین و مهمترین قدم، انتخاب موضوع جدید هست. موضوع باید طوری انتخاب شود که هم جدید و به روز باشه و هم غیر تکراری، قابلیت نوآوری داشته باشد و حائز خیلی شرایط دیگر باشد به شما توصیه میکنیم اگر میخواهید شخصا خودتان کار پایان نامه تان را انجام دهید، در انتخاب موضوع دقت زیادی داشته باشید.
بعد از انتخاب موضوع؛ پروپوزال نوشته می شود و بعد از تصویب پروپوزال، فصلهای پایان نامه نگاشته خواهد شد.

چطور کارم را با مجموعه دانش داران شروع کنم؟2021-11-21T23:15:21-01:00
چطور کارم رو با شما شروع کنم؟

برای شروع کارتان باید اول درخواستتان را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا بررسی شود و یک محقق بسیار مناسب، متعهد و دلسوز برای شما تعیین کنیم. بعد مقدمات کار شما را استارتت می زنیم و مرحله به مرحله جلو می بریم و در تمام مراحل کار شما را در جریان پیشرفت کارتون قرار می دهیم. به همین سادگی

این اطمینان را به شما می دهیم که کار شما توسط بهترین پژوهشگرها انجام شود و از نظر کیفیت کار هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

نمی خواهم استادم متوجه شود که از مشاوره موسسات استفاده کرده ام2021-11-21T23:08:41-01:00
من نمی خوام استادم متوجه شود که کارم را به موسسه شما محول کرده ام؛ امکانش هست؟

اگر از ابتدای کار تا پایان مسیر همراه مجموعه دانش داران باشید و قدم به قدم مراحل پایان نامه تان را با ما پیش ببرید، قطعا مشکلی متوجه شما نخواهد شد چون اولا سطح علمی شما را به اندازه سطح علمی و فنی پایان نامه ارتقاء می دهیم، درثانی آموزشهای لازم را به شما ارائه می کنیم تا مرحله به مرحله با پیشرفت کار شما هم پیشرفت کنید بطوریکه چنان به موضوع و پروژه مسلط شوید که براحتی نسبت به ارائه آن اقدام کنید.

استاد راهنمای من خیلی خیلی سخت گیر هست، چکار کنم؟2021-11-21T22:52:32-01:00
استاد راهنمای من خیلی خیلی سخت گیر هست، چکار کنم؟

اگر سخت گیری استاد راهنما ناشی از دلسوزی ایشان باشد؛ ما کار با این اساتید را بیشتر می پسندیم چون باعث میشود توانایی های خودمان را بهتر و بیشتر به نمایش بگذاریم. فقط کار شما دانشجوی عزیز کمی سخت خواهد شد به این دلیل که باید آمادگی لازم را جهت ارائه یک کار علمی با کیفیت داشته باشید. در واقع بایستی با مطالعه کامل نزد استاد راهنما حاضر شوید.

استاد راهنمای من بسیار کم سواد هست، چاره من چی هست؟2021-11-21T22:46:37-01:00
استاد راهنمای من خیلی کم سواد هست، چاره من چی هست؟

کار با اساتید کم تجربه و کم سواد بسیار بسیار دشوار است. توصیه اول ما این هست که در صورت امکان استاد راهنمایتان را عوض کنید اما اگر چاره ای نداشتید، مجبوریم از پلانی که برای مواجهه با اساتید کم تجربه تدارک دیده ایم استفاده کنیم و ضمنا به نوعی با این اساتید مدارا کنیم تا مشکلی پیش نیاید.

من یک کار خیلی ویژه و خاص می خواهم، امکانش هست؟2021-11-21T22:38:47-01:00
من یک کار خیلی ویژه و خاص می خواهم، امکانش هست؟

ما از دانشجویانی که مایلند یک پایان نامه تک و بسیار خاص انجام بدن، حمایت می کنیم اما باید خودشان هم آمادگی لازم برای این کار رو داشته باشند و در واقع حائز شرایط خاص آن باشند.

 

اولا پروژه های خاص و ویژه، به نسبت به زمان بیشتری نیاز دارند.
ثانیا انجام یک کار بسیار خاص و منحصر به فرد، مستلزم استفاده از اساتید بسیار خبره و با تجربه هست و این مساله هزینه متوسط پروژه رو افزایش می ده
ثالثا دفاع از پروژه های خاص، دشواریهای خاص خودش رو داره و دانشجو باید در حد و اندازه کار ظاهر بشه و آمادگیهای لازم برای ارائه و دفاع رو داشته باشه

با تمام این تفاسیر، اگر با در نظر گرفتن این شرایط مایل به انجام یک پایان نامه خاص هستید، ما با کمال میل همراه شما هستیم.

آیا بابت تکمیل پایان نامه های ناقص، مشاوره ای ارائه می شود؟2021-11-21T22:32:16-01:00
آیا کارهای ناقص را شما تکمیل می کنید؟

بله کار شما در هر مرحله ای که باشد و هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید مجتمع دانش داران مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیرد. البته ترجیح ما همیشه این است که هر پروژه را از فاز صفر شروع کنید و از ابتدا طبق بالاترین استانداردهای دانشگاههای کشور انجام بدیم.

پایان نامه من کامل انجام شده اما نیاز به اصلاحات دارد، کمک شما چیست؟2021-11-21T22:28:38-01:00
من پایان نامه ام را کامل انجام داده ام، اما استاد راهنما اصلاحاتی را مطرح کرده اند شما انجام می دهید؟

بله ابتدا باید کار پایان نامه شما مورد بررسی قرار گرفته و کامنتها و اصلاحات مد نظر استاد راهنما هم مورد واکاوی و بررسی دقیق قرار بگیرد. بعد از بررسی دقیق شرایط فعلی پایان نامه شما؛ اقدامات لازم جهت اصلاح و تامین نظرات استاد راهنما انجام خواهد شد و هیچ جای نگرانی وجود ندارد

آیا در مجموعه دانش داران مشاوره رساله دکترا هم انجام می شود؟2021-11-21T22:24:34-01:00
آیا شما پایان نامه دکترا هم انجام می دهید؟

بله ما مشاوره پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد و دکترا را با بالاترین سطح کیفیت انجام می دهیم و تا جلسه دفاع پشتیبان شما عزیزان هستیم.

من فقط یک پایان نامه معمولی می خواهم پیشنهاد شما چیست؟2021-11-21T22:18:55-01:00
من فقط یک پایان نامه معمولی می خوام و مشکلی با اساتید ندارم…

ببینید ممکن است که شما با استاد راهنمایتان یک رابطه دوستانه ای داشته باشید و شاهد سخت گیری زیادی از سمت ایشان نباشید اما ما پیشنهاد می کنیم که باز هم کار پایان نامه تان رو جدی بگیرید چراکه اولا شما بایستی در حضور دو استاد دیگر که نقش داور را دارند، از پایان نامه تان دفاع کنید ثانیا پایان نامه شما ماحصل تلاش شما در مقطع کارشناسی ارشد هست و با انجام یک کار قوی و مناسب، می توانید بعنوان یک رزومه قوی معرفی کنید.

راههای ارتباطی با ما:

جهت ارتباط با کارشناسان واحد علوم سیاسی مجتمع دانش داران می توانید از طرق زیر اقدام کنید:

تکمیل و ارسال فرم

از دانشجویان عزیزی که نیاز به خدمات  ترجمه تخصصی دارند دعوت می شود جهت آشنایی با خدمات ویژه موسسه رایان فراسو؛ از وبگاه این موسسه دیدن نمایند.

همچنین در نگارش پایان نامه روانشناسی بهتر است فقط به  موسسات معتبر مراجعه کنید. مجتمع دانشورزان یکی از بهترین و معتبرترین مراکز نگارش پایان نامه روانشناسی در کشور است.

اگر فقط نوشتن فوری پروپوزال دغدغه امروز شماست؛ موسسه دانش فراسو را به شما معرفی می کنیم

انجام پایان نامه مدیریت بازرگانی یکی از دغدغه های مهم دانشجویان این رشته است. موسسه استادراه تخصصی ترین مرکز جهت نوشتن پایان نامه مدیریت بازرگانی در سطح کشور است. جهت آشنایی با خدمات این موسسه می توانید به سایت استادراه مجموعه مراجعه کنید.

یافتن شغل مناسب همیشه یکی از دغدغه های اصلی جوانان و کارجویان عزیز می باشد، جهت آشنایی با فرصتهای استخدام می توانید به صفحه مزبور رجوع کنید.

Go to Top