انجام پایان نامه حقوق جزا و جرم شناسی2022-01-17T00:29:31-01:00
پایان نامه علوم سیاسی روابط سیاسی

تیم تخصصی مشاوره و آموزش جهت انجام پایان نامه حقوق جزا و جرم شناسی| مقطع کارشناسی ارشد و دکترا

تضمین موفقیت سریع در پایان نامه حقوق جزا با اتکا به تجربه و تخصص اساتید ممتاز کشوری


دارای ظرفیتهای منحصر به فرد آموزشی و پژوهشی پایان نامه حقوق جزا و جرم شناسی
مشاوره تخصصی فوری با ضمانت کسب حداکثر نمره پایان نامه

پایان نامه روابط سیاسی - علوم سیاسی

تیم تخصصی رساله حقوق یکی از معدود  مراکز معتبر ارائه خدمات پژوهشی رشته حقوق جزا و جرم شناسی در سطح کشور می باشد. این مجموعه در انجام هزاران پایان نامه ارشد و دکترا، بصورت شبانه روزی بعنوان مشاور و راهنما در کنار دانشجویان عزیز میهن مان بوده است هرچند همواره توصیه اول ما به عزیزان دانشجو این بوده که حتی المقدور خودشان به تنهایی پروژه پایان نامه شان را انجام بدهند. ما از دانشجویان عزیز رشته حقوق جزا که به هر دلیلی به تنهایی وقت انجام پایان نامه شان را نداشته و یا این احتمال وجود دارد که بدلیل تاخیر در این کار؛ دچار مشکل شوند دعوت می کنیم حتما و فورا با ما تماس بگیرید

[شماره تلفنهای 09101502239 و 09103434482 همواره در دسترس شماست و ما مشتاقانه پاسخگوی تمام سوالات شما هستیم]

فرم درخواست مشاوره:

انتخاب موضوع پایان نامه حقوق جزا و جرم شناسی:

بر خلاف باور برخی دانشجویان رشته حقوق جزا و جرم شناسی؛ انتخاب صحیح موضوع پایان نامه (چه در مقطع کارشناسی ارشد و چه دکترا) مهمترین ترین تاثیر را در موفقیت شما برای عبور از این مرحله، ایفا می کند. برای اینکه بتوانید یک موضوع دقیق و مناسب برای پایان نامه حقوق جزا انتخاب کنید باید دید وسیعی در خصوص موضوعات روز و جدید این رشته داشته باشید که اکثر دانشجویان فاقد این صلاحیت هستند.
قطعا موضوعات به شدت دشوار؛ گزینه مناسبی برای شما هستند همچنین موضوعات ساده و سطحی نیز فاقد ارزش علمی و پژوهشی است بلکه موضوع پایان نامه بایستی مهم؛ جدید؛ غیر تکراری و دارای ارزش علمی مناسبی باشد. ما با در نظر گرفتن تمام حساسیتهای مربوط به انتخاب موضوع؛ بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد خواهیم کرد و تا به سرانجام رسیدن نهایی آن از شما پشتیبانی می کنیم.

 

انجام پایان نامه حقوق جزا

هزینه مشاوره و آموزش انجام پروپوزال حقوق جزا و جرم شناسی

نوشتن پروپوزال از حساسترین مراحل نگارش پایان نامه حقوق جزا است درواقع فرم پروپوزال حجم زیادی ندارد اما بدلیل اینکه کل پایان نامه دانشجو بر اساس ادعاها؛ فرضیات و مطالب نوشته شده در پروپوزال تدوین خواهد شد؛ لذا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و اساتید راهنما نیز حساسیت ویژه برای آن از خودشان نشان می دهند.
هزینه مشاوره پروپوزال حقوق جزا به عوامل متعددی بستگی دارد که موضوع (در صورتی که موضوعی وجود داشته باشد)، منابع، فرصت و زمان کار و … از آن جمله است بنابران اظهار نظر در مورد این نوع خدمات؛ بعد از ارزیابی نوع کار و موقعیت دانشجو صورت می گیرد. ضمنا دانشجویانی که هنوز موضوعی برای پایان نامه شان انتخاب نکرده اند؛ می توانند از پیشنهادات و ایده های مشاورین دلسوز این مجموعه بهره مند شوند.

انجام پایان نامه حقوق عمومی

هزینه مشاوره پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

پروپوزال حقوق خصوصی

حقوق جزا و جرم شناسی یکی از گرایشهای محبوب رشته حقوق است که برای بعضی از موضوعات پایان نامه این رشته (حسب مورد) کاها نیاز به مطالعات وسیع و دسترسی به منابع غنی متعددی وجود دارد بنابراین اظهار نظر در خصوص هزینه مشاوره انجام پایان نامه این گرایش بستگی زیادی به موضوع انتخاب شده دارد لیکن هزینه ای که در این مجموعه برای خدمات مشاوره انجام پایان نامه حقوق جزا و جرم شناسی تعیین می گردد کاملا کارشناسی؛ منطقی و منصفانه و بر مبنای شرایط مالی دانشجویان عزیز می باشد. خدمات تخصصی این کارگروه شامل انتخاب موضوع؛ مشاوره در تدوین پروپوزال؛ تنظیم پلان کار؛ آموزش و مشاوره نگارش فصلهای پایان نامه؛ اعمال تغییرات و اصلاحات مد نظر اساتید محترم راهنما (تا تایید نهایی)  به همراه پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع می باشد.

باعث افتخار است که اعلام کنیم در این گرایش از رشته حقوق؛ در چارچوب تعهداتی که داریم [کسب حداکثر نمره را تضمین می کنیم]

توضیحاتی در رابطه با انجام پروپوزال دکتری حقوق جزا و جرم شناسی

پروپوزال دکتری حقوق جزا

شاید به جرأت بتوان گفت نگارش پروپوزال مقطع دکترا به اندازه یک پایان نامه کارشناسی ارشد نیاز به تحقیق و فعالیت پژوهشی دارد چراکه در مقطع دکترا ما باید یک محتوا و یک دستاورد جدید وارد علم حقوق جزا و جرم شناسی کنیم و مقدمات آن در پروپوزال بایستی مشهود باشد.
در مشاوره پروپوزال مقطع دکترا در این مجتمع، بسیار دقیق و حساب شده عمل می شود چراکه زیاده گویی یا ادعای نسنجیده، ممکن هست که ادامه کار (فصلهای رساله) را با مشکلات و چالشهای زیادی مواجه کند بنابراین ما توصیه می کنیم حتی اگر قصد دارید فصلهای پایان نامه تان را خودتان انجام بدهید، بهتر است برای انجام پروپوزال حتما از مشاورین با تجربه ما مشورت بگیرید. با بهره مندی از خدمات مشاوره این مجموعه؛ تصویب پروپوزال دکتری حقوق جزا به سرعت محقق می شود و زمان در کنتزل شما خواهد بود.

دشواریهای نگارش رساله دکترا رشته حقوق جزا و جرم شناسی

رساله دکترای حقوق جزا و جرم شناسی عالی ترین پژوهش آکادمیک این رشته در سطح کشور است طبیعی هست که به لحاظ محتوایی بسیار بسیار حائز اهمیت بوده و نیاز به یک کار علمی دقیق و سنجیده دارد پس حتما دانشجویی که نوشتن رساله دکتری حقوق جزا و جرم شناسی را آغاز می کند بایستی تخصص؛ تعهد و تجربه بسیار بالایی داشته باشد
در کارگروه رساله حقوق؛ هزینه مشاوره و آموزش تدوین رساله های دکترا عموما پس از بررسی نوع کار اعلام و توافق می گردد و خروجی کار معمولا می تواند نظر سخت گیرترین اساتید راهنما و مشاور را جلب کند. مبلغی که برای خدمات مشاوره تعیین می گردد غالبا شامل خدمات مشاوره تدوین پلان کار؛ آموزش و مشاوره نگارش جامع و کامل فصلهای رساله با اصلاحات یا تغییرات مد نظر اساتید راهنما (تا تایید نهایی) و پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع می باشد. در ضمن اگر دانشجو پروپوزال یا حتی موضوع هم نداشته باشد؛ پیشنهاد موضوعات ناب و راهکارهایی جهت تدوین پروپوزال را نیز ما بدون دریافت هزینه اضافی؛ برعهده می گیریم.

ضمنا ما با توجه به ظرفیتهایی که در اختیار داریم؛ کسب حداکثر نمره را تضمین می کنیم.

مراحل اصلاح، تکمیل و تقویت پایان نامه های ناقص رشته حقوق جزا و جرم شناسی

اصلاح پایاننامه حقوق جزا

در برخی مواقع ممکن است یک دانشجوی رشته حقوق جزا و جرم شناسی؛ بخشهایی از کار پایان نامه اش را شخصا انجام داده باشد ولی برای تکمیل آن و رسیدن به یک کار منسجم و نهایی دچار مشکل شده باشد. یا حتی ممکن است یک دانشجو فصلهای پایان نامه اش را کامل نوشته باشد لیکن محتوای آن نتوانسته  نظر اساتید (گاها سخت گیر) را جلب نماید.
در چنین مواقعی کارگروه رساله حقوق، از این دسته از دانشجویان عزیز حمایت  ویژه ای می کند و آنها را تا رسیدن به هدف مطلوب یاری می کند. ما با اتکاء به ظرفیتهای منحصر به فردی که در اختیار داریم؛ هر پژوهش ناقصی را به بهترین حالت ممکن تصحیح و تکمیل می کنیم.  اما برای تعیین هزینه این خدمات ابتدا بایستی بخشهایی که نوشته شده است مطالعه و بررسی شود و ضمنا  کامنتها و اصلاحات احتمالی مد نظر استاد راهنما (در صورتی که اظهار نظر کرده اند) نیز مورد بررسی دقیق قرار بگیرد بعد از بررسی دقیق این موارد می توان در خصوص هزینه این خدمات اظهار نظر کرد که قطعا قیمتگذاری کاملا منطقی، منصفانه و مناسب خواهد بود.  بنابراین اگر پایان نامه شما نقص دارد اجازه بدهید اظهار نظر در مورد قیمت اصلاح آن؛ به بعد از مطالعه و بررسی دقیق کار موکول شود.

هزینه استخراج مقاله از رساله حقوق جزا و جرم شناسی

استخراج و چاپ مقاله برای دانشجویان مقطع دکترا ضروری و برای مقطع کارشناسی ارشد اختیاری است دانشجویان عزیزی که به هر دلیلی فرصت استخراج مقاله از رساله را ندارند و یا اینکه با اصول و قوائد این کار آشنایی ندارند می توانند این امر مهم را به کارشناسان مجتمع محل کنند. این نوع از خدمات در کارگروه رساله حقوق با کیفیتی کم نظیر به انجام می رسد ضمنا پس از نگارش مقاله اصلاحات و تغییرات احتمالی نیز برعهده این مجتمع است.

بهترین موسسه انجام (تدوین، نگارش، اصلاح و تکمیل) پایان نامه حقوق جزا و جرم شناسی

چرا دانشجویان عزیز حقوق جزا و جرم شناسی؛ اعتقاد دارند مجموعه کارگروه رساله حقوق در مجتمع دانش داران؛ بهترین موسسه در زمینه مشاوره نگارش پایان نامه حقوق جزا و جرم شناسی در کشور است؟ توضیح آن کار دشواری نیست…
ما پس از سالها فعالیت در زمینه مشاوره تدوین و نگارش پایان نامه های حقوق، به این نتیجه رسیده ایم که یکی از مهمترین عوامل موفقیت در نگارش پایان نامه و دفاع سریع از آن هماهنگ بودن عملکرد دانشجو با نقطه نظرات استاد راهنما می باشد. دوستان؛ نگارش پایان نامه قطعا یک فعالیت علمی و پژوهشی است؛ اما در هر کار علمی؛ سلیقه و تفاوت دیدگاهها هم وجود دارد.
در برخی مواقع مشاهده می شود که تفاوت دیدگاههای دانشجویان با اساتید محترم راهنما باعث ایجاد زاویه و گاها اختلاف نظر می شود در چنین مواقعی، بجای پافشاری بر موضع خودمان بهتر است با نهایت صبوری تمام نقطه نظرات استاد راهنما را در پایان نامه اعمال کنیم. مجتمع آموزشی پژوهشی رساله حقوق به درستی از عهده تأمین نظرات استاد راهنما برآمده و این مساله یکی از رموز موفقیت مجموعه مشاورین رساله حقوق در سالهای متمادی فعالیتش بوده است

دوستان عزیز؛ سهل انگاری و تعلل در امر نگارش پایان نامه تان، ممکن است منجر به شکست تحصیلی شما شده و تمام زحمات و هزینه هایی که تا الان متحمل شده اید بی ثمر بماند. اگر نگارش پایان نامه؛ دغدغه امروز شماست همین الان با ما تماس بگیرید.

نظرات کاربرانی که از خدمات این مجموعه بهره مند شده اند:

بدون شک جزو بهترین شرکت های ایرانی هستید که دلسوزانه پاسخ مشتری را میدهید. کیفیت خدمات به حدی بالا بود که دلم نیومد نظرم رو اعلام نکنم.

میلاد محبوبی, آزاد تهران شرق

ممنونم از پشتیبانی عالیتون از اینکه شمارو انتخاب کردم واقعا راضیم . امیدوارم بتونم یه روزی عضوی از اساتید گروهتون باشم.

احسان کرمی, پیام نور تهران

من با همه موسسات معروف کار کردم هیچکدوم به خوبی دانش داران نبودن

رقیه بهداشتی, دانشگاه شهید چمران

با سلام.واقعا پشتیبانی شما عالیست.ای کاش بقیه شرکت ها نیز مثل شما بودن.

زیبا نام آور, دانشگاه علامه

من تعریف زیادی از مجموعه شما در دانشگاه خودمون و حتی بچه های دیگه شنیده بودم و انتظار داشتم کارتون در اولین ارائه به استاد راهنما تایید بشه که اینطور نشد و اصلاحاتی رو مطرح کردن. شاید من توقعم زیاده ولی انتظارم از یک موسسه با اینهمه مشتری و وسعت کار؛ بیشتر بود. البته پشتیبانی عالی بود و کیفیت کار از نظر خودم مطلوب بودش بازم دستتون درد نکنه برای ادامه کار مزاحمتون میشم

زینب حامی, دانشگاه تهران

بعضی از دانشجوها فکر میکنن هرموسسه ای که یک کار خوب تهیه ارائه می کنه، تمام نیاز شون رفع میشه ولی ارائه یک کار خوب فقط 20% کار هست 80% ما بقی پشتیبانی و رسیدگی به سوالات دانشجو هست که من هم خودم و هم همه دوستام قطعا انتخاب اول و آخرمون دانش داران خواهد بود.

اسماعیل پورزنجانی, دانشگاه علامه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کارکنان شرکت دانش داران. من از تمامی خدمات این شرکت تا الان راضی بودم و از پشتیبانی عالیشون تشکر میکنم.

رویا علیپور, دانشگاه آزاد ساوه

واقعا پشتیبانی عالی دارین بهترین مورد توی سرویس دهی همین پشتیبانی هست که پشتیباتیتون واقعا حرف نداره همیشه در هر حال با حوصله رسیدگی میکنید من که دیگه از این به بهد مشتری دایم این مجموعه میشم واقعا حرف ندارید عالی

سیامک توجهی, دانشگاه قم

بدون شک بهترین موسسه مشاوره پایان نامه در کل ایران هستین تشکر میکنم از شما

سینا مهاجر, دانشگاه بوئین زهرا

اعتراف می کنم که موسسه دانش داران هم از نظر کیفیت . هم از نظر قیمت و مهم تر از همه از نظر پشتیبانی بهترینه . اساتید و پژوهشگراش هم واقعا دلسوز هستند .  خیلی کارها و مشکلات که اصلا حلشون وظیفه اشون نبوده هم کمک کردند . پیشنهاد می کنم اولویت اول تون این موسسه باشه

رضوانه مازندرانی, دانشگاه آزاد سیرجان

سلام؛ من تعریف شما رو زیاد شنیده بودم خواستم ببینم هزینه نوشتن پروپوزال در مجموعه شما چقدر هست؟

یاسر عرفانی, دانشگاه آزاد تهران جنوب

با سلام تجربه ی استفاده از خدمات مجموعه دانش داران واقعاً راضی کننده هستش برعکس موسسات دیگه که پشتیبانی به شدت ضعیفی رو ارائه میدن.

طهورا غازانی, شهید بهشتی

من از کیفیت کار خانم دکتر رضوان زاده بسیار تشکر می کنم استاد راهنمام خیلی راضی بودن درسته که از نظر زمان بندی کمی تاخیر داشتن اما کیفیت کارشون حرف نداشت

یاشار مراودی لیقوان, دانشگاه تهران

قیمت کار من کمی بالا بودن ولی از کیفیت راضی بودم

وحید قدسی نیا, دانشگاه علوم تحقیقات

تجربیات بسیار بدی که از موسسات متفرقه داشتم باعث شد بنابر توصیه یکی از دوستانم بیام موسسه دانشداران کار کنم. از کیفیت مشاوره و نحوه پشتیبانی شون رضایت کامل دارم. ساعت 3 شب کامنت فرستادم و پاسخ دادن و با حوصله مشکلم حل شد. امیدوارم این نحوه پشتیبانی و این کیفیت سالهای سال ادامه دار باشه و من شخصا از بچه های دانش داران تشکر میکنم.

فاطمه خدادوست, پیام نور اصفهان

دفعه اول پایان نامه ام رو به موسسه ***** محول کردم و وقتی به استاد ارائه کردم مشکلات متعددی رو مطرح کردن و حل این مشکل باید از طرف شرکت برطرف می‌شد، اما نه تنها مشکل حل نشد، بلکه شرایط بدتر هم شد، با جستجو در گوگل خیلی اتفاقی با دانش داران آشنا شدم، از همان شروع همکاری با راهنمایی دقیق و کارآمد مشکل من را مرتفع کردند و این‌گونه شد که کارم رو انتقال دادم به این موسسه و تا امروز راضی بودم، برای پژوهشگران و عوامل مجموعه دانش داران، موفقیت روزافزون و تندرستی را آرزومندم

رضا محبی, دانشگاه بابل

میخواستم بدونم شما مقاله هم کار می کنید؛ اگر بله، هزینه ش چقدر هست؟

مجتبی توکلی, دانشگاه علوم تحقیقات
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

به دانشجوهای عزیز توصیه می کنم اصلا سراغ موسسات متفرقه نروند تجربه بسیار تلخ کارهای ضعیف و پشتیبانی بسیار ضعیف موسسات سودجو کلا من رو ناامید کرده بود اگر از اول با موسسه دانش داران آشنا شده بودم شرایطم خیلی متفاوت بود.  1 شب پیام فرستادم پشتیبانم در دسترس بود. بسیار راضی هستم.

کامیار توسطی, دانشگاه اهواز

بی نهایت سپاس از پشتیبانی و ارائه بهترین خدمات. موفق باشید

فاطمه میراسماعیلی, دانشگاه الزهرا

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین

نغمه یاسوجی, دانشگاه آزاد آبدانان

دانش داران هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر قیمت بسیار عالی هست

محمد سالاروند, آزاد تهران شمال

سلام واقعا دمتون گرم من از همه نظر از دانش داران راضی ام مخصوصا پشتیبانی خانم حائری و همکاران دیگه

پدرام قیاسی, دانشگاه پیام نور تهران

من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید

صدیقه نیازی, دانشگاه شازند

باسلام خدمت پرسنل مجرب و باتجربه مجتمع دانش داران جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاََ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر میکنم

فاطمه رضایی, دانشگاه علامه
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

همه مشتریاتون راضی هستن ولی یه تخفیفی برای کار من در نظر نگرفتین و این یک ضعف برای موسسه شماست

مهری کاکاوند, دانشگاه اراک

با سلام تجربه ی استفاده از خدمات مجموعه دانش داران واقعاً راضی کننده هستش برعکس موسسات دیگه که پشتیبانی به شدت ضعیفی رو ارائه میدن.

طهورا غازانی, شهید بهشتی

من از کیفیت کار خانم دکتر رضوان زاده بسیار تشکر می کنم استاد راهنمام خیلی راضی بودن درسته که از نظر زمان بندی کمی تاخیر داشتن اما کیفیت کارشون حرف نداشت

یاشار مراودی لیقوان, دانشگاه تهران

قیمت کار من کمی بالا بودن ولی از کیفیت راضی بودم

وحید قدسی نیا, دانشگاه علوم تحقیقات

تجربیات بسیار بدی که از موسسات متفرقه داشتم باعث شد بنابر توصیه یکی از دوستانم بیام موسسه دانشداران کار کنم. از کیفیت مشاوره و نحوه پشتیبانی شون رضایت کامل دارم. ساعت 3 شب کامنت فرستادم و پاسخ دادن و با حوصله مشکلم حل شد. امیدوارم این نحوه پشتیبانی و این کیفیت سالهای سال ادامه دار باشه و من شخصا از بچه های دانش داران تشکر میکنم.

فاطمه خدادوست, پیام نور اصفهان

دفعه اول پایان نامه ام رو به موسسه ***** محول کردم و وقتی به استاد ارائه کردم مشکلات متعددی رو مطرح کردن و حل این مشکل باید از طرف شرکت برطرف می‌شد، اما نه تنها مشکل حل نشد، بلکه شرایط بدتر هم شد، با جستجو در گوگل خیلی اتفاقی با دانش داران آشنا شدم، از همان شروع همکاری با راهنمایی دقیق و کارآمد مشکل من را مرتفع کردند و این‌گونه شد که کارم رو انتقال دادم به این موسسه و تا امروز راضی بودم، برای پژوهشگران و عوامل مجموعه دانش داران، موفقیت روزافزون و تندرستی را آرزومندم

رضا محبی, دانشگاه بابل

میخواستم بدونم شما مقاله هم کار می کنید؛ اگر بله، هزینه ش چقدر هست؟

مجتبی توکلی, دانشگاه علوم تحقیقات
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

به دانشجوهای عزیز توصیه می کنم اصلا سراغ موسسات متفرقه نروند تجربه بسیار تلخ کارهای ضعیف و پشتیبانی بسیار ضعیف موسسات سودجو کلا من رو ناامید کرده بود اگر از اول با موسسه دانش داران آشنا شده بودم شرایطم خیلی متفاوت بود.  1 شب پیام فرستادم پشتیبانم در دسترس بود. بسیار راضی هستم.

کامیار توسطی, دانشگاه اهواز

بی نهایت سپاس از پشتیبانی و ارائه بهترین خدمات. موفق باشید

فاطمه میراسماعیلی, دانشگاه الزهرا

خواستم اطلاع بدم پروپوزال من تصویب شد لطفا ادامه کارم رو انجام بدین

نغمه یاسوجی, دانشگاه آزاد آبدانان

دانش داران هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر قیمت بسیار عالی هست

محمد سالاروند, آزاد تهران شمال

سلام واقعا دمتون گرم من از همه نظر از دانش داران راضی ام مخصوصا پشتیبانی خانم حائری و همکاران دیگه

پدرام قیاسی, دانشگاه پیام نور تهران

من از خدمات شما بسیار راضی ام امیدوارم روند خوبتان را ادامه بدهید

صدیقه نیازی, دانشگاه شازند

باسلام خدمت پرسنل مجرب و باتجربه مجتمع دانش داران جاداره که از همه عزیزانی که در پاسخ دهی به کاربران در اسرع وقت بااخلاق کاملاََ پسندیده جواب گوی ما هستید صمیمانه تقدیر و تشگر میکنم

فاطمه رضایی, دانشگاه علامه
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد, محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

همه مشتریاتون راضی هستن ولی یه تخفیفی برای کار من در نظر نگرفتین و این یک ضعف برای موسسه شماست

مهری کاکاوند, دانشگاه اراک

به بسیاری از سوالات شما عزیزان در این قسمت پاسخ داده شده است:

مراحل انجام پایان نامه چگونه است؟2021-11-21T23:20:36-01:00
مراحل انجام کار پایان نامه چطور هست؟

زمانی که یک دانشجو تصمیم میگیرد پایان نامه اش را شروع کند، اولین و مهمترین قدم، انتخاب موضوع جدید هست. موضوع باید طوری انتخاب شود که هم جدید و به روز باشه و هم غیر تکراری، قابلیت نوآوری داشته باشد و حائز خیلی شرایط دیگر باشد به شما توصیه میکنیم اگر میخواهید شخصا خودتان کار پایان نامه تان را انجام دهید، در انتخاب موضوع دقت زیادی داشته باشید.
بعد از انتخاب موضوع؛ پروپوزال نوشته می شود و بعد از تصویب پروپوزال، فصلهای پایان نامه نگاشته خواهد شد.

چطور کارم را با مجموعه دانش داران شروع کنم؟2021-11-21T23:15:21-01:00
چطور کارم رو با شما شروع کنم؟

برای شروع کارتان باید اول درخواستتان را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا بررسی شود و یک محقق بسیار مناسب، متعهد و دلسوز برای شما تعیین کنیم. بعد مقدمات کار شما را استارتت می زنیم و مرحله به مرحله جلو می بریم و در تمام مراحل کار شما را در جریان پیشرفت کارتون قرار می دهیم. به همین سادگی

این اطمینان را به شما می دهیم که کار شما توسط بهترین پژوهشگرها انجام شود و از نظر کیفیت کار هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

نمی خواهم استادم متوجه شود که از مشاوره موسسات استفاده کرده ام2021-11-21T23:08:41-01:00
من نمی خوام استادم متوجه شود که کارم را به موسسه شما محول کرده ام؛ امکانش هست؟

اگر از ابتدای کار تا پایان مسیر همراه مجموعه دانش داران باشید و قدم به قدم مراحل پایان نامه تان را با ما پیش ببرید، قطعا مشکلی متوجه شما نخواهد شد چون اولا سطح علمی شما را به اندازه سطح علمی و فنی پایان نامه ارتقاء می دهیم، درثانی آموزشهای لازم را به شما ارائه می کنیم تا مرحله به مرحله با پیشرفت کار شما هم پیشرفت کنید بطوریکه چنان به موضوع و پروژه مسلط شوید که براحتی نسبت به ارائه آن اقدام کنید.

استاد راهنمای من خیلی خیلی سخت گیر هست، چکار کنم؟2021-11-21T22:52:32-01:00
استاد راهنمای من خیلی خیلی سخت گیر هست، چکار کنم؟

اگر سخت گیری استاد راهنما ناشی از دلسوزی ایشان باشد؛ ما کار با این اساتید را بیشتر می پسندیم چون باعث میشود توانایی های خودمان را بهتر و بیشتر به نمایش بگذاریم. فقط کار شما دانشجوی عزیز کمی سخت خواهد شد به این دلیل که باید آمادگی لازم را جهت ارائه یک کار علمی با کیفیت داشته باشید. در واقع بایستی با مطالعه کامل نزد استاد راهنما حاضر شوید.

استاد راهنمای من بسیار کم سواد هست، چاره من چی هست؟2021-11-21T22:46:37-01:00
استاد راهنمای من خیلی کم سواد هست، چاره من چی هست؟

کار با اساتید کم تجربه و کم سواد بسیار بسیار دشوار است. توصیه اول ما این هست که در صورت امکان استاد راهنمایتان را عوض کنید اما اگر چاره ای نداشتید، مجبوریم از پلانی که برای مواجهه با اساتید کم تجربه تدارک دیده ایم استفاده کنیم و ضمنا به نوعی با این اساتید مدارا کنیم تا مشکلی پیش نیاید.

من یک کار خیلی ویژه و خاص می خواهم، امکانش هست؟2021-11-21T22:38:47-01:00
من یک کار خیلی ویژه و خاص می خواهم، امکانش هست؟

ما از دانشجویانی که مایلند یک پایان نامه تک و بسیار خاص انجام بدن، حمایت می کنیم اما باید خودشان هم آمادگی لازم برای این کار رو داشته باشند و در واقع حائز شرایط خاص آن باشند.

 

اولا پروژه های خاص و ویژه، به نسبت به زمان بیشتری نیاز دارند.
ثانیا انجام یک کار بسیار خاص و منحصر به فرد، مستلزم استفاده از اساتید بسیار خبره و با تجربه هست و این مساله هزینه متوسط پروژه رو افزایش می ده
ثالثا دفاع از پروژه های خاص، دشواریهای خاص خودش رو داره و دانشجو باید در حد و اندازه کار ظاهر بشه و آمادگیهای لازم برای ارائه و دفاع رو داشته باشه

با تمام این تفاسیر، اگر با در نظر گرفتن این شرایط مایل به انجام یک پایان نامه خاص هستید، ما با کمال میل همراه شما هستیم.

آیا بابت تکمیل پایان نامه های ناقص، مشاوره ای ارائه می شود؟2021-11-21T22:32:16-01:00
آیا کارهای ناقص را شما تکمیل می کنید؟

بله کار شما در هر مرحله ای که باشد و هر نقصی که داشته باشد توسط اساتید مجتمع دانش داران مورد بازنگری، اصلاح و تکمیل قرار می گیرد. البته ترجیح ما همیشه این است که هر پروژه را از فاز صفر شروع کنید و از ابتدا طبق بالاترین استانداردهای دانشگاههای کشور انجام بدیم.

پایان نامه من کامل انجام شده اما نیاز به اصلاحات دارد، کمک شما چیست؟2021-11-21T22:28:38-01:00
من پایان نامه ام را کامل انجام داده ام، اما استاد راهنما اصلاحاتی را مطرح کرده اند شما انجام می دهید؟

بله ابتدا باید کار پایان نامه شما مورد بررسی قرار گرفته و کامنتها و اصلاحات مد نظر استاد راهنما هم مورد واکاوی و بررسی دقیق قرار بگیرد. بعد از بررسی دقیق شرایط فعلی پایان نامه شما؛ اقدامات لازم جهت اصلاح و تامین نظرات استاد راهنما انجام خواهد شد و هیچ جای نگرانی وجود ندارد

آیا در مجموعه دانش داران مشاوره رساله دکترا هم انجام می شود؟2021-11-21T22:24:34-01:00
آیا شما پایان نامه دکترا هم انجام می دهید؟

بله ما مشاوره پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد و دکترا را با بالاترین سطح کیفیت انجام می دهیم و تا جلسه دفاع پشتیبان شما عزیزان هستیم.

من فقط یک پایان نامه معمولی می خواهم پیشنهاد شما چیست؟2021-11-21T22:18:55-01:00
من فقط یک پایان نامه معمولی می خوام و مشکلی با اساتید ندارم…

ببینید ممکن است که شما با استاد راهنمایتان یک رابطه دوستانه ای داشته باشید و شاهد سخت گیری زیادی از سمت ایشان نباشید اما ما پیشنهاد می کنیم که باز هم کار پایان نامه تان رو جدی بگیرید چراکه اولا شما بایستی در حضور دو استاد دیگر که نقش داور را دارند، از پایان نامه تان دفاع کنید ثانیا پایان نامه شما ماحصل تلاش شما در مقطع کارشناسی ارشد هست و با انجام یک کار قوی و مناسب، می توانید بعنوان یک رزومه قوی معرفی کنید.

راههای ارتباطی با ما:

جهت ارتباط با کارشناسان واحد حقوق مجتمع دانش داران می توانید از طرق زیر اقدام کنید:

تکمیل و ارسال فرم

Go to Top